Co je to?
Výraz, termín, definice slova OT. Co znamená odborný pojem OT z kategorie Zkratky?

Co je to OT? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova OT?

OT je zkratka s větším množstvím významů. Velmi užívaný význam je z oblasti internetu a elektronické komunikace, kde se překládá jako mimo téma, off topic. Jde tedy o zkratku z angličtiny. Její užití je na místě tam, kde se pisatel odkloní od tématu, nebo tam, kde je možno psát cokoli. Jde především o diskuzní fóra.
Další možností je zkrácené pojmenování vojenského vozidla, obrněného transportéru. Ten je pancéřovaný, slouží k přepravě pěšáků, je vyzbrojen kulomety a má buď kola, nebo pásy.


Co je to OT? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova OT. Co znamená odborný pojem OT z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova OT sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz OT patří do sekce zkratky

Klíčová slova: co to je, terminus technicus, co znamená, co je to OT?, synonymum, význam slova, přesný význam, popis, zkratky, OT, definice, význam pojmu, zkratky, informace, lexikon, terminologie, slovník, vysvětlení


Pojem OT je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín OT ve Wikipedii

Hledat výraz OT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem OT na Youtube

Zkusit najít výraz OT ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem OT ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín OT ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo OT například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Nyní již víte jaká je definice termínu OT? resp. jaká je definice termínu OT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OT, odpověď na dotaz co je to OT?. Víte např. kdo to je Chytrolín? Znáte a víte kdo je Josef Kokta? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu OT v jiné sekci než zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.