Co je to?
Definice výrazu, termínu OT. Co znamená odborný pojem OT z kategorie Zkratky?

Co je OT?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu OT

OT je zkratka s větším množstvím významů. Velmi užívaný význam je z oblasti internetu a elektronické komunikace, kde se překládá jako mimo téma, off topic. Jde tedy o zkratku z angličtiny. Její užití je na místě tam, kde se pisatel odkloní od tématu, nebo tam, kde je možno psát cokoli. Jde především o diskuzní fóra.
Další možností je zkrácené pojmenování vojenského vozidla, obrněného transportéru. Ten je pancéřovaný, slouží k přepravě pěšáků, je vyzbrojen kulomety a má buď kola, nebo pásy.


Co je to OT? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu OT. Co znamená odborný pojem OT z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo OT je v kategorii zkratky

Klíčová slova: termín, zkratky, wiki, pojem, formulace, terminus technicus, lexikon, OT, co to je, popis, odborný výraz, definice, slovník, informace, co je to OT?, terminologie, heslo, význam slova


Pojem OT je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo OT ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo OT ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín OT ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem OT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem OT ve Wikislovníku

Hledat heslo OT ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo OT například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Nyní již víte co to je OT? resp. jaká je definice termínu OT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OT, odpověď na dotaz co je to OT?. Víte např. kdo to je Šamstr? Znáte a víte kdo je Štěpánka Haničincová? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, oT, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.