Co je to?
Definice výrazu OT. Co znamená odborný pojem OT z kategorie Zkratky?

Co je OT? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu OT?

OT je zkratka s větším množstvím významů. Velmi užívaný význam je z oblasti internetu a elektronické komunikace, kde se překládá jako mimo téma, off topic. Jde tedy o zkratku z angličtiny. Její užití je na místě tam, kde se pisatel odkloní od tématu, nebo tam, kde je možno psát cokoli. Jde především o diskuzní fóra.
Další možností je zkrácené pojmenování vojenského vozidla, obrněného transportéru. Ten je pancéřovaný, slouží k přepravě pěšáků, je vyzbrojen kulomety a má buď kola, nebo pásy.


Co je to OT? Význam slova, termín, Definice výrazu OT. Co znamená odborný pojem OT z kategorie Zkratky?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova OT můžete samozřejmě sdílet se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz OT je v sekci zkratky

Klíčová slova: OT, popis, zkratky, terminus technicus, definice pojmu, odborný výraz, vysvětlení, pojem, význam, názvosloví, význam pojmu, informace, odborné názvosloví, co je to OT?, wiki, lexikon, co to je, definice


Pojem OT je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem OT v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz OT ve Wikipedii

Najít pojem OT ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem OT ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo OT ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem OT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo OT ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo OT například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo OT? resp. jaká je definice slova OT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OT, odpověď na dotaz co je to OT?. Víte např. kdo to je Xantipa? Znáte a víte kdo je Petr Cibulka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín OT hledat i v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.