Co je to?
Definice výrazu, termínu OT. Co znamená odborný pojem OT z kategorie Zkratky?

Co je to OT? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu OT

OT je zkratka s větším množstvím významů. Velmi užívaný význam je z oblasti internetu a elektronické komunikace, kde se překládá jako mimo téma, off topic. Jde tedy o zkratku z angličtiny. Její užití je na místě tam, kde se pisatel odkloní od tématu, nebo tam, kde je možno psát cokoli. Jde především o diskuzní fóra.
Další možností je zkrácené pojmenování vojenského vozidla, obrněného transportéru. Ten je pancéřovaný, slouží k přepravě pěšáků, je vyzbrojen kulomety a má buď kola, nebo pásy.


Co je to OT? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu OT. Co znamená odborný pojem OT z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo OT se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, popis, synonymum, Zkratky, odborné názvosloví, co je to OT?, názvosloví, heslo, význam, slovo, slovník, pojem, formulace, terminologie, terminus technicus, co to je, definice pojmu, OT


Pojem OT je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu OT zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo OT ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín OT ve Wikislovníku

Hledat výraz OT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo OT ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo OT ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín OT ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo OT například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je OT? resp. co se vlastně skrývá pod slovem OT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OT, odpověď na dotaz co je to OT?. Víte např. kdo to je Belzebub? Znáte a víte kdo je Jessica Alba? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.