Co je to?
Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Co je to Červené maso? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Červené maso

Červené maso je jedním z nejznámějších a nejčastěji konzumovaných druhů mas. Patří k tučnějším masům, proto je považováno jeho konzumaci omezovat – není příliš zdravé. Má vysoký obsah nasycených tuků a také cholesterolu, je však i kvalitním zdrojem různých minerálů a cenný je i jeho obsah železa.
Důsledkem vysoké konzumace červeného masa jsou závažná onemocnění, jako např. rakovina tlustého střeva. Proto by se červené maso nemělo jíst denně. Kromě hospodářských zvířat jsou zdrojem červeného masa také husy, kachny a divoká zvěř.


Co je to Červené maso? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Červené maso? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Červené maso je v sekci Jídlo

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, co to je, terminus technicus, terminologie, co je to Červené maso?, definice, slovník, přesný výraz, pojem, Jídlo, význam, wiki, názvosloví, Červené maso, definice pojmu, vysvětlení, Jídlo


Pojem Červené maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Červené maso ve Wikimedia Commons

Najít výraz Červené maso ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Červené maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Červené maso na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Červené maso ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Červené maso ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Červené maso například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Červené maso? resp. co se skrývá pod slovem Červené maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červené maso, odpověď na dotaz co je to Červené maso?. Víte např. kdo to je Pierce Brosnan? Znáte a víte kdo je Kouč? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.