Co je to?
Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Co je to Červené maso? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Červené maso?

Červené maso je jedním z nejznámějších a nejčastěji konzumovaných druhů mas. Patří k tučnějším masům, proto je považováno jeho konzumaci omezovat – není příliš zdravé. Má vysoký obsah nasycených tuků a také cholesterolu, je však i kvalitním zdrojem různých minerálů a cenný je i jeho obsah železa.
Důsledkem vysoké konzumace červeného masa jsou závažná onemocnění, jako např. rakovina tlustého střeva. Proto by se červené maso nemělo jíst denně. Kromě hospodářských zvířat jsou zdrojem červeného masa také husy, kachny a divoká zvěř.


Co je to Červené maso? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Červené maso sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Červené maso je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, vysvětlení, Jídlo, slovník, popis, termín, názvosloví, Jídlo, synonymum, Červené maso, slovo, co je to Červené maso?, lexikon, přesný výraz, informace, definice, wiki


Pojem Červené maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Červené maso na Google.cz

Zkusit najít slovo Červené maso ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Červené maso ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Červené maso ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Červené maso ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Červené maso ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Červené maso například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Červené maso? resp. co označuje slovo Červené maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červené maso, odpověď na dotaz co je to Červené maso?. Víte např. kdo to je Realitní makléř? Znáte a víte kdo je Kouč? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.