Co je to?
Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Co je to Červené maso? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Červené maso

Červené maso je jedním z nejznámějších a nejčastěji konzumovaných druhů mas. Patří k tučnějším masům, proto je považováno jeho konzumaci omezovat – není příliš zdravé. Má vysoký obsah nasycených tuků a také cholesterolu, je však i kvalitním zdrojem různých minerálů a cenný je i jeho obsah železa.
Důsledkem vysoké konzumace červeného masa jsou závažná onemocnění, jako např. rakovina tlustého střeva. Proto by se červené maso nemělo jíst denně. Kromě hospodářských zvířat jsou zdrojem červeného masa také husy, kachny a divoká zvěř.


Co je to Červené maso? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Červené maso doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Červené maso se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovník, informace, formulace, přesný význam, Jídlo, co to je, odborné názvosloví, wiki, terminologie, co znamená, lexikon, pojem, termín, vysvětlení, Jídlo, význam pojmu, přesný výraz, synonymum


Pojem Červené maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Červené maso doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít pojem Červené maso ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Červené maso ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Červené maso ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Červené maso ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Červené maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Červené maso ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Červené maso například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Červené maso? resp. co to je Červené maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červené maso, odpověď na dotaz co je to Červené maso?. Víte např. kdo to je Učeň? Znáte a víte kdo je Florista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.