Co je to?
Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Co je to Červené maso? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Červené maso

Červené maso je jedním z nejznámějších a nejčastěji konzumovaných druhů mas. Patří k tučnějším masům, proto je považováno jeho konzumaci omezovat – není příliš zdravé. Má vysoký obsah nasycených tuků a také cholesterolu, je však i kvalitním zdrojem různých minerálů a cenný je i jeho obsah železa.
Důsledkem vysoké konzumace červeného masa jsou závažná onemocnění, jako např. rakovina tlustého střeva. Proto by se červené maso nemělo jíst denně. Kromě hospodářských zvířat jsou zdrojem červeného masa také husy, kachny a divoká zvěř.


Co je to Červené maso? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Červené maso s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Červené maso patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: informace, pojem, heslo, co znamená, vysvětlení, wiki, popis, odborné názvosloví, význam, slovo, odborný výraz, přesný význam, termín, Jídlo, lexikon, terminus technicus, přesný výraz, co to je


Pojem Červené maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Červené maso ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Červené maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Červené maso na Google.cz

Vyhledat heslo Červené maso ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Červené maso ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Červené maso ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Červené maso například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Červené maso? resp. co se přesně ukrývá za slovem Červené maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červené maso, odpověď na dotaz co je to Červené maso?. Víte např. kdo to je Jiřina Bohdalová? Znáte a víte kdo je Šlejfíř? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.