Co je to?
Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Co je to Červené maso? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Červené maso

Červené maso je jedním z nejznámějších a nejčastěji konzumovaných druhů mas. Patří k tučnějším masům, proto je považováno jeho konzumaci omezovat – není příliš zdravé. Má vysoký obsah nasycených tuků a také cholesterolu, je však i kvalitním zdrojem různých minerálů a cenný je i jeho obsah železa.
Důsledkem vysoké konzumace červeného masa jsou závažná onemocnění, jako např. rakovina tlustého střeva. Proto by se červené maso nemělo jíst denně. Kromě hospodářských zvířat jsou zdrojem červeného masa také husy, kachny a divoká zvěř.


Co je to Červené maso? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Červené maso. Co znamená odborný pojem Červené maso z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Červené maso s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Červené maso se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: termín, terminus technicus, informace, význam pojmu, definice pojmu, lexikon, Červené maso, slovo, wiki, Jídlo, názvosloví, Jídlo, definice, slovník, terminologie, co to je, význam slova, odborné názvosloví


Pojem Červené maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Červené maso ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Červené maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Červené maso na Youtube

Najít heslo Červené maso ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Červené maso ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Červené maso ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Červené maso například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Červené maso? resp. jaká je definice slova Červené maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červené maso, odpověď na dotaz co je to Červené maso?. Víte např. kdo to je Bolek a Lolek? Znáte a víte kdo je Šlejfíř? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.