Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fake news. Co znamená pojem Fake news z kategorie Internet?

Co to je Fake news? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fake news

Fake news neboli falešné zprávy patří k bulvární žurnalistice, která rozšiřuje mylné informace a falešné zprávy. Lidé si takové zprávy neověřují a sami je dále šíří.
Fake news šíří někdy i média, považovaná za solidní. Často se vzájemně obviňují Spojené státy a Rusko, že si vzájemně vyměňují právě tyto falešné zprávy a vznášejí nepravdivá obvinění.


Co je to Fake news? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fake news. Co znamená pojem Fake news z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fake news se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: význam pojmu, definice pojmu, wiki, Fake news, definice, slovník, popis, vysvětlení, odborné názvosloví, význam, slovo, terminologie, synonymum, Internet, co je to Fake news?, termín, Internet, význam slova


Pojem Fake news je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Fake news ve Wikislovníku

Hledat výraz Fake news ve Wikipedii

Hledat slovo Fake news ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fake news ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Fake news ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fake news ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fake news například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Fake news? resp. jaký je přesný význam slova Fake news? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fake news, odpověď na dotaz co je to Fake news?. Víte např. kdo to je Steve Wozniak? Znáte a víte kdo je Sládek? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.