Co je to?
Definice výrazu Exaktní. Co znamená odborný pojem Exaktní z kategorie Latina?

Co to je Exaktní? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Exaktní?

Exaktní je přídavné jméno latinského původu užívané ve významu přesný. Je používáno i jako odborný termín k označení absolutní přesnosti. Tento typ přesnosti není možno využít v reálných podmínkách, exaktní mohou být pouze abstraktní konstrukce, reálné věci nelze takto přesně změřit.
To, co je exaktní, musí mít takový význam, který je každému odborníkovi zcela jasně pochopitelný. Pojem je používán ve vědách, označovaných jako exaktní, např. matematice a dalších.


Co je to Exaktní? Význam slova, termín, Definice výrazu Exaktní. Co znamená odborný pojem Exaktní z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Exaktní se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: popis, přesný výraz, wiki, vysvětlení, informace, odborný výraz, slovník, co znamená, terminus technicus, co to je, Exaktní, co je to Exaktní?, význam, definice, slovo, synonymum, význam slova, definice pojmu


Pojem Exaktní je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Exaktní na Youtube

Najít heslo Exaktní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Exaktní ve Wikislovníku

Najít výraz Exaktní ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Exaktní na Google.cz

Vyhledat výraz Exaktní ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Exaktní například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Exaktní? resp. co přesně znamená slovo Exaktní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Exaktní, odpověď na dotaz co je to Exaktní?. Víte např. kdo to je Vychovatel? Znáte a víte kdo je Uprchlík? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Latina). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.