Co je to?
Definice výrazu, termínu RIP. Co znamená odborný pojem RIP z kategorie Zkratky?

Co je to RIP? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu RIP

Při úmrtí se velice často používá zkratka R.I.P. k uctění zemřelého a vyjádření účasti. Zkratka pochází z latinského úsloví Requiescat in pace, což se dá přeložit jako Ať odpočívá v pokoji.
Zkratka RIP se využívá též v informatice, kde se jedná o zkrácení slov Routing Information Protocol, který umožňuje komunikaci mezi směrovači (routery).


Co je to RIP? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu RIP. Co znamená odborný pojem RIP z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem RIP s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín RIP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: heslo, definice, co to je, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, slovník, lexikon, přesný výraz, pojem, Zkratky, co je to RIP?, slovo, význam, Zkratky, formulace, terminus technicus, informace


Pojem RIP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo RIP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem RIP na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo RIP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo RIP ve Wikislovníku

Vyhledat pojem RIP ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem RIP na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo RIP například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená RIP? resp. jaká je definice termínu RIP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu RIP, odpověď na dotaz co je to RIP?. Víte např. kdo to je Gustáv Husák? Znáte a víte kdo je Sunnita? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu RIP i v jiných kategoriích (než Zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.