Co je to?
Definice odborného termínu, slova Eupnoe. Co znamená pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Co je to Eupnoe? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Eupnoe

Eupnoe je jeden z druhů dechové frekvence a jedná se o lékařský výraz označující normální klidné a zcela pravidelné dýchání.
Eupnoe je fyziologické dýchání, které znamená 10 - 20 dechů v průběhu jedné minuty. Vyšší nebo nižší hodnoty znamenají obtíže nebo onemocnění dýchací soustavy, které se neobejdou bez důkladného lékařského vyšetření.


Co je to Eupnoe? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Eupnoe. Co znamená pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Eupnoe? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Eupnoe patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: pojem, definice, informace, terminologie, Lékařství, přesný význam, popis, význam slova, formulace, lexikon, Eupnoe, význam, terminus technicus, definice pojmu, co je to Eupnoe?, heslo, slovo, slovník


Pojem Eupnoe je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Eupnoe ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Eupnoe ve Wikipedii

Hledat slovo Eupnoe ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Eupnoe na Google.cz

Hledat pojem Eupnoe ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Eupnoe ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eupnoe například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Eupnoe? resp. co vlastně znamená slovo Eupnoe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eupnoe, odpověď na dotaz co je to Eupnoe?. Víte např. kdo to je Pravičák? Znáte a víte kdo je Pavel Baudiš? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.