Co je to?
Definice odborného termínu, slova Eupnoe. Co znamená pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Co je to Eupnoe? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Eupnoe

Eupnoe je jeden z druhů dechové frekvence a jedná se o lékařský výraz označující normální klidné a zcela pravidelné dýchání.
Eupnoe je fyziologické dýchání, které znamená 10 - 20 dechů v průběhu jedné minuty. Vyšší nebo nižší hodnoty znamenají obtíže nebo onemocnění dýchací soustavy, které se neobejdou bez důkladného lékařského vyšetření.


Co je to Eupnoe? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Eupnoe. Co znamená pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Eupnoe s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Eupnoe patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: informace, názvosloví, odborné názvosloví, přesný výraz, popis, co to je, co je to Eupnoe?, wiki, co znamená, Lékařství, heslo, definice pojmu, formulace, vysvětlení, Lékařství, pojem, definice, synonymum


Pojem Eupnoe je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Eupnoe ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eupnoe ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Eupnoe na Google.cz

Zkusit najít slovo Eupnoe ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Eupnoe ve Wikipedii

Hledat heslo Eupnoe ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eupnoe například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Eupnoe? resp. co označuje slovo Eupnoe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eupnoe, odpověď na dotaz co je to Eupnoe?. Víte např. kdo to je Valérie Zawadská? Znáte a víte kdo je Justin Timberlake? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.