Co je to?
Definice výrazu Eupnoe. Co znamená odborný pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Co je Eupnoe?

Co znamená termín Eupnoe? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Eupnoe je jeden z druhů dechové frekvence a jedná se o lékařský výraz označující normální klidné a zcela pravidelné dýchání.
Eupnoe je fyziologické dýchání, které znamená 10 - 20 dechů v průběhu jedné minuty. Vyšší nebo nižší hodnoty znamenají obtíže nebo onemocnění dýchací soustavy, které se neobejdou bez důkladného lékařského vyšetření.


Co je to Eupnoe? Význam slova, termín, Definice výrazu Eupnoe. Co znamená odborný pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Eupnoe je v sekci lékařství

Klíčová slova: význam, synonymum, lexikon, co je to Eupnoe?, co znamená, termín, význam pojmu, odborné názvosloví, formulace, pojem, přesný význam, terminus technicus, význam slova, přesný výraz, terminologie, informace, názvosloví, heslo


Pojem Eupnoe je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Eupnoe ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Eupnoe ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Eupnoe ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Eupnoe ve Wikipedii

Hledat pojem Eupnoe na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eupnoe ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Eupnoe například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Eupnoe? resp. co znamená slovo Eupnoe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eupnoe, odpověď na dotaz co je to Eupnoe?. Víte např. kdo to je Saruman? Znáte a víte kdo je Obchodní analytik? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.