Co je to?
Výraz, termín, definice slova Eupnoe. Co znamená odborný pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Co je to Eupnoe? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Eupnoe?

Eupnoe je jeden z druhů dechové frekvence a jedná se o lékařský výraz označující normální klidné a zcela pravidelné dýchání.
Eupnoe je fyziologické dýchání, které znamená 10 - 20 dechů v průběhu jedné minuty. Vyšší nebo nižší hodnoty znamenají obtíže nebo onemocnění dýchací soustavy, které se neobejdou bez důkladného lékařského vyšetření.


Co je to Eupnoe? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Eupnoe. Co znamená odborný pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Eupnoe s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Eupnoe patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: popis, lékařství, terminologie, informace, formulace, význam, odborné názvosloví, slovník, heslo, pojem, co to je, termín, lékařství, terminus technicus, Eupnoe, vysvětlení, definice, názvosloví


Pojem Eupnoe je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Eupnoe

Hledat pojem Eupnoe ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Eupnoe ve Wikipedii

Hledat termín Eupnoe na Google.cz

Zkusit najít termín Eupnoe ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Eupnoe ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eupnoe ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Eupnoe například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už víte jaká je definice termínu Eupnoe? resp. jaký je přesný význam slova Eupnoe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eupnoe, odpověď na dotaz co je to Eupnoe?. Víte např. kdo to je Karosář? Znáte a víte kdo je Pierce Brosnan? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.