Co je to?
Definice odborného termínu, slova Eupnoe. Co znamená pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Co je to Eupnoe? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Eupnoe

Eupnoe je jeden z druhů dechové frekvence a jedná se o lékařský výraz označující normální klidné a zcela pravidelné dýchání.
Eupnoe je fyziologické dýchání, které znamená 10 - 20 dechů v průběhu jedné minuty. Vyšší nebo nižší hodnoty znamenají obtíže nebo onemocnění dýchací soustavy, které se neobejdou bez důkladného lékařského vyšetření.


Co je to Eupnoe? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Eupnoe. Co znamená pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eupnoe s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Eupnoe se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, co je to Eupnoe?, vysvětlení, Eupnoe, přesný význam, slovník, Lékařství, terminologie, wiki, co znamená, pojem, význam pojmu, názvosloví, heslo, definice, termín, synonymum


Pojem Eupnoe je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Eupnoe ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Eupnoe na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Eupnoe ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Eupnoe ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eupnoe ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Eupnoe ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Eupnoe například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Eupnoe? resp. co znamená slovo Eupnoe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eupnoe, odpověď na dotaz co je to Eupnoe?. Víte např. kdo to je Čučkař? Znáte a víte kdo je Pavel Baudiš? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.