Co je to?
Definice odborného termínu, slova Eupnoe. Co znamená pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Co je to Eupnoe? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Eupnoe

Eupnoe je jeden z druhů dechové frekvence a jedná se o lékařský výraz označující normální klidné a zcela pravidelné dýchání.
Eupnoe je fyziologické dýchání, které znamená 10 - 20 dechů v průběhu jedné minuty. Vyšší nebo nižší hodnoty znamenají obtíže nebo onemocnění dýchací soustavy, které se neobejdou bez důkladného lékařského vyšetření.


Co je to Eupnoe? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Eupnoe. Co znamená pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Eupnoe je v sekci Lékařství

Klíčová slova: co to je, Lékařství, definice, co znamená, lexikon, vysvětlení, terminologie, Lékařství, odborný výraz, odborné názvosloví, informace, terminus technicus, slovo, wiki, synonymum, popis, význam pojmu, význam


Pojem Eupnoe je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Eupnoe doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Eupnoe na Youtube

Hledat heslo Eupnoe ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Eupnoe ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Eupnoe ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Eupnoe ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Eupnoe ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Eupnoe například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Eupnoe? resp. co znamená Eupnoe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eupnoe, odpověď na dotaz co je to Eupnoe?. Víte např. kdo to je Abbé? Znáte a víte kdo je Kate Beckinsale? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.