Co je to?
Výraz, termín, definice slova Eupnoe. Co znamená odborný pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Co je to Eupnoe? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Eupnoe

Eupnoe je jeden z druhů dechové frekvence a jedná se o lékařský výraz označující normální klidné a zcela pravidelné dýchání.
Eupnoe je fyziologické dýchání, které znamená 10 - 20 dechů v průběhu jedné minuty. Vyšší nebo nižší hodnoty znamenají obtíže nebo onemocnění dýchací soustavy, které se neobejdou bez důkladného lékařského vyšetření.


Co je to Eupnoe? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Eupnoe. Co znamená odborný pojem Eupnoe z kategorie Lékařství?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Eupnoe můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Eupnoe je v sekci lékařství

Klíčová slova: co to je, informace, názvosloví, pojem, wiki, lexikon, heslo, význam pojmu, odborný výraz, termín, význam, přesný výraz, formulace, slovník, synonymum, přesný význam, co je to Eupnoe?, co znamená


Pojem Eupnoe je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Eupnoe ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eupnoe ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Eupnoe ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Eupnoe ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Eupnoe ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Eupnoe ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eupnoe například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Eupnoe? resp. co označuje slovo Eupnoe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eupnoe, odpověď na dotaz co je to Eupnoe?. Víte např. kdo to je Hypoteční poradce? Znáte a víte kdo je Christoph Waltz? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.