Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šlehaný med. Co znamená odborný pojem Šlehaný med z kategorie Jídlo?

Co je to Šlehaný med? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Šlehaný med?

Šlehaný med je druh medu, který byl upraven řízenou krystalizací, takže již dál netuhne a nekrystalizuje a je tedy lehce roztíratelný. Jiné označení je med pastovaný. Je zcela přírodní a má stejné pozitivní účinky jako běžný med. Pastuje se především med květový nebo nektarový.
K jeho dalším výhodám patří to, že se neroztéká, manipulace s ním je snadná. Krystalické struktury je dosahováno naočkováním medu zrnky pilu a pravidelným mícháním, čímž se šlehaný med stane homogenním.


Co je to Šlehaný med? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šlehaný med. Co znamená odborný pojem Šlehaný med z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Šlehaný med s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Šlehaný med patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, informace, význam pojmu, popis, Šlehaný med, definice, názvosloví, odborné názvosloví, termín, význam slova, lexikon, Jídlo, Jídlo, slovník, slovo, co je to Šlehaný med?, definice pojmu, co to je


Pojem Šlehaný med je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Šlehaný med v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šlehaný med ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Šlehaný med ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Šlehaný med ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Šlehaný med ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Šlehaný med na Google.cz

Vyhledat slovo Šlehaný med ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlehaný med například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Šlehaný med? resp. co znamená slovo Šlehaný med? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šlehaný med, odpověď na dotaz co je to Šlehaný med?. Víte např. kdo to je Košíkář? Znáte a víte kdo je Paul McCartney? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.