Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šlehaný med. Co znamená odborný pojem Šlehaný med z kategorie Jídlo?

Co je to Šlehaný med? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Šlehaný med

Šlehaný med je druh medu, který byl upraven řízenou krystalizací, takže již dál netuhne a nekrystalizuje a je tedy lehce roztíratelný. Jiné označení je med pastovaný. Je zcela přírodní a má stejné pozitivní účinky jako běžný med. Pastuje se především med květový nebo nektarový.
K jeho dalším výhodám patří to, že se neroztéká, manipulace s ním je snadná. Krystalické struktury je dosahováno naočkováním medu zrnky pilu a pravidelným mícháním, čímž se šlehaný med stane homogenním.


Co je to Šlehaný med? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šlehaný med. Co znamená odborný pojem Šlehaný med z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Šlehaný med? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Šlehaný med se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Šlehaný med, terminologie, pojem, význam slova, definice, co znamená, význam, odborný výraz, slovo, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, termín, přesný význam, wiki, popis, Jídlo, odborné názvosloví


Pojem Šlehaný med je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Šlehaný med

Vyhledat výraz Šlehaný med ve Wikipedii

Najít výraz Šlehaný med ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Šlehaný med ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Šlehaný med ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Šlehaný med ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Šlehaný med na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlehaný med například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Šlehaný med? resp. co je to Šlehaný med? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šlehaný med, odpověď na dotaz co je to Šlehaný med?. Víte např. kdo to je Koordinátor? Znáte a víte kdo je Novinář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.