Co je to?
Odborný výraz, definice slova Šlehaný med. Co znamená pojem Šlehaný med z kategorie Jídlo?

Co je Šlehaný med? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Šlehaný med

Šlehaný med je druh medu, který byl upraven řízenou krystalizací, takže již dál netuhne a nekrystalizuje a je tedy lehce roztíratelný. Jiné označení je med pastovaný. Je zcela přírodní a má stejné pozitivní účinky jako běžný med. Pastuje se především med květový nebo nektarový.
K jeho dalším výhodám patří to, že se neroztéká, manipulace s ním je snadná. Krystalické struktury je dosahováno naočkováním medu zrnky pilu a pravidelným mícháním, čímž se šlehaný med stane homogenním.


Co je to Šlehaný med? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Šlehaný med. Co znamená pojem Šlehaný med z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Šlehaný med doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Šlehaný med se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: informace, odborné názvosloví, lexikon, význam slova, slovo, terminus technicus, jídlo, jídlo, význam, termín, definice pojmu, popis, co je to Šlehaný med?, slovník, názvosloví, co to je, wiki, přesný význam


Pojem Šlehaný med je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Šlehaný med ve vyhledávači Yandex

Najít termín Šlehaný med ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Šlehaný med ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šlehaný med ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Šlehaný med ve Wikislovníku

Najít slovo Šlehaný med ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlehaný med například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Šlehaný med? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Šlehaný med? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šlehaný med, odpověď na dotaz co je to Šlehaný med?. Víte např. kdo to je Jiří Adamíra? Znáte a víte kdo je Vladimír Coufal? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.