Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šlehaný med. Co znamená odborný pojem Šlehaný med z kategorie Jídlo?

Co je to Šlehaný med? Význam slova

Co znamená termín Šlehaný med? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Šlehaný med je druh medu, který byl upraven řízenou krystalizací, takže již dál netuhne a nekrystalizuje a je tedy lehce roztíratelný. Jiné označení je med pastovaný. Je zcela přírodní a má stejné pozitivní účinky jako běžný med. Pastuje se především med květový nebo nektarový.
K jeho dalším výhodám patří to, že se neroztéká, manipulace s ním je snadná. Krystalické struktury je dosahováno naočkováním medu zrnky pilu a pravidelným mícháním, čímž se šlehaný med stane homogenním.


Co je to Šlehaný med? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šlehaný med. Co znamená odborný pojem Šlehaný med z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Šlehaný med se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: informace, názvosloví, co znamená, přesný význam, odborný výraz, Jídlo, heslo, termín, význam slova, co to je, popis, co je to Šlehaný med?, vysvětlení, definice pojmu, terminus technicus, wiki, definice, slovo


Pojem Šlehaný med je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Šlehaný med ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Šlehaný med ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šlehaný med ve Wikimedia Commons

Najít termín Šlehaný med ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Šlehaný med ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Šlehaný med ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlehaný med například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Šlehaný med? resp. co se přesně ukrývá za slovem Šlehaný med? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šlehaný med, odpověď na dotaz co je to Šlehaný med?. Víte např. kdo to je Václav Klaus? Znáte a víte kdo je Sériový vrah? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šlehaný med v jiné sekci než Jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.