Co je to?
Výraz, termín, definice slova Státní příslušnost. Co znamená odborný pojem Státní příslušnost z kategorie Právo?

Co je to Státní příslušnost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Státní příslušnost?

Státní příslušnost znamená příslušnost občana k určitému státu. Státní příslušnost zaručuje plné využívání výhod státního občanství. Na rozdíl od národnosti, kterou si můžeme zvolit sami, je jako státní příslušnost nutné uvést stát, ve kterém máte občanství.
Je to pojem širší než státní občanství. Státní příslušnost se uvádí v dokladech, bez státní příslušnosti je problematické jakékoli úřední jednání, protože jedinec pak nemá plná práva.


Co je to Státní příslušnost? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Státní příslušnost. Co znamená odborný pojem Státní příslušnost z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Státní příslušnost se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: pojem, Právo, informace, definice, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, co je to Státní příslušnost?, názvosloví, odborné názvosloví, heslo, slovník, popis, co to je, Státní příslušnost, synonymum, terminus technicus, terminologie


Pojem Státní příslušnost je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Státní příslušnost ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Státní příslušnost na Youtube

Najít heslo Státní příslušnost ve Wikislovníku

Vyhledat termín Státní příslušnost ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Státní příslušnost na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Státní příslušnost ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní příslušnost například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Státní příslušnost? resp. jaká je definice termínu Státní příslušnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Státní příslušnost, odpověď na dotaz co je to Státní příslušnost?. Víte např. kdo to je Salma Hayek? Znáte a víte kdo je Patolízal? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?