Co je to?
Výraz, termín, definice slova Státní příslušnost. Co znamená odborný pojem Státní příslušnost z kategorie Právo?

Co je to Státní příslušnost? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Státní příslušnost?

Státní příslušnost znamená příslušnost občana k určitému státu. Státní příslušnost zaručuje plné využívání výhod státního občanství. Na rozdíl od národnosti, kterou si můžeme zvolit sami, je jako státní příslušnost nutné uvést stát, ve kterém máte občanství.
Je to pojem širší než státní občanství. Státní příslušnost se uvádí v dokladech, bez státní příslušnosti je problematické jakékoli úřední jednání, protože jedinec pak nemá plná práva.


Co je to Státní příslušnost? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Státní příslušnost. Co znamená odborný pojem Státní příslušnost z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Státní příslušnost patří do sekce Právo

Klíčová slova: terminologie, pojem, termín, Právo, definice, informace, co je to Státní příslušnost?, popis, formulace, lexikon, Právo, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, heslo, wiki, názvosloví, terminus technicus


Pojem Státní příslušnost je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Státní příslušnost ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Státní příslušnost ve Wikislovníku

Najít slovo Státní příslušnost ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Státní příslušnost na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Státní příslušnost ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Státní příslušnost ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní příslušnost například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Státní příslušnost? resp. co znamená Státní příslušnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Státní příslušnost, odpověď na dotaz co je to Státní příslušnost?. Víte např. kdo to je Poustevník? Znáte a víte kdo je Žhář? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Právo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?