Co je to?
Výraz, termín, definice slova Darknet. Co znamená odborný pojem Darknet z kategorie Internet?

Co je to Darknet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Darknet?

Darknet je název skryté vrstvy klasického internetu, který však funguje na principu anonymního připojení a umožňuje přímou komunikaci jednotlivých uživatelů prostřednictvím zašifrované decentralizované sítě.
To, co se obvykle odesílá z IP adresy, jde přes různé uzly, které jsou náhodně vybrané, a uživatel je tak neviditelný. Darknet má i své prohlížeče, například Tor, Freenet nebo I2P.


Co je to Darknet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Darknet. Co znamená odborný pojem Darknet z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Darknet? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Darknet se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: co je to Darknet?, definice, heslo, synonymum, význam pojmu, slovo, význam slova, popis, význam, přesný význam, názvosloví, Darknet, terminus technicus, definice pojmu, informace, lexikon, terminologie, co to je


Pojem Darknet je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Darknet? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Temný web (anglicky dark web) je ta část obsahu World Wide Webu, která je umístěna na darknetech, tj. překryvných sítích, které využívají internet, ale jsou přístupné pouze prostřednictvím speciálního softwaru nebo konfigurace. Temný web tvoří část hlubokého webu, což je oblast webu, kterou vyhledávače neindexují.
Darknety zahrnují jak malé peer-to-peer sítě, tak i velké a populární sítě jako například Freenet, I2P a Tor.

Pro více informací o heslu Darknet zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Darknet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Darknet na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Darknet ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Darknet ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Darknet ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Darknet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Darknet například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už víte co znamená slovo Darknet? resp. jaký je přesný význam slova Darknet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Darknet, odpověď na dotaz co je to Darknet?. Víte např. kdo to je Kovář? Znáte a víte kdo je Usain Bolt? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.