Co je to?
Definice výrazu, termínu Pracovní smlouva. Co znamená odborný pojem Pracovní smlouva z kategorie Právo?

Co je to Pracovní smlouva? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Pracovní smlouva?

Pracovní smlouva je právně zakotvena v zákoníku práce. Je základem pracovního poměru mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Musí mít písemnou podobu, její stejnopisy by měl obdržet zaměstnanec, zaměstnavatel a správa sociálního zabezpečení.
Jiným druhem pracovní smlouvy mimo hlavní pracovní poměr jsou dohoda o pracovní činnosti či dohoda o provedení práce. Pracovní smlouva má povinné náležitosti – druh práce, místo výkonu a den nástupu do práce.


Co je to Pracovní smlouva? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Pracovní smlouva. Co znamená odborný pojem Pracovní smlouva z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Pracovní smlouva) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pracovní smlouva patří do kategorie Právo

Klíčová slova: odborný výraz, termín, wiki, co to je, terminologie, pojem, slovník, terminus technicus, definice pojmu, přesný výraz, lexikon, Pracovní smlouva, informace, přesný význam, odborné názvosloví, co znamená, popis, vysvětlení


Pojem Pracovní smlouva je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Pracovní smlouva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Pracovní smlouva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Pracovní smlouva ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Pracovní smlouva ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Pracovní smlouva ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Pracovní smlouva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pracovní smlouva například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Pracovní smlouva? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Pracovní smlouva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pracovní smlouva, odpověď na dotaz co je to Pracovní smlouva?. Víte např. kdo to je Nefritový císař? Znáte a víte kdo je George Washington? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pracovní smlouva v jiné sekci než Právo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.