Co je to?
Výraz, termín, definice slova Okroška. Co znamená odborný pojem Okroška z kategorie Jídlo?

Co je to Okroška? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Okroška?

Okroška je ruská polévka připravená z masa a zeleniny, která se servíruje za studena. Maso se používá vařené (hovězí nebo drůbeží), případně vařená ryba (nejlépe štika či treska). Ze zeleniny k hlavním přísadám patří brambory, řepa, mrkev, okurka nebo tuřín (v závislosti na konkrétním receptu) a jako koření slouží cibule, kopr, celer nebo petržel.


Co je to Okroška? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Okroška. Co znamená odborný pojem Okroška z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Okroška patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, Jídlo, co to je, význam slova, slovník, Jídlo, názvosloví, lexikon, heslo, přesný výraz, wiki, definice, informace, synonymum, terminologie, vysvětlení, slovo, pojem


Pojem Okroška je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Okroška? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Okroška je studená ruská polévka založená na kvasu. Hlavní přísadou je zelenina, která může být smíchána se studeným vařeným masem či rybou v poměru cca 1:1. V závislosti na tom může být okroška se zeleninou, s masem nebo s rybami.

Hledejte pojem Okroška v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Okroška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Okroška ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Okroška na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Okroška ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Okroška ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Okroška ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Okroška například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Okroška? resp. jaká je definice slova Okroška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okroška, odpověď na dotaz co je to Okroška?. Víte např. kdo to je Jirka Král? Znáte a víte kdo je Flegmatik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.