Co je to?
Výraz, termín, definice slova Semestr. Co znamená odborný pojem Semestr z kategorie Školství?

Co je to Semestr? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Semestr

Semestr je pojmenování pro akademický půlrok na vysoké škole, zhruba odpovídá 1. a 2. pololetí. Na vysoké škole se rozlišuje zimní a letní semestr. Obě tyto části jsou uzavřeny udělováním zápočtů, z nichž některé jsou podmíněny vypracováním seminárních prací nebo jinými úkoly. Po semestru následuje zkouškové období, ve kterém musí být vykonány požadované zkoušky.


Co je to Semestr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Semestr. Co znamená odborný pojem Semestr z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Semestr) můžete sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Semestr patří do kategorie Školství

Klíčová slova: formulace, názvosloví, přesný výraz, význam slova, popis, význam pojmu, přesný význam, wiki, informace, definice, definice pojmu, co to je, heslo, Školství, synonymum, terminologie, slovo, pojem


Pojem Semestr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Semestr? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Semestr (z lat. semestris – šestiměsíční: sex, šest, a mensis, měsíc) je označení pro pololetí na vysokých školách (podzimní/zimní semestr, jarní/letní semestr).

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Semestr ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Semestr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Semestr na Youtube

Najít pojem Semestr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Semestr na Google.cz

Najít slovo Semestr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Semestr například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Semestr? resp. co přesně znamená slovo Semestr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semestr, odpověď na dotaz co je to Semestr?. Víte např. kdo to je Annie Lennox? Znáte a víte kdo je Svatý Ambrož? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.