Co je to?
Výraz, termín, definice slova Semestr. Co znamená odborný pojem Semestr z kategorie Školství?

Co je to Semestr? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Semestr

Semestr je pojmenování pro akademický půlrok na vysoké škole, zhruba odpovídá 1. a 2. pololetí. Na vysoké škole se rozlišuje zimní a letní semestr. Obě tyto části jsou uzavřeny udělováním zápočtů, z nichž některé jsou podmíněny vypracováním seminárních prací nebo jinými úkoly. Po semestru následuje zkouškové období, ve kterém musí být vykonány požadované zkoušky.


Co je to Semestr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Semestr. Co znamená odborný pojem Semestr z kategorie Školství?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Semestr se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, názvosloví, přesný význam, terminologie, pojem, lexikon, odborné názvosloví, Školství, přesný výraz, Semestr, slovník, heslo, slovo, popis, význam pojmu, co je to Semestr?, význam slova


Pojem Semestr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Semestr? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Semestr (z lat. semestris – šestiměsíční: sex, šest, a mensis, měsíc) je označení pro pololetí na vysokých školách (podzimní/zimní semestr, jarní/letní semestr).

Více informací o slovu Semestr doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Semestr na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Semestr ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Semestr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Semestr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Semestr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Semestr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Semestr například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní již víte jaká je definice termínu Semestr? resp. co přesně označuje termín Semestr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semestr, odpověď na dotaz co je to Semestr?. Víte např. kdo to je Pavel Bobek? Znáte a víte kdo je Oľga Baričičová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.