Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Semestr. Co znamená pojem Semestr z kategorie Školství?

Co to je Semestr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Semestr?

Semestr je pojmenování pro akademický půlrok na vysoké škole, zhruba odpovídá 1. a 2. pololetí. Na vysoké škole se rozlišuje zimní a letní semestr. Obě tyto části jsou uzavřeny udělováním zápočtů, z nichž některé jsou podmíněny vypracováním seminárních prací nebo jinými úkoly. Po semestru následuje zkouškové období, ve kterém musí být vykonány požadované zkoušky.


Co je to Semestr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Semestr. Co znamená pojem Semestr z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Semestr? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Semestr je v sekci Školství

Klíčová slova: co je to Semestr?, wiki, termín, slovo, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, definice pojmu, názvosloví, synonymum, lexikon, pojem, definice, terminus technicus, Školství, terminologie, význam, Semestr


Pojem Semestr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Semestr? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Semestr (z lat. semestris – šestiměsíční: sex, šest, a mensis, měsíc) je označení pro pololetí na vysokých školách (podzimní/zimní semestr, jarní/letní semestr).

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Semestr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Semestr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Semestr ve Wikimedia Commons

Najít termín Semestr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Semestr ve Wikislovníku

Hledat pojem Semestr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Semestr například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Semestr? resp. co přesně označuje termín Semestr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semestr, odpověď na dotaz co je to Semestr?. Víte např. kdo to je Ksindl? Znáte a víte kdo je Ódin? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.