Co je to?
Odborný výraz, definice slova Akušroubovák. Co znamená pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Co je to Akušroubovák? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Akušroubovák

Akušroubovák je zkrácený název pro akumulátorový šroubovák. Jde o elektrické pracovní nářadí, jemuž jako napájení slouží nabíjecí akumulátor. Používá se v kombinaci s nástrčnými hlavicemi- bity- které lze podle potřeby vyměňovat. Bity mívají tvar šestihranu. Akušroubovák pracuje s utahovacím momentem, tedy silo, která působí na spojovací materiál. Utahovací moment lze nastavovat.
Tento nástroj může být kombinovaný s vrtačkou, pak se pro něj užívá název vrtací akušroubovák. Baterie bývají lithium iontové nebo nikl kadmiové. Nástroje mohou disponovat různým napětím, vyšší napětí znamená také vyšší váhu šroubováku. Lze si vybírat mezi více modely, od běžného utahování až po vrtání a šroubování s příklepem.


Co je to Akušroubovák? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Akušroubovák. Co znamená pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Akušroubovák? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Akušroubovák je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: Akušroubovák, termín, popis, slovník, pojem, význam slova, synonymum, wiki, terminus technicus, definice, význam pojmu, slovo, formulace, názvosloví, terminologie, co znamená, Nástroje, přesný výraz


Pojem Akušroubovák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akušroubovák? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Akušroubovák (akumulátorový šroubovák) je druh elektrického pracovního nářadí, které je napájeno nabíjecím akumulátorem a které slouží ke šroubování pomocí výměnných nástrčných hlavic (bitů). Běžně se k upínání používá hlavice se šestihranem o rozměru 6,3 mm (1/4 palce). Akušroubováky bývají vybaveny nastavením utahovacího momentu, tedy maximální síly, která bude na utahovaný spojovací materiál vyvíjena.

Pro více informací o heslu Akušroubovák zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akušroubovák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Akušroubovák ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akušroubovák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Akušroubovák ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Akušroubovák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Akušroubovák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Akušroubovák například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Akušroubovák? resp. co se přesně ukrývá za slovem Akušroubovák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akušroubovák, odpověď na dotaz co je to Akušroubovák?. Víte např. kdo to je Optimista? Znáte a víte kdo je Markéta Kutilová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Akušroubovák v jiné sekci než Nástroje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.