Co je to?
Definice výrazu Akušroubovák. Co znamená odborný pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Co to je Akušroubovák? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Akušroubovák?

Akušroubovák je zkrácený název pro akumulátorový šroubovák. Jde o elektrické pracovní nářadí, jemuž jako napájení slouží nabíjecí akumulátor. Používá se v kombinaci s nástrčnými hlavicemi- bity- které lze podle potřeby vyměňovat. Bity mívají tvar šestihranu. Akušroubovák pracuje s utahovacím momentem, tedy silo, která působí na spojovací materiál. Utahovací moment lze nastavovat.
Tento nástroj může být kombinovaný s vrtačkou, pak se pro něj užívá název vrtací akušroubovák. Baterie bývají lithium iontové nebo nikl kadmiové. Nástroje mohou disponovat různým napětím, vyšší napětí znamená také vyšší váhu šroubováku. Lze si vybírat mezi více modely, od běžného utahování až po vrtání a šroubování s příklepem.


Co je to Akušroubovák? Význam slova, termín, Definice výrazu Akušroubovák. Co znamená odborný pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Akušroubovák? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Akušroubovák patří do sekce nástroje

Klíčová slova: slovník, popis, co to je, slovo, definice pojmu, význam pojmu, nástroje, definice, přesný výraz, terminologie, přesný význam, význam slova, heslo, názvosloví, synonymum, informace, terminus technicus, co znamená


Pojem Akušroubovák je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Akušroubovák píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akušroubovák (akumulátorový šroubovák) je druh elektrického pracovního nářadí, které je napájeno nabíjecím akumulátorem a které slouží ke šroubování pomocí výměnných nástrčných hlavic (bitů). Běžně se k upínání používá hlavice se šestihranem o rozměru 6,3 mm (1/4 palce). Akušroubováky bývají vybaveny nastavením utahovacího momentu, tedy maximální síly, která bude na utahovaný spojovací materiál vyvíjena.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Akušroubovák ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Akušroubovák na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akušroubovák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Akušroubovák ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akušroubovák ve Wikimedia Commons

Najít slovo Akušroubovák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Akušroubovák například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Akušroubovák? resp. co se přesně ukrývá za slovem Akušroubovák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akušroubovák, odpověď na dotaz co je to Akušroubovák?. Víte např. kdo to je OSVČ? Znáte a víte kdo je Megaloman? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je nástroje. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.