Co je to?
Odborný výraz, definice slova Akušroubovák. Co znamená pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Co je to Akušroubovák? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Akušroubovák?

Akušroubovák je zkrácený název pro akumulátorový šroubovák. Jde o elektrické pracovní nářadí, jemuž jako napájení slouží nabíjecí akumulátor. Používá se v kombinaci s nástrčnými hlavicemi- bity- které lze podle potřeby vyměňovat. Bity mívají tvar šestihranu. Akušroubovák pracuje s utahovacím momentem, tedy silo, která působí na spojovací materiál. Utahovací moment lze nastavovat.
Tento nástroj může být kombinovaný s vrtačkou, pak se pro něj užívá název vrtací akušroubovák. Baterie bývají lithium iontové nebo nikl kadmiové. Nástroje mohou disponovat různým napětím, vyšší napětí znamená také vyšší váhu šroubováku. Lze si vybírat mezi více modely, od běžného utahování až po vrtání a šroubování s příklepem.


Co je to Akušroubovák? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Akušroubovák. Co znamená pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Akušroubovák patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: co znamená, co je to Akušroubovák?, význam slova, přesný význam, názvosloví, terminologie, Nástroje, vysvětlení, definice, definice pojmu, přesný výraz, co to je, heslo, Akušroubovák, termín, wiki, slovo, synonymum


Pojem Akušroubovák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Akušroubovák?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akušroubovák (akumulátorový šroubovák) je druh elektrického pracovního nářadí, které je napájeno nabíjecím akumulátorem a které slouží ke šroubování pomocí výměnných nástrčných hlavic (bitů). Běžně se k upínání používá hlavice se šestihranem o rozměru 6,3 mm (1/4 palce). Akušroubováky bývají vybaveny nastavením utahovacího momentu, tedy maximální síly, která bude na utahovaný spojovací materiál vyvíjena.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Akušroubovák ve Wikizdrojích

Hledat výraz Akušroubovák ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Akušroubovák ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Akušroubovák na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akušroubovák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Akušroubovák ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Akušroubovák například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Akušroubovák? resp. co vlastně znamená slovo Akušroubovák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akušroubovák, odpověď na dotaz co je to Akušroubovák?. Víte např. kdo to je Alžběta II? Znáte a víte kdo je Barbora Hrzánová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nástroje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.