Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akušroubovák. Co znamená odborný pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Co je to Akušroubovák? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Akušroubovák

Akušroubovák je zkrácený název pro akumulátorový šroubovák. Jde o elektrické pracovní nářadí, jemuž jako napájení slouží nabíjecí akumulátor. Používá se v kombinaci s nástrčnými hlavicemi- bity- které lze podle potřeby vyměňovat. Bity mívají tvar šestihranu. Akušroubovák pracuje s utahovacím momentem, tedy silo, která působí na spojovací materiál. Utahovací moment lze nastavovat.
Tento nástroj může být kombinovaný s vrtačkou, pak se pro něj užívá název vrtací akušroubovák. Baterie bývají lithium iontové nebo nikl kadmiové. Nástroje mohou disponovat různým napětím, vyšší napětí znamená také vyšší váhu šroubováku. Lze si vybírat mezi více modely, od běžného utahování až po vrtání a šroubování s příklepem.


Co je to Akušroubovák? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Akušroubovák. Co znamená odborný pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Akušroubovák můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Akušroubovák je v sekci nástroje

Klíčová slova: terminus technicus, odborný výraz, odborné názvosloví, heslo, popis, názvosloví, wiki, přesný výraz, lexikon, přesný význam, co to je, význam slova, slovník, termín, slovo, definice pojmu, nástroje, synonymum


Pojem Akušroubovák je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akušroubovák? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Akušroubovák (akumulátorový šroubovák) je druh elektrického pracovního nářadí, které je napájeno nabíjecím akumulátorem a které slouží ke šroubování pomocí výměnných nástrčných hlavic (bitů). Běžně se k upínání používá hlavice se šestihranem o rozměru 6,3 mm (1/4 palce). Akušroubováky bývají vybaveny nastavením utahovacího momentu, tedy maximální síly, která bude na utahovaný spojovací materiál vyvíjena.

Zkuste zjistit více informací o slovu Akušroubovák v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Akušroubovák ve Wikislovníku

Najít slovo Akušroubovák ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Akušroubovák ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Akušroubovák ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akušroubovák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Akušroubovák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Akušroubovák například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Akušroubovák? resp. co přesně označuje termín Akušroubovák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akušroubovák, odpověď na dotaz co je to Akušroubovák?. Víte např. kdo to je Halle Berry? Znáte a víte kdo je Raman Pratasevič? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nástroje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.