Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akušroubovák. Co znamená odborný pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Co je to Akušroubovák? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Akušroubovák

Akušroubovák je zkrácený název pro akumulátorový šroubovák. Jde o elektrické pracovní nářadí, jemuž jako napájení slouží nabíjecí akumulátor. Používá se v kombinaci s nástrčnými hlavicemi- bity- které lze podle potřeby vyměňovat. Bity mívají tvar šestihranu. Akušroubovák pracuje s utahovacím momentem, tedy silo, která působí na spojovací materiál. Utahovací moment lze nastavovat.
Tento nástroj může být kombinovaný s vrtačkou, pak se pro něj užívá název vrtací akušroubovák. Baterie bývají lithium iontové nebo nikl kadmiové. Nástroje mohou disponovat různým napětím, vyšší napětí znamená také vyšší váhu šroubováku. Lze si vybírat mezi více modely, od běžného utahování až po vrtání a šroubování s příklepem.


Co je to Akušroubovák? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Akušroubovák. Co znamená odborný pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Akušroubovák? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Akušroubovák patří do sekce nástroje

Klíčová slova: význam, terminologie, co znamená, wiki, definice, nástroje, co je to Akušroubovák?, lexikon, synonymum, termín, Akušroubovák, odborné názvosloví, definice pojmu, přesný význam, informace, heslo, odborný výraz, vysvětlení


Pojem Akušroubovák je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Akušroubovák? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Akušroubovák (akumulátorový šroubovák) je druh elektrického pracovního nářadí, které je napájeno nabíjecím akumulátorem a které slouží ke šroubování pomocí výměnných nástrčných hlavic (bitů). Běžně se k upínání používá hlavice se šestihranem o rozměru 6,3 mm (1/4 palce). Akušroubováky bývají vybaveny nastavením utahovacího momentu, tedy maximální síly, která bude na utahovaný spojovací materiál vyvíjena.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Akušroubovák ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Akušroubovák ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Akušroubovák ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akušroubovák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Akušroubovák ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Akušroubovák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Akušroubovák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Akušroubovák? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Akušroubovák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akušroubovák, odpověď na dotaz co je to Akušroubovák?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Daniel Farnbauer? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než nástroje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.