Co je to?
Odborný výraz, definice slova Akušroubovák. Co znamená slovo Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Co je Akušroubovák? Definice pojmu

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Akušroubovák

Akušroubovák je zkrácený název pro akumulátorový šroubovák. Jde o elektrické pracovní nářadí, jemuž jako napájení slouží nabíjecí akumulátor. Používá se v kombinaci s nástrčnými hlavicemi- bity- které lze podle potřeby vyměňovat. Bity mívají tvar šestihranu. Akušroubovák pracuje s utahovacím momentem, tedy silo, která působí na spojovací materiál. Utahovací moment lze nastavovat.
Tento nástroj může být kombinovaný s vrtačkou, pak se pro něj užívá název vrtací akušroubovák. Baterie bývají lithium iontové nebo nikl kadmiové. Nástroje mohou disponovat různým napětím, vyšší napětí znamená také vyšší váhu šroubováku. Lze si vybírat mezi více modely, od běžného utahování až po vrtání a šroubování s příklepem.


Co je to Akušroubovák? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Akušroubovák. Co znamená slovo Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Akušroubovák patří do kategorie nástroje

Klíčová slova: odborný výraz, odborné názvosloví, pojem, význam, význam slova, nástroje, lexikon, popis, Akušroubovák, slovo, terminologie, definice pojmu, co to je, informace, názvosloví, formulace, přesný výraz, přesný význam


Pojem Akušroubovák je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akušroubovák? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akušroubovák (akumulátorový šroubovák) je druh elektrického pracovního nářadí, které je napájeno nabíjecím akumulátorem a které slouží ke šroubování pomocí výměnných nástrčných hlavic (bitů). Běžně se k upínání používá hlavice se šestihranem o rozměru 6,3 mm (1/4 palce). Akušroubováky bývají vybaveny nastavením utahovacího momentu, tedy maximální síly, která bude na utahovaný spojovací materiál vyvíjena.

Hledejte výraz Akušroubovák v dalších zdrojích

Najít heslo Akušroubovák ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Akušroubovák ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Akušroubovák na Youtube

Vyhledat slovo Akušroubovák ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Akušroubovák ve Wikislovníku

Najít pojem Akušroubovák ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Akušroubovák například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Akušroubovák? resp. jaká je definice slova Akušroubovák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akušroubovák, odpověď na dotaz co je to Akušroubovák?. Víte např. kdo to je Martina Dlabajová? Znáte a víte kdo je Erotoman? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nástroje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.