Co je to?
Odborný výraz, definice slova Akušroubovák. Co znamená pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Co je to Akušroubovák? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Akušroubovák?

Akušroubovák je zkrácený název pro akumulátorový šroubovák. Jde o elektrické pracovní nářadí, jemuž jako napájení slouží nabíjecí akumulátor. Používá se v kombinaci s nástrčnými hlavicemi- bity- které lze podle potřeby vyměňovat. Bity mívají tvar šestihranu. Akušroubovák pracuje s utahovacím momentem, tedy silo, která působí na spojovací materiál. Utahovací moment lze nastavovat.
Tento nástroj může být kombinovaný s vrtačkou, pak se pro něj užívá název vrtací akušroubovák. Baterie bývají lithium iontové nebo nikl kadmiové. Nástroje mohou disponovat různým napětím, vyšší napětí znamená také vyšší váhu šroubováku. Lze si vybírat mezi více modely, od běžného utahování až po vrtání a šroubování s příklepem.


Co je to Akušroubovák? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Akušroubovák. Co znamená pojem Akušroubovák z kategorie Nástroje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Akušroubovák se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: wiki, terminologie, definice pojmu, formulace, pojem, význam slova, přesný výraz, synonymum, odborné názvosloví, názvosloví, Nástroje, informace, terminus technicus, slovo, co to je, Akušroubovák, co znamená, odborný výraz


Pojem Akušroubovák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akušroubovák? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akušroubovák (akumulátorový šroubovák) je druh elektrického pracovního nářadí, které je napájeno nabíjecím akumulátorem a které slouží ke šroubování pomocí výměnných nástrčných hlavic (bitů). Běžně se k upínání používá hlavice se šestihranem o rozměru 6,3 mm (1/4 palce). Akušroubováky bývají vybaveny nastavením utahovacího momentu, tedy maximální síly, která bude na utahovaný spojovací materiál vyvíjena.

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akušroubovák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Akušroubovák ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Akušroubovák ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akušroubovák ve Wikimedia Commons

Najít termín Akušroubovák ve Wikislovníku

Hledat výraz Akušroubovák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Akušroubovák například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Akušroubovák? resp. co znamená výraz Akušroubovák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akušroubovák, odpověď na dotaz co je to Akušroubovák?. Víte např. kdo to je Věra Galatíková? Znáte a víte kdo je Markéta Kutilová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.