Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Co je Kokotka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kokotka

Kokotka je poněkud bizarně znějící název pro zapékací misku s víčkem. Je to počeštěná zkomolenina francouzského výrazu "cocotte", což znamená kastrol. Kokotka se dá využít pro přípravu celé řady pokrmů pomocí dušení, gratinování nebo flambování.


Co je to Kokotka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kokotka? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Kokotka patří do sekce jídlo

Klíčová slova: termín, terminologie, přesný výraz, vysvětlení, informace, odborné názvosloví, slovo, význam pojmu, heslo, Kokotka, co to je, co je to Kokotka?, lexikon, synonymum, slovník, definice, význam, odborný výraz


Pojem Kokotka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kokotka lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Kokotka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Kokotka na Google.cz

Zkusit najít frázi Kokotka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Kokotka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kokotka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Kokotka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kokotka například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte co to je Kokotka? resp. co vlastně znamená slovo Kokotka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kokotka, odpověď na dotaz co je to Kokotka?. Víte např. kdo to je Ladislav Svante Rieger? Znáte a víte kdo je Václav Neckář? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Kokotka hledat i v jiných kategoriích (než jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.