Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Co to je Kokotka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kokotka

Kokotka je poněkud bizarně znějící název pro zapékací misku s víčkem. Je to počeštěná zkomolenina francouzského výrazu "cocotte", což znamená kastrol. Kokotka se dá využít pro přípravu celé řady pokrmů pomocí dušení, gratinování nebo flambování.


Co je to Kokotka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kokotka s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kokotka se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, význam, přesný výraz, odborné názvosloví, popis, lexikon, odborný výraz, terminus technicus, slovo, co to je, definice pojmu, co je to Kokotka?, přesný význam, heslo, informace, Kokotka, význam pojmu, vysvětlení


Pojem Kokotka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kokotka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kokotka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Kokotka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Kokotka na Google.cz

Najít termín Kokotka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kokotka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kokotka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Kokotka? resp. co znamená slovo Kokotka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kokotka, odpověď na dotaz co je to Kokotka?. Víte např. kdo to je Chazan? Znáte a víte kdo je Iveta Bartošová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.