Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Co to je Kokotka? Význam slova

Co znamená termín Kokotka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kokotka je poněkud bizarně znějící název pro zapékací misku s víčkem. Je to počeštěná zkomolenina francouzského výrazu "cocotte", což znamená kastrol. Kokotka se dá využít pro přípravu celé řady pokrmů pomocí dušení, gratinování nebo flambování.


Co je to Kokotka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kokotka. Co znamená pojem Kokotka z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kokotka je v sekci Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, wiki, přesný výraz, definice, názvosloví, co je to Kokotka?, přesný význam, význam pojmu, informace, termín, definice pojmu, popis, význam slova, co znamená, formulace, slovo, slovník


Pojem Kokotka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Kokotka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Kokotka ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Kokotka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kokotka ve Wikislovníku

Najít výraz Kokotka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Kokotka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kokotka například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kokotka? resp. jaký je přesný význam slova Kokotka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kokotka, odpověď na dotaz co je to Kokotka?. Víte např. kdo to je Pastevec? Znáte a víte kdo je Iveta Bartošová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.