Co je to?
Definice výrazu Gumolano. Co znamená odborný pojem Gumolano z kategorie Nástroje?

Co to je Gumolano? Význam slova

Co znamená termín Gumolano? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Gumolano je označení elastického lana, které má gumové jádro. Toto jádro tvořené pryžovými vlákny je opleteno polypropylénovými technickými vlákny stabilními i před UV zářením. Gumolano je vysoce elastické, odolává povětrnostním vlivům a většině chemikálií. Svou stabilitu si udrží i při vysokých teplotách.
Využití je široké, pomocí gumolana lze uchytit například plachty, autoplachty, kryty zahradního nářadí či nábytku, reklamních prvků a billboardů. Velmi častým způsobem použití je zajištění nejrůznějších nákladů.


Co je to Gumolano? Význam slova, termín, Definice výrazu Gumolano. Co znamená odborný pojem Gumolano z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Gumolano sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Gumolano patří do sekce Nástroje

Klíčová slova: informace, termín, Nástroje, definice pojmu, význam slova, Gumolano, terminologie, definice, slovo, heslo, Nástroje, pojem, co znamená, názvosloví, wiki, přesný význam, synonymum, formulace


Pojem Gumolano je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Gumolano ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Gumolano ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Gumolano ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gumolano ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Gumolano na Google.cz

Zkusit najít pojem Gumolano ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gumolano například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Gumolano? resp. co označuje slovo Gumolano? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gumolano, odpověď na dotaz co je to Gumolano?. Víte např. kdo to je Terence Hill? Znáte a víte kdo je Barbora Špotáková? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nástroje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.