Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gumolano. Co znamená odborný pojem Gumolano z kategorie Nástroje?

Co je to Gumolano? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Gumolano?

Gumolano je označení elastického lana, které má gumové jádro. Toto jádro tvořené pryžovými vlákny je opleteno polypropylénovými technickými vlákny stabilními i před UV zářením. Gumolano je vysoce elastické, odolává povětrnostním vlivům a většině chemikálií. Svou stabilitu si udrží i při vysokých teplotách.
Využití je široké, pomocí gumolana lze uchytit například plachty, autoplachty, kryty zahradního nářadí či nábytku, reklamních prvků a billboardů. Velmi častým způsobem použití je zajištění nejrůznějších nákladů.


Co je to Gumolano? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gumolano. Co znamená odborný pojem Gumolano z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Gumolano s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Gumolano je v kategorii nástroje

Klíčová slova: význam slova, Gumolano, terminus technicus, co znamená, názvosloví, odborný výraz, popis, slovo, pojem, význam, synonymum, definice pojmu, formulace, wiki, význam pojmu, odborné názvosloví, terminologie, přesný výraz


Pojem Gumolano je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Gumolano? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Gumolano je označení pro elastickou šňůru či elastické lano.
Gumolana mohou být oplétána všemi textilními materiály v podobě vláken. Nejčastěji se k tomuto účelu používá polypropylen nebo polyester v podobě multifilamentních vláken. Dále se pro speciální účely používá oplet z monofilamentních polyethylenových vláken.

Další informační zdroje o slovu Gumolano

Hledat videa s názvem Gumolano na Youtube

Vyhledat slovo Gumolano ve vyhledávači Qwant

Najít termín Gumolano ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Gumolano ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gumolano ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Gumolano ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Gumolano například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Gumolano? resp. co znamená výraz Gumolano? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gumolano, odpověď na dotaz co je to Gumolano?. Víte např. kdo to je Satan? Znáte a víte kdo je Kulturista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nástroje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.