Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sedimentace. Co znamená odborný pojem Sedimentace z kategorie Lékařství?

Co je to Sedimentace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Sedimentace?

Sedimentace znamená usazování částic v kapalných a plynných směsích. Jde o nerozpustné částice s vyšší vahou. Nejčastěji se s tímto slovem setkáváme v oblasti lékařství a geologie. Geologická sedimentace znamená postupné ukládání pevných částic v řekách, oceánech či jezerech.
Vzniklé usazeniny se označují jako sedimenty. Využití v lékařství je poměrně široké, měří se například rychlost usazování krvinek při identifikaci zánětů, infekcí a podobně.


Co je to Sedimentace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sedimentace. Co znamená odborný pojem Sedimentace z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sedimentace patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: názvosloví, význam slova, odborný výraz, lexikon, slovo, heslo, význam, Lékařství, wiki, definice, vysvětlení, terminologie, pojem, význam pojmu, slovník, Sedimentace, co znamená, definice pojmu


Pojem Sedimentace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Sedimentace ve Wikipedii

Najít slovo Sedimentace ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sedimentace na Youtube

Hledat pojem Sedimentace na Google.cz

Vyhledat slovo Sedimentace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Sedimentace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sedimentace například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Sedimentace? resp. co je to Sedimentace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sedimentace, odpověď na dotaz co je to Sedimentace?. Víte např. kdo to je Schizofrenik? Znáte a víte kdo je Thomas Kulidakis? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.