Co je to?
Výraz, termín, definice slova Malus. Co znamená odborný pojem Malus z kategorie Bankovnictví?

Co je to Malus? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Malus?

Malus je pojem z oblasti finančnictví, kde se jedná o penalizaci, kterou vyměřují pojišťovny a bankovní instituce. Je to postih za nesplnění podmínek pojištění, vyššího rizika, než bylo ve smlouvě stanoveno, nebo jde o přirážku za vysokou škodovost v minulém pojistném období.
Nejčastěji se malus vyskytuje v oblasti pojištění vozidel. Není stanoven žádným zákonem, jedná se o vnitřní pravidla.


Co je to Malus? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Malus. Co znamená odborný pojem Malus z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Malus) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Malus patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, Malus, Bankovnictví, význam pojmu, formulace, názvosloví, přesný výraz, definice pojmu, terminologie, lexikon, význam, slovník, wiki, definice, co je to Malus?, Bankovnictví, přesný význam


Pojem Malus je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Malus ve Wikipedii

Vyhledat pojem Malus ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Malus na Youtube

Vyhledat heslo Malus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Malus ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Malus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Malus například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Malus? resp. co přesně znamená slovo Malus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malus, odpověď na dotaz co je to Malus?. Víte např. kdo to je Anna Kadeřávková? Znáte a víte kdo je Podnikatel? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Malus hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?