Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konsolidace. Co znamená odborný pojem Konsolidace z kategorie Bankovnictví?

Co je Konsolidace?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Konsolidace

Konsolidace je výraz pocházející z latiny s významem upevnění, ustálení. V běžném životě se asi nejčastěji setkáme s konsolidací půjček, což znamená sloučení více závazků do jednoho. Smyslem konsolidace úvěrů je snížení doby splácení, snížení úrokové sazby, případně snížení různých poplatků a celkové zjednodušení.


Co je to Konsolidace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Konsolidace. Co znamená odborný pojem Konsolidace z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Konsolidace sdílejte s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Konsolidace je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: význam, formulace, odborné názvosloví, wiki, přesný výraz, co znamená, terminologie, názvosloví, bankovnictví, definice, vysvětlení, termín, heslo, bankovnictví, slovo, význam slova, co je to Konsolidace?, pojem


Pojem Konsolidace je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Konsolidace?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Konsolidace (z lat. con-, dohromady a solidus, pevný) znamená upevnění, ustálení, urovnání:zdravotního stavu pacienta po úrazu,

politických poměrů po revoluci,

financí firmy či státu po období špatného hospodaření,

stavu pevného disku počítače po defragmentaci

ve stavebnictví může označovat zpevňování zeminy.

Hledejte pojem Konsolidace v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Konsolidace ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Konsolidace ve Wikislovníku

Najít výraz Konsolidace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Konsolidace ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Konsolidace ve Wikizdrojích

Hledat heslo Konsolidace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Konsolidace například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní již víte jaký je přesný význam slova Konsolidace? resp. jaká je definice termínu Konsolidace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konsolidace, odpověď na dotaz co je to Konsolidace?. Víte např. kdo to je Demisexuál? Znáte a víte kdo je Mystik? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.