Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lakros. Co znamená pojem Lakros z kategorie Sport?

Co je to Lakros? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Lakros?

Lakros je starší druh sportu, který znovu získává na oblibě a stále se rozšiřuje a rozvíjí, takže se zařazuje mezi dynamické a moderní sporty. Pochází pravděpodobně ze Severní Ameriky a má mnoho variant.
Všem odvětvím lakrosu je společné to, že se hraje malým míčkem a speciální lakrosovou holí s kapsou na konci. Cílem je míček do této kapsy chytat, přemisťovat, nahrávat spoluhráčům, a nakonec dostat do branky soupeře. Tu chrání brankář.


Co je to Lakros? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Lakros. Co znamená pojem Lakros z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Lakros je v sekci Sport

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, Sport, definice pojmu, názvosloví, lexikon, wiki, informace, přesný význam, odborné názvosloví, význam pojmu, pojem, vysvětlení, termín, co je to Lakros?, slovník, odborný výraz, terminus technicus


Pojem Lakros je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Lakros? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Lakros (také psáno lacrosse) je kolektivní sport pocházející od severoamerických indiánů. Dva týmy hrají na hřišti s lakrosovými holemi se síťkou (lakrosky), ve kterých hráči nosí míček, přihrávají si a snaží se jím trefit do branky druhého týmu.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Lakros ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Lakros ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Lakros ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lakros ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Lakros ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Lakros ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lakros například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Lakros? resp. co se přesně ukrývá za slovem Lakros? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lakros, odpověď na dotaz co je to Lakros?. Víte např. kdo to je Socka? Znáte a víte kdo je Imbecil? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lakros v jiné sekci než Sport. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.