Co je to?
Výraz, termín, definice slova Antispyware. Co znamená odborný pojem Antispyware z kategorie Software?

Co je to Antispyware? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Antispyware?

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.


Co je to Antispyware? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Antispyware. Co znamená odborný pojem Antispyware z kategorie Software?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Antispyware? Potom se o definici podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Antispyware se nachází v kategorii software

Klíčová slova: software, software, význam pojmu, přesný význam, odborné názvosloví, termín, význam, přesný výraz, co znamená, popis, význam slova, pojem, terminologie, co to je, slovo, terminus technicus, vysvětlení, odborný výraz


Pojem Antispyware je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Antispyware?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Antispyware je program, jehož úkolem je odstraňovat či blokovat spyware, jež se bez vědomí uživatele natáhl do jeho počítače. V posledních letech se takových programů objevila celá řada.

Některé antispyware programy:
♦ Spybot Search & Destroy – zdarma pro nekomerční účely, český překlad
♦ Spyware Terminator – zdarma i pro komerční účely, český překlad
♦ Ad Aware SE Personal Edition – zdarma pro nekomerční účely
♦ AVG Anti-Spyware Free – existuje také komerční verze
♦ Spy Sweeper – komerční software

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Antispyware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Antispyware ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Antispyware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Antispyware na Youtube

Vyhledat heslo Antispyware ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Antispyware na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispyware například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Antispyware? resp. co je to Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je David Klimeš? Znáte a víte kdo je Celiatik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Antispyware v jiné sekci než software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?