Co je to?
Odborný výraz, definice slova Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Co je Antispyware?

Co znamená termín Antispyware? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.


Co je to Antispyware? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text s definicí výrazu Antispyware doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Antispyware se nachází v sekci software

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, co znamená, odborný výraz, vysvětlení, pojem, význam, Antispyware, co je to Antispyware?, formulace, definice, synonymum, software, software, přesný výraz, informace, popis, definice pojmu


Pojem Antispyware je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Antispyware? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Antispyware je program, jehož úkolem je odstraňovat či blokovat spyware, jež se bez vědomí uživatele natáhl do jeho počítače. V posledních letech se takových programů objevila celá řada.

Některé antispyware programy:
♦ Spybot Search & Destroy – zdarma pro nekomerční účely, český překlad
♦ Spyware Terminator – zdarma i pro komerční účely, český překlad
♦ Ad Aware SE Personal Edition – zdarma pro nekomerční účely
♦ AVG Anti-Spyware Free – existuje také komerční verze
♦ Spy Sweeper – komerční software

Více informací o slovu Antispyware doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Antispyware na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Antispyware ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Antispyware ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Antispyware ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Antispyware ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Antispyware ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispyware například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Antispyware? resp. co je to Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je Extremista? Znáte a víte kdo je Yetti? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než software). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Aplikace v mobilu, antispyware, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?