Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Co to je Antispyware? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Antispyware

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.


Co je to Antispyware? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Antispyware? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Antispyware je v sekci Software

Klíčová slova: Software, formulace, informace, přesný význam, co je to Antispyware?, slovo, vysvětlení, názvosloví, odborné názvosloví, heslo, slovník, význam pojmu, definice pojmu, co znamená, termín, pojem, terminus technicus, přesný výraz


Pojem Antispyware je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Antispyware lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Antispyware ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispyware ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Antispyware ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Antispyware ve Wikipedii

Najít heslo Antispyware ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Antispyware na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispyware například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Antispyware? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je Petr Hapka? Znáte a víte kdo je Conchita Wurst? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?