Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Co to je Antispyware? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Antispyware?

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.


Co je to Antispyware? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Antispyware se nachází v sekci Software

Klíčová slova: přesný výraz, terminologie, co znamená, wiki, termín, význam pojmu, co je to Antispyware?, lexikon, vysvětlení, Software, význam, informace, synonymum, heslo, terminus technicus, formulace, odborný výraz, pojem


Pojem Antispyware je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Antispyware?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Antispyware je program, jehož úkolem je odstraňovat či blokovat spyware, jež se bez vědomí uživatele natáhl do jeho počítače. V posledních letech se takových programů objevila celá řada.

Některé antispyware programy:
♦ Spybot Search & Destroy – zdarma pro nekomerční účely, český překlad
♦ Spyware Terminator – zdarma i pro komerční účely, český překlad
♦ Ad Aware SE Personal Edition – zdarma pro nekomerční účely
♦ AVG Anti-Spyware Free – existuje také komerční verze
♦ Spy Sweeper – komerční software

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispyware ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Antispyware na Youtube

Hledat termín Antispyware ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispyware ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Antispyware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Antispyware ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispyware například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Antispyware? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je Stavbyvedoucí? Znáte a víte kdo je Celiatik? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?