Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Co to je Antispyware? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Antispyware

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.


Co je to Antispyware? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Antispyware s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Antispyware se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: terminologie, definice pojmu, Software, význam slova, popis, odborné názvosloví, slovník, co je to Antispyware?, slovo, co znamená, Software, vysvětlení, význam pojmu, význam, heslo, formulace, názvosloví, termín


Pojem Antispyware je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Antispyware?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Antispyware je program, jehož úkolem je odstraňovat či blokovat spyware, jež se bez vědomí uživatele natáhl do jeho počítače. V posledních letech se takových programů objevila celá řada.

Některé antispyware programy:
♦ Spybot Search & Destroy – zdarma pro nekomerční účely, český překlad
♦ Spyware Terminator – zdarma i pro komerční účely, český překlad
♦ Ad Aware SE Personal Edition – zdarma pro nekomerční účely
♦ AVG Anti-Spyware Free – existuje také komerční verze
♦ Spy Sweeper – komerční software

Jiné informační zdroje o pojmu Antispyware

Hledat termín Antispyware ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispyware ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Antispyware ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Antispyware na Youtube

Zkusit najít pojem Antispyware ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispyware ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispyware například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Antispyware? resp. co se skrývá pod slovem Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je Vojtěch Kotek? Znáte a víte kdo je Celiatik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?