Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Co to je Antispyware? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Antispyware

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.


Co je to Antispyware? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Antispyware. Co znamená pojem Antispyware z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Antispyware? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Antispyware je v kategorii Software

Klíčová slova: co znamená, synonymum, definice, Antispyware, přesný význam, vysvětlení, terminus technicus, definice pojmu, co je to Antispyware?, heslo, wiki, pojem, formulace, slovník, názvosloví, význam pojmu, Software, lexikon


Pojem Antispyware je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Antispyware? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Antispyware je program, jehož úkolem je odstraňovat či blokovat spyware, jež se bez vědomí uživatele natáhl do jeho počítače. V posledních letech se takových programů objevila celá řada.

Některé antispyware programy:
♦ Spybot Search & Destroy – zdarma pro nekomerční účely, český překlad
♦ Spyware Terminator – zdarma i pro komerční účely, český překlad
♦ Ad Aware SE Personal Edition – zdarma pro nekomerční účely
♦ AVG Anti-Spyware Free – existuje také komerční verze
♦ Spy Sweeper – komerční software

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Antispyware ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Antispyware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Antispyware ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispyware ve Wikimedia Commons

Najít pojem Antispyware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispyware ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispyware například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Antispyware? resp. co označuje slovo Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je Quentin Tarantino? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?