Co je to?
Definice výrazu, termínu Antispyware. Co znamená odborný pojem Antispyware z kategorie Software?

Co je Antispyware? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Antispyware?

Program označovaný jako antispyware může být velice užitečným pomocníkem. Jedná se o speciální software určený k nalezení a eliminaci škodlivých souborů označovaných jako spyware. Tyto soubory si běžný uživatel stáhne z internetu a ani o tom neví.
Na trhu v současné době existuje velké množství antispyware programů, kdy některé mají licenci freeware, zatímco jiné si musí zájemce zaplatit. Existují samozřejmě citelné rozdíly v kvalitě. Mezi nejznámější software patří SpyBot Search & Destroy, Spyware Terminator nebo Spy Sweeper.


Co je to Antispyware? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Antispyware. Co znamená odborný pojem Antispyware z kategorie Software?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Antispyware je v kategorii software

Klíčová slova: přesný význam, terminologie, terminus technicus, informace, synonymum, Antispyware, odborné názvosloví, software, lexikon, termín, odborný výraz, význam slova, pojem, definice pojmu, význam, popis, co to je, definice


Pojem Antispyware je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Antispyware? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Antispyware je program, jehož úkolem je odstraňovat či blokovat spyware, jež se bez vědomí uživatele natáhl do jeho počítače. V posledních letech se takových programů objevila celá řada.

Některé antispyware programy:
♦ Spybot Search & Destroy – zdarma pro nekomerční účely, český překlad
♦ Spyware Terminator – zdarma i pro komerční účely, český překlad
♦ Ad Aware SE Personal Edition – zdarma pro nekomerční účely
♦ AVG Anti-Spyware Free – existuje také komerční verze
♦ Spy Sweeper – komerční software

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antispyware ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Antispyware na Youtube

Zkusit najít Antispyware ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Antispyware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Antispyware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antispyware ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Antispyware například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už víte co znamená slovo Antispyware? resp. co se skrývá pod slovem Antispyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antispyware, odpověď na dotaz co je to Antispyware?. Víte např. kdo to je Cameo? Znáte a víte kdo je Yetti? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?