Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co to je Acai berry? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Acai berry

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.


Co je to Acai berry? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Acai berry s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Acai berry se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, definice pojmu, slovo, co to je, Acai berry, význam, popis, odborný výraz, Jídlo, terminologie, synonymum, Jídlo, odborné názvosloví, význam slova, termín, co znamená, definice, přesný výraz


Pojem Acai berry je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Salát s acai berry

Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay
Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Acai berry ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Acai berry ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Acai berry ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Acai berry ve Wikipedii

Vyhledat heslo Acai berry na Google.cz

Najít výraz Acai berry ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Acai berry například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Acai berry? resp. co se skrývá pod slovem Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Michal Viewegh? Znáte a víte kdo je Imunolog? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Acai berry i v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.