Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co to je Acai berry? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Acai berry

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.


Co je to Acai berry? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Acai berry? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Acai berry je v sekci Jídlo

Klíčová slova: co to je, slovo, názvosloví, co je to Acai berry?, Jídlo, wiki, synonymum, odborné názvosloví, heslo, přesný význam, terminologie, Jídlo, význam slova, pojem, vysvětlení, odborný výraz, slovník, význam pojmu


Pojem Acai berry je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Salát s acai berry

Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay
Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Acai berry

Vyhledat heslo Acai berry ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Acai berry na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Acai berry ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Acai berry ve Wikislovníku

Hledat výraz Acai berry na Google.cz

Zkusit najít slovo Acai berry ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Acai berry například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Acai berry? resp. co je to Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Parchant? Znáte a víte kdo je Imunolog? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.