Co je to?
Odborný výraz, definice slova Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co je Acai berry? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Acai berry

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.


Co je to Acai berry? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Acai berry doporučujeme sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Acai berry se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: slovo, formulace, odborné názvosloví, jídlo, synonymum, definice pojmu, lexikon, co je to Acai berry?, informace, přesný význam, co to je, názvosloví, význam slova, význam pojmu, popis, pojem, přesný výraz, jídlo


Pojem Acai berry je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Salát s acai berry

Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay
Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Acai berry ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Acai berry ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Acai berry ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Acai berry ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Acai berry ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Acai berry ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Acai berry například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní již víte co znamená slovo Acai berry? resp. jaký je přesný význam slova Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Klára Cibulková? Znáte a víte kdo je Dwight Eisenhower? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.