Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co to je Acai berry? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Acai berry

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.


Co je to Acai berry? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Acai berry) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Acai berry patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: termín, odborné názvosloví, co znamená, wiki, definice pojmu, názvosloví, informace, slovník, lexikon, co je to Acai berry?, slovo, Jídlo, odborný výraz, synonymum, Acai berry, přesný význam, co to je, vysvětlení


Pojem Acai berry je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Salát s acai berry

Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay
Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay


Zkuste zjistit více informací o slovu Acai berry v následujících zdrojích

Hledat slovo Acai berry na Google.cz

Najít pojem Acai berry ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Acai berry ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Acai berry ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Acai berry ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Acai berry na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Acai berry například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Acai berry? resp. co přesně označuje termín Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Bruce Willis? Znáte a víte kdo je Historik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Acai berry hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.