Co je to?
Výraz, termín, definice slova Acai berry. Co znamená odborný pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co je to Acai berry? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Acai berry?

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.


Co je to Acai berry? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Acai berry. Co znamená odborný pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Acai berry? s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Acai berry je v sekci jídlo

Klíčová slova: informace, vysvětlení, pojem, význam pojmu, slovník, lexikon, jídlo, co to je, co je to Acai berry?, synonymum, názvosloví, odborné názvosloví, jídlo, odborný výraz, terminologie, formulace, popis, co znamená


Pojem Acai berry je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Salát s acai berry

Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay
Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Acai berry ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Acai berry ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Acai berry ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Acai berry na Youtube

Vyhledat heslo Acai berry ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Acai berry na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Acai berry například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Acai berry? resp. jaký je význam pojmu Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Heath Ledger? Znáte a víte kdo je Rudolf Schuster? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.