Co je to?
Definice výrazu Acai berry. Co znamená odborný pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co to je Acai berry? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Acai berry?

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.


Co je to Acai berry? Význam slova, termín, Definice výrazu Acai berry. Co znamená odborný pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Acai berry? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Acai berry patří do sekce jídlo

Klíčová slova: wiki, definice pojmu, termín, slovo, co znamená, co je to Acai berry?, lexikon, heslo, názvosloví, popis, Acai berry, definice, jídlo, význam pojmu, přesný význam, vysvětlení, terminus technicus, pojem


Pojem Acai berry je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Salát s acai berry

Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay
Ovocný salát s acai berry. Autor: Elle Katie, zdroj: Pixabay


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Acai berry ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Acai berry na Google.cz

Hledat videa s názvem Acai berry na Youtube

Najít slovo Acai berry ve Wikislovníku

Hledat heslo Acai berry ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Acai berry ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Acai berry například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Acai berry? resp. jaká je definice termínu Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Samuel Leroy Jackson? Znáte a víte kdo je Zbyněk Drda? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.