Co je to?
Výraz, termín, definice slova Charčo. Co znamená odborný pojem Charčo z kategorie Jídlo?

Co je to Charčo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Charčo

Charčo je polévka ostré a kyselé chuti, jejíž recept pochází z Gruzie. Jejím základem je vývar z hovězího masa (lze použít ale i kuřecí nebo skopové). Maso se musí vařit pomalu a s morkovou kostí. Dále se do polévky přidává rýže, rajčatový protlak, mleté ořechy, směs koření, česnek a nakonec se hotový pokrm posype koriandrem.


Co je to Charčo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Charčo. Co znamená odborný pojem Charčo z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Charčo s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Charčo se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: terminologie, informace, formulace, význam, popis, přesný výraz, slovník, heslo, co je to Charčo?, definice pojmu, přesný význam, jídlo, odborné názvosloví, názvosloví, Charčo, co to je, jídlo, co znamená


Pojem Charčo je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Charčo? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Charčo je polévka z hovězího masa (někdy také skopového nebo drůbežího), jejíž recept pochází z gruzínské kuchyně. Má výrazně ostrou a nakyslou chuť, jejím základem je silný vývar z pomalu vařeného masa s morkovou kostí. Charčo má hustou konzistenci, obsahuje kusy masa, vařenou rýži, rajčatový protlak, pastu tkemali, mleté vlašské nebo lískové ořechy, česnek kuchyňský a kořenící směs chmeli suneli. Hotová polévka se posype na talíři čerstvou koriandrovou natí, jako příloha se k ní podává bílé pečivo šotis puri.

Polévka charčo

Gruzínská hovězí polévka charčo. Autor/zdroj: Lesya Dolyk / Wikimedia commons, licence: CC BY-SA
Gruzínská hovězí polévka charčo. Autor/zdroj: Lesya Dolyk / Wikimedia commons, licence: CC BY-SA


Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Charčo ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Charčo na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Charčo ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Charčo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Charčo ve Wikislovníku

Hledat pojem Charčo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Charčo například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Charčo? resp. co označuje slovo Charčo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Charčo, odpověď na dotaz co je to Charčo?. Víte např. kdo to je Konšel? Znáte a víte kdo je Jiří Dvořák? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.