Co je to?
Výraz, termín, definice slova Charčo. Co znamená odborný pojem Charčo z kategorie Jídlo?

Co je Charčo?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Charčo?

Charčo je polévka ostré a kyselé chuti, jejíž recept pochází z Gruzie. Jejím základem je vývar z hovězího masa (lze použít ale i kuřecí nebo skopové). Maso se musí vařit pomalu a s morkovou kostí. Dále se do polévky přidává rýže, rajčatový protlak, mleté ořechy, směs koření, česnek a nakonec se hotový pokrm posype koriandrem.


Co je to Charčo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Charčo. Co znamená odborný pojem Charčo z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Charčo můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Charčo je v kategorii jídlo

Klíčová slova: wiki, co je to Charčo?, význam, přesný význam, popis, slovník, Charčo, jídlo, formulace, názvosloví, lexikon, význam pojmu, definice pojmu, terminus technicus, definice, synonymum, odborný výraz, co to je


Pojem Charčo je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Charčo?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Charčo je polévka z hovězího masa (někdy také skopového nebo drůbežího), jejíž recept pochází z gruzínské kuchyně. Má výrazně ostrou a nakyslou chuť, jejím základem je silný vývar z pomalu vařeného masa s morkovou kostí. Charčo má hustou konzistenci, obsahuje kusy masa, vařenou rýži, rajčatový protlak, pastu tkemali, mleté vlašské nebo lískové ořechy, česnek kuchyňský a kořenící směs chmeli suneli. Hotová polévka se posype na talíři čerstvou koriandrovou natí, jako příloha se k ní podává bílé pečivo šotis puri.

Polévka charčo

Gruzínská hovězí polévka charčo. Autor/zdroj: Lesya Dolyk / Wikimedia commons, licence: CC BY-SA
Gruzínská hovězí polévka charčo. Autor/zdroj: Lesya Dolyk / Wikimedia commons, licence: CC BY-SA


Více informací o pojmu Charčo lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Charčo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Charčo na Google obrázcích

Hledat frázi Charčo ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Charčo na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Charčo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Charčo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Charčo například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Charčo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Charčo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Charčo, odpověď na dotaz co je to Charčo?. Víte např. kdo to je Gwyneth Paltrow? Znáte a víte kdo je Tommy Hilfiger? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.