Co je to?
Výraz, termín, definice slova Charčo. Co znamená odborný pojem Charčo z kategorie Jídlo?

Co je to Charčo? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Charčo

Charčo je polévka ostré a kyselé chuti, jejíž recept pochází z Gruzie. Jejím základem je vývar z hovězího masa (lze použít ale i kuřecí nebo skopové). Maso se musí vařit pomalu a s morkovou kostí. Dále se do polévky přidává rýže, rajčatový protlak, mleté ořechy, směs koření, česnek a nakonec se hotový pokrm posype koriandrem.


Co je to Charčo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Charčo. Co znamená odborný pojem Charčo z kategorie Jídlo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Charčo je v sekci jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice pojmu, slovo, odborný výraz, terminologie, vysvětlení, jídlo, lexikon, přesný výraz, význam slova, termín, slovník, názvosloví, wiki, definice, přesný význam, terminus technicus, popis


Pojem Charčo je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Charčo? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Charčo je polévka z hovězího masa (někdy také skopového nebo drůbežího), jejíž recept pochází z gruzínské kuchyně. Má výrazně ostrou a nakyslou chuť, jejím základem je silný vývar z pomalu vařeného masa s morkovou kostí. Charčo má hustou konzistenci, obsahuje kusy masa, vařenou rýži, rajčatový protlak, pastu tkemali, mleté vlašské nebo lískové ořechy, česnek kuchyňský a kořenící směs chmeli suneli. Hotová polévka se posype na talíři čerstvou koriandrovou natí, jako příloha se k ní podává bílé pečivo šotis puri.

Polévka charčo

Gruzínská hovězí polévka charčo. Autor/zdroj: Lesya Dolyk / Wikimedia commons, licence: CC BY-SA
Gruzínská hovězí polévka charčo. Autor/zdroj: Lesya Dolyk / Wikimedia commons, licence: CC BY-SA


Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Charčo na Youtube

Najít výraz Charčo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Charčo ve Wikislovníku

Najít slovo Charčo ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Charčo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Charčo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Charčo například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Nyní již víte co znamená slovo Charčo? resp. co se přesně ukrývá za slovem Charčo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Charčo, odpověď na dotaz co je to Charčo?. Víte např. kdo to je Urolog? Znáte a víte kdo je Orlando Bloom? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.