Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pupava. Co znamená pojem Pupava z kategorie Rostliny?

Co je to Pupava? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Pupava

Pupava bezlodyžná je rostlina připomínající bodlák s bílým květem připlácnutý k zemi. Pupava skutečně postrádá stonek a listy jsou po obvodu lemovány trny a jsou tuhé a ostré. Pupavy rostou na suchých a slunných stráních. Zajímavostí je, že vnitřek květu (dužnina) je jedlý a chutí poněkud připomíná kedlubnu.


Co je to Pupava? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pupava. Co znamená pojem Pupava z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Pupava můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pupava je v sekci Rostliny

Klíčová slova: terminologie, pojem, význam pojmu, co to je, význam slova, termín, Rostliny, přesný výraz, terminus technicus, Rostliny, odborné názvosloví, Pupava, definice, informace, význam, popis, slovník, heslo


Pojem Pupava je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Pupava ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Pupava ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Pupava ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Pupava ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Pupava na Google.cz

Najít slovo Pupava ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pupava například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Pupava? resp. co se skrývá pod slovem Pupava? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pupava, odpověď na dotaz co je to Pupava?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Delegát? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.