Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pupava. Co znamená pojem Pupava z kategorie Rostliny?

Co je to Pupava? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Pupava

Pupava bezlodyžná je rostlina připomínající bodlák s bílým květem připlácnutý k zemi. Pupava skutečně postrádá stonek a listy jsou po obvodu lemovány trny a jsou tuhé a ostré. Pupavy rostou na suchých a slunných stráních. Zajímavostí je, že vnitřek květu (dužnina) je jedlý a chutí poněkud připomíná kedlubnu.


Co je to Pupava? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pupava. Co znamená pojem Pupava z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pupava je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: přesný výraz, názvosloví, slovo, Rostliny, vysvětlení, termín, definice pojmu, pojem, lexikon, slovník, odborný výraz, wiki, terminus technicus, odborné názvosloví, Pupava, co je to Pupava?, heslo, popis


Pojem Pupava je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Pupava ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Pupava ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pupava na Youtube

Zkusit najít slovo Pupava na Google.cz

Hledat pojem Pupava ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pupava ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pupava například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Pupava? resp. jaká je definice slova Pupava? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pupava, odpověď na dotaz co je to Pupava?. Víte např. kdo to je Dragoun? Znáte a víte kdo je Delegát? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.