Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Co to je Podíl? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Podíl?

Podíl je matematický pojem z oblasti dělení. Jedná se o výsledek dělení dvou čísel - dělence a dělitele. Pojem se dá definovat i pomocí násobení - dělitel násobený podílem dá jako výsledek dělenec.
Podíl se používá i při jiných matematických operacích – například v goniometrických funkcích nebo posloupnostech.


Co je to Podíl? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Podíl? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Podíl je v kategorii Matematika

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, slovo, formulace, popis, termín, terminus technicus, co to je, význam pojmu, co znamená, pojem, heslo, význam, Matematika, lexikon, Matematika, terminologie, co je to Podíl?


Pojem Podíl je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Podíl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Podíl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Podíl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Podíl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Podíl na Google.cz

Vyhledat výraz Podíl ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Podíl například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Podíl? resp. co je to Podíl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podíl, odpověď na dotaz co je to Podíl?. Víte např. kdo to je Kate Middleton? Znáte a víte kdo je Nacista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Podíl hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?