Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Co to je Podíl? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Podíl?

Podíl je matematický pojem z oblasti dělení. Jedná se o výsledek dělení dvou čísel - dělence a dělitele. Pojem se dá definovat i pomocí násobení - dělitel násobený podílem dá jako výsledek dělenec.
Podíl se používá i při jiných matematických operacích – například v goniometrických funkcích nebo posloupnostech.


Co je to Podíl? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Podíl? s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Podíl je v sekci Matematika

Klíčová slova: názvosloví, co je to Podíl?, odborný výraz, pojem, Podíl, odborné názvosloví, informace, popis, vysvětlení, význam pojmu, co to je, wiki, definice, formulace, termín, slovo, synonymum, slovník


Pojem Podíl je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Podíl doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Podíl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Podíl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Podíl na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podíl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Podíl ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Podíl ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Podíl například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Podíl? resp. jaká je definice termínu Podíl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podíl, odpověď na dotaz co je to Podíl?. Víte např. kdo to je Pomocný kuchař? Znáte a víte kdo je Nacista? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Matematika Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?