Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Co to je Podíl? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Podíl?

Podíl je matematický pojem z oblasti dělení. Jedná se o výsledek dělení dvou čísel - dělence a dělitele. Pojem se dá definovat i pomocí násobení - dělitel násobený podílem dá jako výsledek dělenec.
Podíl se používá i při jiných matematických operacích – například v goniometrických funkcích nebo posloupnostech.


Co je to Podíl? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Podíl sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Podíl patří do sekce Matematika

Klíčová slova: terminus technicus, odborný výraz, slovník, Matematika, wiki, význam pojmu, význam, definice pojmu, význam slova, přesný význam, lexikon, formulace, přesný výraz, Podíl, slovo, synonymum, co znamená, odborné názvosloví


Pojem Podíl je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Podíl

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Podíl ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podíl ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Podíl ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Podíl ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Podíl na Youtube

Zkusit najít heslo Podíl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Podíl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Podíl? resp. jaký je význam slova Podíl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podíl, odpověď na dotaz co je to Podíl?. Víte např. kdo to je Promotér? Znáte a víte kdo je Jan Blatný? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Matematika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?