Co je to?
Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Co je to Neschopenka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Neschopenka?

Neschopenka je dokument vystavený lékařem, kterým zaměstnanec v zaměstnání prokazuje, že není schopen práce ze zdravotních důvodů (nemoc, úraz). Na neschopence je vyznačeno datum, odkdy je zaměstnanec práce neschopen a bývá na ní též uvedeno datum další kontroly u lékaře. Pokud je pracovní neschpnost ukončena, protože pro ni pominou důvody, zaměstnanec toto opět doloží dokumentem od lékaře. Někteří lidé se snaží využít po dobu nemoci spíše dovolenou, pokud je jim to umožněno, neboť příjem za dobu pracovní neschopnosti je poměrně citelně snížen.


Co je to Neschopenka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Neschopenka? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Neschopenka patří do sekce Právo

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, význam, význam pojmu, lexikon, synonymum, co to je, slovník, přesný výraz, termín, co znamená, slovo, Právo, Neschopenka, definice pojmu, Právo, wiki, informace


Pojem Neschopenka je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neschopenka ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Neschopenka na Youtube

Zkusit najít výraz Neschopenka ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Neschopenka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Neschopenka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Neschopenka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Neschopenka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Neschopenka? resp. jaký je význam pojmu Neschopenka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Neschopenka, odpověď na dotaz co je to Neschopenka?. Víte např. kdo to je Vodník? Znáte a víte kdo je Xindl X? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.