Co je to?
Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Co je to Neschopenka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Neschopenka?

Neschopenka je dokument vystavený lékařem, kterým zaměstnanec v zaměstnání prokazuje, že není schopen práce ze zdravotních důvodů (nemoc, úraz). Na neschopence je vyznačeno datum, odkdy je zaměstnanec práce neschopen a bývá na ní též uvedeno datum další kontroly u lékaře. Pokud je pracovní neschpnost ukončena, protože pro ni pominou důvody, zaměstnanec toto opět doloží dokumentem od lékaře. Někteří lidé se snaží využít po dobu nemoci spíše dovolenou, pokud je jim to umožněno, neboť příjem za dobu pracovní neschopnosti je poměrně citelně snížen.


Co je to Neschopenka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Neschopenka? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Neschopenka je v kategorii právo

Klíčová slova: formulace, definice pojmu, slovo, wiki, terminus technicus, právo, názvosloví, slovník, definice, informace, vysvětlení, termín, odborné názvosloví, význam, význam pojmu, heslo, popis, právo


Pojem Neschopenka je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Neschopenka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Neschopenka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Neschopenka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Neschopenka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Neschopenka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Neschopenka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Neschopenka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní již víte jaká je definice termínu Neschopenka? resp. co znamená výraz Neschopenka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Neschopenka, odpověď na dotaz co je to Neschopenka?. Víte např. kdo to je Slibotechna? Znáte a víte kdo je Libuše Švormová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v právo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.