Co je to?
Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Co je to Neschopenka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Neschopenka

Neschopenka je dokument vystavený lékařem, kterým zaměstnanec v zaměstnání prokazuje, že není schopen práce ze zdravotních důvodů (nemoc, úraz). Na neschopence je vyznačeno datum, odkdy je zaměstnanec práce neschopen a bývá na ní též uvedeno datum další kontroly u lékaře. Pokud je pracovní neschpnost ukončena, protože pro ni pominou důvody, zaměstnanec toto opět doloží dokumentem od lékaře. Někteří lidé se snaží využít po dobu nemoci spíše dovolenou, pokud je jim to umožněno, neboť příjem za dobu pracovní neschopnosti je poměrně citelně snížen.


Co je to Neschopenka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Neschopenka? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Neschopenka je v kategorii Právo

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, Právo, co to je, přesný výraz, terminus technicus, wiki, synonymum, definice, lexikon, slovo, přesný význam, Neschopenka, terminologie, co je to Neschopenka?, formulace, význam slova, názvosloví


Pojem Neschopenka je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Neschopenka na Youtube

Zkusit najít pojem Neschopenka ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Neschopenka ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Neschopenka na Google.cz

Zkusit najít heslo Neschopenka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Neschopenka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Neschopenka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Neschopenka? resp. jaká je definice slova Neschopenka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Neschopenka, odpověď na dotaz co je to Neschopenka?. Víte např. kdo to je Jan Sůra? Znáte a víte kdo je Tereza Martincová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Neschopenka v jiné sekci než Právo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.