Co je to?
Definice výrazu, termínu Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Co je Neschopenka?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Neschopenka

Neschopenka je dokument vystavený lékařem, kterým zaměstnanec v zaměstnání prokazuje, že není schopen práce ze zdravotních důvodů (nemoc, úraz). Na neschopence je vyznačeno datum, odkdy je zaměstnanec práce neschopen a bývá na ní též uvedeno datum další kontroly u lékaře. Pokud je pracovní neschpnost ukončena, protože pro ni pominou důvody, zaměstnanec toto opět doloží dokumentem od lékaře. Někteří lidé se snaží využít po dobu nemoci spíše dovolenou, pokud je jim to umožněno, neboť příjem za dobu pracovní neschopnosti je poměrně citelně snížen.


Co je to Neschopenka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Zaujala vás definice slova Neschopenka? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Neschopenka je v kategorii právo

Klíčová slova: význam, právo, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, formulace, definice pojmu, co znamená, wiki, terminus technicus, význam slova, popis, termín, co je to Neschopenka?, slovo, informace, heslo, odborné názvosloví


Pojem Neschopenka je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Neschopenka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Neschopenka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Neschopenka na Youtube

Hledat výraz Neschopenka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Neschopenka ve Wikipedii

Najít heslo Neschopenka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Neschopenka například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Neschopenka? resp. co znamená slovo Neschopenka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Neschopenka, odpověď na dotaz co je to Neschopenka?. Víte např. kdo to je Laura Janáčková? Znáte a víte kdo je František Filipovský? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Neschopenka hledat i v jiných kategoriích (než právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie právo, Soudní budova, neschopenka, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.