Co je to?
Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Co je to Neschopenka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Neschopenka

Neschopenka je dokument vystavený lékařem, kterým zaměstnanec v zaměstnání prokazuje, že není schopen práce ze zdravotních důvodů (nemoc, úraz). Na neschopence je vyznačeno datum, odkdy je zaměstnanec práce neschopen a bývá na ní též uvedeno datum další kontroly u lékaře. Pokud je pracovní neschpnost ukončena, protože pro ni pominou důvody, zaměstnanec toto opět doloží dokumentem od lékaře. Někteří lidé se snaží využít po dobu nemoci spíše dovolenou, pokud je jim to umožněno, neboť příjem za dobu pracovní neschopnosti je poměrně citelně snížen.


Co je to Neschopenka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Neschopenka se nachází v kategorii právo

Klíčová slova: terminus technicus, co je to Neschopenka?, terminologie, heslo, právo, vysvětlení, názvosloví, informace, co to je, slovník, termín, význam pojmu, Neschopenka, právo, synonymum, slovo, význam slova, wiki


Pojem Neschopenka je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Neschopenka ve Wikipedii

Vyhledat slovo Neschopenka ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Neschopenka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Neschopenka na Google.cz

Vyhledat termín Neschopenka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Neschopenka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Neschopenka například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste zjistili co znamená Neschopenka? resp. co znamená Neschopenka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Neschopenka, odpověď na dotaz co je to Neschopenka?. Víte např. kdo to je Milan Bauman? Znáte a víte kdo je Jiří Pomeje? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Neschopenka i v jiných kategoriích (než právo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.