Co je to?
Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Co je to Neschopenka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Neschopenka?

Neschopenka je dokument vystavený lékařem, kterým zaměstnanec v zaměstnání prokazuje, že není schopen práce ze zdravotních důvodů (nemoc, úraz). Na neschopence je vyznačeno datum, odkdy je zaměstnanec práce neschopen a bývá na ní též uvedeno datum další kontroly u lékaře. Pokud je pracovní neschpnost ukončena, protože pro ni pominou důvody, zaměstnanec toto opět doloží dokumentem od lékaře. Někteří lidé se snaží využít po dobu nemoci spíše dovolenou, pokud je jim to umožněno, neboť příjem za dobu pracovní neschopnosti je poměrně citelně snížen.


Co je to Neschopenka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Neschopenka. Co znamená odborný pojem Neschopenka z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Neschopenka se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: popis, význam, terminologie, wiki, pojem, co znamená, slovník, význam pojmu, Právo, význam slova, odborné názvosloví, definice pojmu, přesný význam, co to je, slovo, co je to Neschopenka?, vysvětlení, Neschopenka


Pojem Neschopenka je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Neschopenka na Youtube

Zkusit najít pojem Neschopenka ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Neschopenka ve Wikipedii

Hledat slovo Neschopenka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neschopenka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Neschopenka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Neschopenka například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Neschopenka? resp. co přesně znamená slovo Neschopenka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Neschopenka, odpověď na dotaz co je to Neschopenka?. Víte např. kdo to je Slibotechna? Znáte a víte kdo je Xindl X? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.