Co je to?
Výraz, termín, definice slova Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Co je to Keška? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Keška?

Keška, z anglického cache, je pojem dobře známý hráčům a příznivcům hry geocaching. Jeho principem je hledání ukrytých "pokladů", krabiček různých velikostí, za pomoci souřadnic GPS a různých typů nápovědy. Tyto krabičky se nazývají slangově kešky. V kešce je obvykle ukryta návštěvní kniha (tzv. logbook), psací potřeby, informační karta pro náhodné nálezce a předměty na výměnu.

Co je to Keška? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Keška? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Keška je v kategorii různé

Klíčová slova: informace, význam slova, slovo, význam pojmu, vysvětlení, odborné názvosloví, odborný výraz, wiki, názvosloví, různé, terminus technicus, slovník, přesný výraz, co znamená, definice pojmu, formulace, popis, lexikon


Pojem Keška je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Keška

Zkusit najít heslo Keška ve Wikislovníku

Najít termín Keška ve Wikipedii

Vyhledat slovo Keška ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Keška ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Keška ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Keška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Keška například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Keška? resp. jaká je definice slova Keška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keška, odpověď na dotaz co je to Keška?. Víte např. kdo to je Karel Kosík? Znáte a víte kdo je Jan Nepomucký? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.