Co je to?
Definice výrazu, termínu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Co je Keška?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Keška?

Keška, z anglického cache, je pojem dobře známý hráčům a příznivcům hry geocaching. Jeho principem je hledání ukrytých "pokladů", krabiček různých velikostí, za pomoci souřadnic GPS a různých typů nápovědy. Tyto krabičky se nazývají slangově kešky. V kešce je obvykle ukryta návštěvní kniha (tzv. logbook), psací potřeby, informační karta pro náhodné nálezce a předměty na výměnu.

Co je to Keška? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice slova Keška? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Keška je v kategorii různé

Klíčová slova: terminologie, slovník, lexikon, přesný význam, co to je, definice pojmu, slovo, popis, co je to Keška?, názvosloví, vysvětlení, význam, co znamená, různé, synonymum, odborné názvosloví, různé, Keška


Pojem Keška je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít termín Keška ve Wikislovníku

Najít heslo Keška ve vyhledávači Yandex

Najít termín Keška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Keška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Keška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Keška na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Keška například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Keška? resp. co znamená slovo Keška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keška, odpověď na dotaz co je to Keška?. Víte např. kdo to je Svatá Ludmila? Znáte a víte kdo je Jan Nepomucký? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Keška i v jiné části webu než je kategorie různé. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Otazník na papíře, keška, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.