Co je to?
Definice výrazu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Co to je Keška? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Keška?

Keška, z anglického cache, je pojem dobře známý hráčům a příznivcům hry geocaching. Jeho principem je hledání ukrytých "pokladů", krabiček různých velikostí, za pomoci souřadnic GPS a různých typů nápovědy. Tyto krabičky se nazývají slangově kešky. V kešce je obvykle ukryta návštěvní kniha (tzv. logbook), psací potřeby, informační karta pro náhodné nálezce a předměty na výměnu.

Co je to Keška? Význam slova, termín, Definice výrazu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Keška patří do sekce Různé

Klíčová slova: lexikon, synonymum, význam pojmu, Různé, definice pojmu, slovo, význam slova, co je to Keška?, vysvětlení, co znamená, terminus technicus, význam, názvosloví, heslo, pojem, odborné názvosloví, terminologie, přesný význam


Pojem Keška je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Keška

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Keška ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Keška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Keška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Keška na Youtube

Hledat slovo Keška na Google.cz

Vyhledat výraz Keška ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Keška například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Keška? resp. co znamená výraz Keška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keška, odpověď na dotaz co je to Keška?. Víte např. kdo to je Feministka? Znáte a víte kdo je Mim? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.