Co je to?
Odborný výraz, definice slova Keška. Co znamená pojem Keška z kategorie Různé?

Co je Keška? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Keška

Keška, z anglického cache, je pojem dobře známý hráčům a příznivcům hry geocaching. Jeho principem je hledání ukrytých "pokladů", krabiček různých velikostí, za pomoci souřadnic GPS a různých typů nápovědy. Tyto krabičky se nazývají slangově kešky. V kešce je obvykle ukryta návštěvní kniha (tzv. logbook), psací potřeby, informační karta pro náhodné nálezce a předměty na výměnu.

Co je to Keška? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Keška. Co znamená pojem Keška z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro Superia.cz

Text s definicí výrazu Keška doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Keška se nachází v sekci různé

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, odborný výraz, definice, wiki, pojem, co to je, co znamená, synonymum, terminologie, různé, názvosloví, lexikon, různé, definice pojmu, terminus technicus, heslo, přesný význam


Pojem Keška je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Keška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Keška ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Keška ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Keška ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Keška na Youtube

Zkusit najít heslo Keška ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Keška například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Keška? resp. co přesně znamená slovo Keška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keška, odpověď na dotaz co je to Keška?. Víte např. kdo to je Emma Smetana? Znáte a víte kdo je Jan Nepomucký? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Keška hledat i v jiných kategoriích (než různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.