Co je to?
Výraz, termín, definice slova Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Co je to Keška? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Keška?

Keška, z anglického cache, je pojem dobře známý hráčům a příznivcům hry geocaching. Jeho principem je hledání ukrytých "pokladů", krabiček různých velikostí, za pomoci souřadnic GPS a různých typů nápovědy. Tyto krabičky se nazývají slangově kešky. V kešce je obvykle ukryta návštěvní kniha (tzv. logbook), psací potřeby, informační karta pro náhodné nálezce a předměty na výměnu.

Co je to Keška? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Keška s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Keška je v kategorii různé

Klíčová slova: význam pojmu, definice, různé, vysvětlení, termín, co znamená, terminologie, terminus technicus, co to je, odborný výraz, popis, definice pojmu, přesný výraz, pojem, přesný význam, Keška, význam, co je to Keška?


Pojem Keška je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Keška ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Keška ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Keška na Google.cz

Vyhledat výraz Keška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Keška ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Keška ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Keška například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Keška? resp. jaká je definice termínu Keška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keška, odpověď na dotaz co je to Keška?. Víte např. kdo to je Petr Čepek? Znáte a víte kdo je Esejista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.