Co je to?
Definice výrazu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Co to je Keška? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Keška

Keška, z anglického cache, je pojem dobře známý hráčům a příznivcům hry geocaching. Jeho principem je hledání ukrytých "pokladů", krabiček různých velikostí, za pomoci souřadnic GPS a různých typů nápovědy. Tyto krabičky se nazývají slangově kešky. V kešce je obvykle ukryta návštěvní kniha (tzv. logbook), psací potřeby, informační karta pro náhodné nálezce a předměty na výměnu.

Co je to Keška? Význam slova, termín, Definice výrazu Keška. Co znamená odborný pojem Keška z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Keška? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Keška patří do sekce Různé

Klíčová slova: Keška, terminus technicus, vysvětlení, co znamená, názvosloví, definice pojmu, Různé, popis, přesný výraz, slovník, odborné názvosloví, Různé, význam slova, wiki, pojem, termín, lexikon, synonymum


Pojem Keška je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Keška na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Keška ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Keška na Youtube

Najít heslo Keška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Keška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Keška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Keška například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Keška? resp. co znamená slovo Keška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keška, odpověď na dotaz co je to Keška?. Víte např. kdo to je Duchovní? Znáte a víte kdo je Esejista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.