Co je to?
Odborný výraz, definice slova Interakce. Co znamená pojem Interakce z kategorie Věda?

Co je to Interakce? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Interakce?

Interakce je označení pro vzájemné působení. Často se hovoří o sociální interakci, která se zabývá působením člověka nebo skupiny lidí na jiného člověka nebo společnost. To může být slovní i mimoslovní. Jeho výsledkem je nějaká reakce, která ovlivní další jednání a vývoj vztahů.
Interakce může vyústit ve spolupráci nebo naopak v konflikt. Proběhnout může ve formálním i neformálním duchu.


Co je to Interakce? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Interakce. Co znamená pojem Interakce z kategorie Věda?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Interakce s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Interakce je v kategorii Věda

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, Interakce, termín, Věda, terminus technicus, synonymum, popis, slovo, definice, Věda, pojem, informace, wiki, odborné názvosloví, přesný výraz, názvosloví, co znamená


Pojem Interakce je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Interakce doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Interakce ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Interakce ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Interakce na Youtube

Hledat pojem Interakce na Google.cz

Zkusit najít slovo Interakce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Interakce ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Interakce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Interakce? resp. jaký je význam slova Interakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interakce, odpověď na dotaz co je to Interakce?. Víte např. kdo to je Bastard? Znáte a víte kdo je Sunnita? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Interakce i v jiných kategoriích (než Věda). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.