Co je to?
Odborný výraz, definice slova Interakce. Co znamená pojem Interakce z kategorie Věda?

Co je to Interakce? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Interakce?

Interakce je označení pro vzájemné působení. Často se hovoří o sociální interakci, která se zabývá působením člověka nebo skupiny lidí na jiného člověka nebo společnost. To může být slovní i mimoslovní. Jeho výsledkem je nějaká reakce, která ovlivní další jednání a vývoj vztahů.
Interakce může vyústit ve spolupráci nebo naopak v konflikt. Proběhnout může ve formálním i neformálním duchu.


Co je to Interakce? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Interakce. Co znamená pojem Interakce z kategorie Věda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Interakce můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Interakce je v kategorii Věda

Klíčová slova: co znamená, význam slova, slovník, pojem, význam, terminologie, heslo, wiki, odborný výraz, termín, význam pojmu, slovo, vysvětlení, definice pojmu, odborné názvosloví, přesný výraz, přesný význam, formulace


Pojem Interakce je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Interakce ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Interakce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Interakce ve Wikipedii

Vyhledat výraz Interakce na Google.cz

Hledat videa s názvem Interakce na Youtube

Hledat slovo Interakce ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Interakce například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Interakce? resp. co znamená výraz Interakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interakce, odpověď na dotaz co je to Interakce?. Víte např. kdo to je Robert Pattinson? Znáte a víte kdo je Sunnita? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Věda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.