Co je to?
Odborný výraz, definice slova Interakce. Co znamená pojem Interakce z kategorie Věda?

Co je to Interakce? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Interakce?

Interakce je označení pro vzájemné působení. Často se hovoří o sociální interakci, která se zabývá působením člověka nebo skupiny lidí na jiného člověka nebo společnost. To může být slovní i mimoslovní. Jeho výsledkem je nějaká reakce, která ovlivní další jednání a vývoj vztahů.
Interakce může vyústit ve spolupráci nebo naopak v konflikt. Proběhnout může ve formálním i neformálním duchu.


Co je to Interakce? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Interakce. Co znamená pojem Interakce z kategorie Věda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Interakce? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Interakce je v kategorii Věda

Klíčová slova: slovník, názvosloví, termín, přesný význam, přesný výraz, lexikon, význam slova, Interakce, vysvětlení, co je to Interakce?, synonymum, popis, Věda, co znamená, slovo, pojem, formulace, definice


Pojem Interakce je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Interakce v následujících vyhledávačích

Hledat termín Interakce ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Interakce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Interakce ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Interakce na Google.cz

Hledat heslo Interakce ve Wikislovníku

Hledat pojem Interakce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Interakce například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Interakce? resp. co označuje slovo Interakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interakce, odpověď na dotaz co je to Interakce?. Víte např. kdo to je Vejtaha? Znáte a víte kdo je Terorista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Interakce hledat i v jiných kategoriích (než Věda) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.