Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Co je to Airbrush? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Airbrush

Airbrush je v širším významu rozprášení barvy na jakýkoli podklad. Pojem se užívá především jako označení pro způsob nanášení barvy na podklad prostřednictvím vzduchu. Airbrush se původně využíval ve fotografování, později se významně rozšířil v reklamě. Podstatou techniky je zachycení skutečné podoby bez stopy po otisku nebo tahu štětce.
Řadí se jako rovnocenný partner k ostatním technikám malby a neustále se zdokonaluje. Airbrush najdeme v nejrůznějších oblastech – úprava nehtů, malování na tělo, oblečení, auta, motoristické a sportovní vybavení a další.


Co je to Airbrush? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Airbrush? Potom se o definici podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Airbrush se nachází v kategorii technika

Klíčová slova: přesný význam, popis, význam pojmu, heslo, odborný výraz, termín, informace, co to je, wiki, definice pojmu, pojem, formulace, synonymum, názvosloví, význam slova, přesný výraz, co je to Airbrush?, technika


Pojem Airbrush je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Airbrush? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Airbrush (v překladu vzduchový štětec), neboli americká retuš, je malířská technika využívající malé pistole ke stříkání barvy pomocí stlačeného vzduchu. Užívá se zejména při tvorbě reklam a ve streetartu, ale též při retuši fotografií.

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Airbrush ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Airbrush ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Airbrush ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airbrush ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Airbrush na Youtube

Najít výraz Airbrush ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbrush například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Airbrush? resp. jaká je definice termínu Airbrush? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbrush, odpověď na dotaz co je to Airbrush?. Víte např. kdo to je Vlasta Redl? Znáte a víte kdo je Ortodontista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než technika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.