Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Co je to Airbrush? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Airbrush?

Airbrush je v širším významu rozprášení barvy na jakýkoli podklad. Pojem se užívá především jako označení pro způsob nanášení barvy na podklad prostřednictvím vzduchu. Airbrush se původně využíval ve fotografování, později se významně rozšířil v reklamě. Podstatou techniky je zachycení skutečné podoby bez stopy po otisku nebo tahu štětce.
Řadí se jako rovnocenný partner k ostatním technikám malby a neustále se zdokonaluje. Airbrush najdeme v nejrůznějších oblastech – úprava nehtů, malování na tělo, oblečení, auta, motoristické a sportovní vybavení a další.


Co je to Airbrush? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Airbrush s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Airbrush je v kategorii Technika

Klíčová slova: wiki, synonymum, formulace, termín, význam pojmu, pojem, Airbrush, informace, slovník, význam, co je to Airbrush?, co znamená, co to je, Technika, význam slova, terminus technicus, přesný význam, přesný výraz


Pojem Airbrush je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Airbrush? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Airbrush (v překladu vzduchový štětec), neboli americká retuš, je malířská technika využívající malé pistole ke stříkání barvy pomocí stlačeného vzduchu. Užívá se zejména při tvorbě reklam a ve streetartu, ale též při retuši fotografií.

Více informací o slovu Airbrush doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airbrush ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Airbrush ve Wikizdrojích

Najít pojem Airbrush na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airbrush ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Airbrush ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Airbrush ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbrush například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Airbrush? resp. co se skrývá pod slovem Airbrush? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbrush, odpověď na dotaz co je to Airbrush?. Víte např. kdo to je Bukvice? Znáte a víte kdo je Hydrolog? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.