Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Co je to Airbrush? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Airbrush

Airbrush je v širším významu rozprášení barvy na jakýkoli podklad. Pojem se užívá především jako označení pro způsob nanášení barvy na podklad prostřednictvím vzduchu. Airbrush se původně využíval ve fotografování, později se významně rozšířil v reklamě. Podstatou techniky je zachycení skutečné podoby bez stopy po otisku nebo tahu štětce.
Řadí se jako rovnocenný partner k ostatním technikám malby a neustále se zdokonaluje. Airbrush najdeme v nejrůznějších oblastech – úprava nehtů, malování na tělo, oblečení, auta, motoristické a sportovní vybavení a další.


Co je to Airbrush? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Airbrush s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Airbrush je v kategorii technika

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, význam pojmu, wiki, slovník, heslo, názvosloví, lexikon, termín, synonymum, definice pojmu, technika, Airbrush, terminologie, co to je, definice, terminus technicus, pojem


Pojem Airbrush je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Airbrush? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Airbrush (v překladu vzduchový štětec), neboli americká retuš, je malířská technika využívající malé pistole ke stříkání barvy pomocí stlačeného vzduchu. Užívá se zejména při tvorbě reklam a ve streetartu, ale též při retuši fotografií.

Linky na další online zdroje

Najít výraz Airbrush na Google.cz

Zkusit najít výraz Airbrush ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airbrush ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Airbrush ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Airbrush ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Airbrush na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbrush například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Airbrush? resp. co přesně znamená slovo Airbrush? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbrush, odpověď na dotaz co je to Airbrush?. Víte např. kdo to je Céline Dion? Znáte a víte kdo je Michal Kováč? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je technika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.