Co je to?
Definice odborného termínu, slova Airbrush. Co znamená pojem Airbrush z kategorie Technika?

Co je Airbrush? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Airbrush?

Airbrush je v širším významu rozprášení barvy na jakýkoli podklad. Pojem se užívá především jako označení pro způsob nanášení barvy na podklad prostřednictvím vzduchu. Airbrush se původně využíval ve fotografování, později se významně rozšířil v reklamě. Podstatou techniky je zachycení skutečné podoby bez stopy po otisku nebo tahu štětce.
Řadí se jako rovnocenný partner k ostatním technikám malby a neustále se zdokonaluje. Airbrush najdeme v nejrůznějších oblastech – úprava nehtů, malování na tělo, oblečení, auta, motoristické a sportovní vybavení a další.


Co je to Airbrush? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Airbrush. Co znamená pojem Airbrush z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Airbrush? Pak se o ní podělte s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Airbrush patří do sekce technika

Klíčová slova: wiki, slovo, co znamená, terminus technicus, význam, co je to Airbrush?, definice, pojem, význam slova, význam pojmu, co to je, terminologie, synonymum, vysvětlení, přesný význam, odborný výraz, informace, slovník


Pojem Airbrush je v kategorii technika, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Airbrush můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Airbrush (v překladu vzduchový štětec), neboli americká retuš, je malířská technika využívající malé pistole ke stříkání barvy pomocí stlačeného vzduchu. Užívá se zejména při tvorbě reklam a ve streetartu, ale též při retuši fotografií.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Airbrush ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Airbrush na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airbrush ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Airbrush ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airbrush ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Airbrush ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbrush například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Airbrush? resp. co znamená Airbrush? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbrush, odpověď na dotaz co je to Airbrush?. Víte např. kdo to je Pavel Krška? Znáte a víte kdo je Lyndon Johnson? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Airbrush v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je technika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.