Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Co je to Airbrush? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Airbrush?

Airbrush je v širším významu rozprášení barvy na jakýkoli podklad. Pojem se užívá především jako označení pro způsob nanášení barvy na podklad prostřednictvím vzduchu. Airbrush se původně využíval ve fotografování, později se významně rozšířil v reklamě. Podstatou techniky je zachycení skutečné podoby bez stopy po otisku nebo tahu štětce.
Řadí se jako rovnocenný partner k ostatním technikám malby a neustále se zdokonaluje. Airbrush najdeme v nejrůznějších oblastech – úprava nehtů, malování na tělo, oblečení, auta, motoristické a sportovní vybavení a další.


Co je to Airbrush? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Airbrush? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Airbrush je v sekci Technika

Klíčová slova: názvosloví, definice, termín, slovník, co znamená, Airbrush, slovo, význam slova, co je to Airbrush?, Technika, význam, popis, formulace, informace, lexikon, definice pojmu, heslo, pojem


Pojem Airbrush je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Airbrush? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Airbrush (v překladu vzduchový štětec), neboli americká retuš, je malířská technika využívající malé pistole ke stříkání barvy pomocí stlačeného vzduchu. Užívá se zejména při tvorbě reklam a ve streetartu, ale též při retuši fotografií.

Další informační zdroje o slovu Airbrush

Hledat slovo Airbrush ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airbrush ve Wikimedia Commons

Najít slovo Airbrush ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airbrush ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Airbrush ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Airbrush na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbrush například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Airbrush? resp. co to je Airbrush? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbrush, odpověď na dotaz co je to Airbrush?. Víte např. kdo to je Jiří Drahoš? Znáte a víte kdo je Onkolog? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.