Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Co je to Airbrush? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Airbrush

Airbrush je v širším významu rozprášení barvy na jakýkoli podklad. Pojem se užívá především jako označení pro způsob nanášení barvy na podklad prostřednictvím vzduchu. Airbrush se původně využíval ve fotografování, později se významně rozšířil v reklamě. Podstatou techniky je zachycení skutečné podoby bez stopy po otisku nebo tahu štětce.
Řadí se jako rovnocenný partner k ostatním technikám malby a neustále se zdokonaluje. Airbrush najdeme v nejrůznějších oblastech – úprava nehtů, malování na tělo, oblečení, auta, motoristické a sportovní vybavení a další.


Co je to Airbrush? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Airbrush sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Airbrush patří do sekce Technika

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, Airbrush, formulace, co znamená, wiki, význam slova, definice pojmu, Technika, názvosloví, pojem, slovník, co je to Airbrush?, co to je, definice


Pojem Airbrush je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Airbrush ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Airbrush ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Airbrush ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Airbrush ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airbrush ve Wikimedia Commons

Najít termín Airbrush ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbrush například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Airbrush? resp. jaká je definice slova Airbrush? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbrush, odpověď na dotaz co je to Airbrush?. Víte např. kdo to je Kateřina Siniaková? Znáte a víte kdo je Maskér? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.