Co je to?
Odborný výraz, definice slova Airbrush. Co znamená pojem Airbrush z kategorie Technika?

Co je to Airbrush? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Airbrush

Airbrush je v širším významu rozprášení barvy na jakýkoli podklad. Pojem se užívá především jako označení pro způsob nanášení barvy na podklad prostřednictvím vzduchu. Airbrush se původně využíval ve fotografování, později se významně rozšířil v reklamě. Podstatou techniky je zachycení skutečné podoby bez stopy po otisku nebo tahu štětce.
Řadí se jako rovnocenný partner k ostatním technikám malby a neustále se zdokonaluje. Airbrush najdeme v nejrůznějších oblastech – úprava nehtů, malování na tělo, oblečení, auta, motoristické a sportovní vybavení a další.


Co je to Airbrush? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Airbrush. Co znamená pojem Airbrush z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Airbrush s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Airbrush se nachází v kategorii technika

Klíčová slova: popis, přesný význam, Airbrush, názvosloví, technika, slovník, informace, definice, odborné názvosloví, co to je, formulace, pojem, význam, význam slova, terminologie, co znamená, lexikon, co je to Airbrush?


Pojem Airbrush je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Airbrush? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Airbrush (v překladu vzduchový štětec), neboli americká retuš, je malířská technika využívající malé pistole ke stříkání barvy pomocí stlačeného vzduchu. Užívá se zejména při tvorbě reklam a ve streetartu, ale též při retuši fotografií.

Pro více informací o heslu Airbrush zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Airbrush ve Wikizdrojích

Najít slovo Airbrush ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Airbrush ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Airbrush ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Airbrush ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airbrush ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbrush například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Airbrush? resp. co je to Airbrush? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbrush, odpověď na dotaz co je to Airbrush?. Víte např. kdo to je Ludvík XIV? Znáte a víte kdo je Vladimír Čech? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než technika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.