Co je to?
Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Co to je Loden? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Loden?

Loden je pojmenování hustých vlnařských tkanin, které mohou mít různý povrch – hladký nebo zplstěný. Loden bývá využíván například na bundy, blejzry, kabáty či tradiční kroje.
Vyrábí se nejvíce z melanžové příze, která může být zkombinována s polyesterem, polyamidem, vlnou či velbloudí srstí. Vazba bývá keprová nebo plátnová, obvyklé barvy jsou hnědá, šedá, zelená a jejich odstíny.


Co je to Loden? Význam slova, termín, Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Loden můžete samozřejmě sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Loden je v sekci Materiály

Klíčová slova: informace, lexikon, definice pojmu, Loden, formulace, přesný význam, definice, terminologie, terminus technicus, slovník, termín, přesný výraz, co to je, popis, význam slova, slovo, Materiály, synonymum


Pojem Loden je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Loden na Google.cz

Vyhledat výraz Loden ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Loden ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Loden ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Loden ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Loden ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Loden například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Loden? resp. jaká je definice termínu Loden? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Loden, odpověď na dotaz co je to Loden?. Víte např. kdo to je Pedant? Znáte a víte kdo je Kamarád? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?