Co je to?
Výraz, termín, definice slova Isofix. Co znamená odborný pojem Isofix z kategorie Technika?

Co je to Isofix? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Isofix

Jako isofix se označuje mezinárodně uznávaný standard na ukotvení dětské autosedačky. U tohoto systému se schválené dětské autosedačky propojí s konstrukcí automobilu za pomoci pevných třmenů. Výhodou systému je pevné a jednoduché ukotvení sedačky v autě. Normované body se nachází na krajních sedadlech vzadu. Systém pomáhá snižovat riziko zranění dětských pasažérů sedících v autosedačce. Tento systém se začal používat v roce 2002 ve Spojených státech.


Co je to Isofix? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Isofix. Co znamená odborný pojem Isofix z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Isofix sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Isofix patří do sekce Technika

Klíčová slova: Technika, význam pojmu, formulace, Technika, Isofix, informace, vysvětlení, odborné názvosloví, co to je, terminologie, wiki, co znamená, heslo, význam, popis, názvosloví, význam slova, definice pojmu


Pojem Isofix je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Isofix

Zkusit najít heslo Isofix ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Isofix na Google.cz

Hledat videa s názvem Isofix na Youtube

Zkusit najít slovo Isofix ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Isofix ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Isofix ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Isofix například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Isofix? resp. co vlastně znamená slovo Isofix? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Isofix, odpověď na dotaz co je to Isofix?. Víte např. kdo to je Auditor? Znáte a víte kdo je Kvestor? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Isofix hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.