Co je to?
Výraz, termín, definice slova Decentralizace. Co znamená odborný pojem Decentralizace z kategorie Politika?

Co je to Decentralizace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Decentralizace?

Stav, kdy se z vyšších složek či pater systému převádějí pravomoci na nižší složky systému. Decentralizovaná společnost je taková, kdy jsou pravomoci týkající se správy území úplně v pravomoci těch nejnižších orgánů, například obcí, které se samy starají o svou správu nezávisle na ústředních orgánech. Obce potom podléhají jenom určité formě dozoru z centra.


Co je to Decentralizace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Decentralizace. Co znamená odborný pojem Decentralizace z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Decentralizace se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, Politika, co je to Decentralizace?, význam slova, význam pojmu, terminus technicus, názvosloví, definice, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, termín, lexikon, informace, Politika, Decentralizace, definice pojmu


Pojem Decentralizace je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Decentralizace v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Decentralizace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Decentralizace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Decentralizace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Decentralizace na Google.cz

Hledat videa s názvem Decentralizace na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Decentralizace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Decentralizace například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Decentralizace? resp. co označuje slovo Decentralizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Decentralizace, odpověď na dotaz co je to Decentralizace?. Víte např. kdo to je Sponzor? Znáte a víte kdo je Mojžíš? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Decentralizace v jiné sekci než Politika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.