Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sokl. Co znamená odborný pojem Sokl z kategorie Stavebnictví?

Co je to Sokl? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Sokl?

Sokl je ve stavebnictví podstavec zdi.


Co je to Sokl? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sokl. Co znamená odborný pojem Sokl z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sokl s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sokl se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: význam, pojem, přesný výraz, termín, Stavebnictví, definice pojmu, vysvětlení, formulace, odborné názvosloví, slovo, terminus technicus, wiki, informace, co to je, terminologie, Stavebnictví, synonymum, definice


Pojem Sokl je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Sokl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Sokl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Sokl ve Wikipedii

Vyhledat heslo Sokl ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sokl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Sokl ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sokl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Sokl? resp. jaký je význam pojmu Sokl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sokl, odpověď na dotaz co je to Sokl?. Víte např. kdo to je Wabi Daněk? Znáte a víte kdo je Luterán? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.