Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sokl. Co znamená odborný pojem Sokl z kategorie Stavebnictví?

Co je to Sokl? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Sokl?

Sokl je ve stavebnictví podstavec zdi.


Co je to Sokl? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sokl. Co znamená odborný pojem Sokl z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Sokl? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sokl je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, význam, odborný výraz, význam slova, popis, informace, odborné názvosloví, terminologie, význam pojmu, přesný význam, lexikon, wiki, heslo, slovník, co je to Sokl?, synonymum, pojem, co znamená


Pojem Sokl je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Sokl

Najít slovo Sokl ve Wikipedii

Vyhledat heslo Sokl ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Sokl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sokl ve Wikimedia Commons

Hledat termín Sokl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sokl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sokl například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Sokl? resp. co to je Sokl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sokl, odpověď na dotaz co je to Sokl?. Víte např. kdo to je Xindl X? Znáte a víte kdo je Luterán? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.