Co je to?
Odborný výraz, definice slova Semifinále. Co znamená pojem Semifinále z kategorie Sport?

Co je to Semifinále? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Semifinále

Semifinále je označení pro poloviční část finále. Většinou se jedná o dva zápasy předposledního kola, poté pak následuje finále, které určí vítěze. Semifinále je součástí vyřazovacího rozpisu v mnoha druzích sportů. Před ním se odehrávají ještě čtvrtfinále, osmifinále a předkola.
Všechny tyto části bývají i graficky znázorněny v grafu s mnoha větvemi, které pak vedou až k poslednímu zápasu a určení vítěze.


Co je to Semifinále? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Semifinále. Co znamená pojem Semifinále z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Semifinále s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Semifinále se nachází v sekci sport

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, názvosloví, přesný význam, Semifinále, odborné názvosloví, vysvětlení, co je to Semifinále?, termín, význam slova, definice, definice pojmu, synonymum, sport, wiki, co znamená, terminologie, slovník


Pojem Semifinále je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Semifinále ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Semifinále ve Wikipedii

Hledat slovo Semifinále ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Semifinále ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Semifinále na Google.cz

Hledat pojem Semifinále ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Semifinále například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Semifinále? resp. co znamená Semifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semifinále, odpověď na dotaz co je to Semifinále?. Víte např. kdo to je Steve Perry? Znáte a víte kdo je Mark Wahlberg? Jednotlivá slova můžou mít několik významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Semifinále v jiné sekci než sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.