Co je to?
Definice výrazu, termínu Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Co je to Semifinále? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Semifinále

Semifinále je označení pro poloviční část finále. Většinou se jedná o dva zápasy předposledního kola, poté pak následuje finále, které určí vítěze. Semifinále je součástí vyřazovacího rozpisu v mnoha druzích sportů. Před ním se odehrávají ještě čtvrtfinále, osmifinále a předkola.
Všechny tyto části bývají i graficky znázorněny v grafu s mnoha větvemi, které pak vedou až k poslednímu zápasu a určení vítěze.


Co je to Semifinále? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Semifinále? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Semifinále je v sekci Sport

Klíčová slova: co to je, vysvětlení, názvosloví, význam pojmu, odborný výraz, terminus technicus, wiki, význam, co znamená, definice pojmu, význam slova, informace, slovník, popis, synonymum, formulace, terminologie, termín


Pojem Semifinále je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Semifinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Semifinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Semifinále ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Semifinále na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Semifinále ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Semifinále ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Semifinále například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Semifinále? resp. co se přesně ukrývá za slovem Semifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semifinále, odpověď na dotaz co je to Semifinále?. Víte např. kdo to je Jan Čulík? Znáte a víte kdo je Tereza Kostková? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.