Co je to?
Výraz, termín, definice slova Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Co je to Semifinále? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Semifinále

Semifinále je označení pro poloviční část finále. Většinou se jedná o dva zápasy předposledního kola, poté pak následuje finále, které určí vítěze. Semifinále je součástí vyřazovacího rozpisu v mnoha druzích sportů. Před ním se odehrávají ještě čtvrtfinále, osmifinále a předkola.
Všechny tyto části bývají i graficky znázorněny v grafu s mnoha větvemi, které pak vedou až k poslednímu zápasu a určení vítěze.


Co je to Semifinále? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Semifinále? Potom se o definici podělte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Semifinále se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: co znamená, heslo, odborný výraz, odborné názvosloví, význam pojmu, terminologie, sport, definice, slovník, terminus technicus, synonymum, přesný výraz, přesný význam, co je to Semifinále?, Semifinále, co to je, názvosloví, význam


Pojem Semifinále je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Semifinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Semifinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Semifinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Semifinále ve Wikislovníku

Najít termín Semifinále ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Semifinále ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Semifinále například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teď už víte jaká je definice termínu Semifinále? resp. co se skrývá pod slovem Semifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semifinále, odpověď na dotaz co je to Semifinále?. Víte např. kdo to je Jaroslav Rudiš? Znáte a víte kdo je Kristen Stewart? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Semifinále hledat i v jiných kategoriích (než sport) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.