Co je to?
Definice výrazu, termínu Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Co je to Semifinále? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Semifinále

Semifinále je označení pro poloviční část finále. Většinou se jedná o dva zápasy předposledního kola, poté pak následuje finále, které určí vítěze. Semifinále je součástí vyřazovacího rozpisu v mnoha druzích sportů. Před ním se odehrávají ještě čtvrtfinále, osmifinále a předkola.
Všechny tyto části bývají i graficky znázorněny v grafu s mnoha větvemi, které pak vedou až k poslednímu zápasu a určení vítěze.


Co je to Semifinále? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Semifinále se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, pojem, formulace, co to je, terminologie, heslo, odborný výraz, co je to Semifinále?, přesný význam, wiki, Semifinále, slovník, informace, vysvětlení, terminus technicus, popis, definice


Pojem Semifinále je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Semifinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Semifinále ve Wikipedii

Zkusit najít termín Semifinále ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Semifinále ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Semifinále na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Semifinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Semifinále například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Semifinále? resp. jaká je definice slova Semifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semifinále, odpověď na dotaz co je to Semifinále?. Víte např. kdo to je Miloš Čermák? Znáte a víte kdo je Dwayne Johnson? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Semifinále v jiné sekci než Sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.