Co je to?
Definice výrazu, termínu Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Co je to Semifinále? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Semifinále

Semifinále je označení pro poloviční část finále. Většinou se jedná o dva zápasy předposledního kola, poté pak následuje finále, které určí vítěze. Semifinále je součástí vyřazovacího rozpisu v mnoha druzích sportů. Před ním se odehrávají ještě čtvrtfinále, osmifinále a předkola.
Všechny tyto části bývají i graficky znázorněny v grafu s mnoha větvemi, které pak vedou až k poslednímu zápasu a určení vítěze.


Co je to Semifinále? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Semifinále? Pak se o tuto stránku podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Semifinále je v kategorii Sport

Klíčová slova: terminologie, Semifinále, význam pojmu, názvosloví, popis, přesný význam, terminus technicus, lexikon, co to je, pojem, heslo, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, Sport, vysvětlení, informace, co je to Semifinále?


Pojem Semifinále je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Semifinále ve Wikislovníku

Hledat výraz Semifinále na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Semifinále ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Semifinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Semifinále ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Semifinále ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Semifinále například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Semifinále? resp. co označuje slovo Semifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semifinále, odpověď na dotaz co je to Semifinále?. Víte např. kdo to je Dalajláma? Znáte a víte kdo je Tereza Kostková? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.