Co je to?
Výraz, termín, definice slova Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Co je Semifinále? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Semifinále?

Semifinále je označení pro poloviční část finále. Většinou se jedná o dva zápasy předposledního kola, poté pak následuje finále, které určí vítěze. Semifinále je součástí vyřazovacího rozpisu v mnoha druzích sportů. Před ním se odehrávají ještě čtvrtfinále, osmifinále a předkola.
Všechny tyto části bývají i graficky znázorněny v grafu s mnoha větvemi, které pak vedou až k poslednímu zápasu a určení vítěze.


Co je to Semifinále? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Semifinále. Co znamená odborný pojem Semifinále z kategorie Sport?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Semifinále sdílejte s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Semifinále je v kategorii sport

Klíčová slova: definice pojmu, názvosloví, terminus technicus, odborné názvosloví, co znamená, synonymum, odborný výraz, slovník, sport, co to je, wiki, význam slova, co je to Semifinále?, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, heslo, lexikon


Pojem Semifinále je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Semifinále v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Semifinále ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Semifinále ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Semifinále ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Semifinále ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Semifinále ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Semifinále na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Semifinále například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Semifinále? resp. co je to Semifinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Semifinále, odpověď na dotaz co je to Semifinále?. Víte např. kdo to je Hynek Čermák? Znáte a víte kdo je Robert Plaga? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Semifinále i v jiné části webu než je kategorie sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.