Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je to Ekokůže? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ekokůže?

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.


Co je to Ekokůže? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Ekokůže sdílejte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ekokůže je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co znamená, co je to Ekokůže?, termín, vysvětlení, wiki, odborný výraz, přesný význam, Ekokůže, terminus technicus, definice pojmu, terminologie, slovník, formulace, slovo, přesný výraz, synonymum, názvosloví, co to je


Pojem Ekokůže je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ekokůže doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Ekokůže ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Ekokůže ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekokůže ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Ekokůže ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Ekokůže ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Ekokůže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekokůže například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ekokůže? resp. jaký je přesný význam slova Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Colin Farrell? Znáte a víte kdo je Moula? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.