Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je Ekokůže? Význam slova

Co znamená termín Ekokůže? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.


Co je to Ekokůže? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Ekokůže se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: co znamená, termín, význam slova, co to je, odborný výraz, Ekokůže, slovo, slovník, význam, pojem, přesný význam, wiki, názvosloví, informace, materiály, terminus technicus, význam pojmu, synonymum


Pojem Ekokůže je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Ekokůže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Ekokůže ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Ekokůže ve Wikipedii

Najít termín Ekokůže ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Ekokůže ve Wikislovníku

Najít pojem Ekokůže ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekokůže například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ekokůže? resp. co znamená Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Sestřenice? Znáte a víte kdo je Ječmínek? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je materiály. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.