Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je Ekokůže?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ekokůže

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.


Co je to Ekokůže? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ekokůže s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Ekokůže se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: Ekokůže, přesný význam, terminus technicus, synonymum, lexikon, termín, vysvětlení, materiály, odborný výraz, slovník, terminologie, heslo, co znamená, slovo, názvosloví, odborné názvosloví, pojem, definice


Pojem Ekokůže je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ekokůže

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekokůže ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Ekokůže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Ekokůže ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Ekokůže na Google.cz

Hledat videa s názvem Ekokůže na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekokůže ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekokůže například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teďka už zajisté víte co je to Ekokůže? resp. co vlastně znamená slovo Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Richard David Bach? Znáte a víte kdo je Ječmínek? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.