Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je to Ekokůže? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ekokůže?

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.


Co je to Ekokůže? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ekokůže? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ekokůže je v sekci Materiály

Klíčová slova: Materiály, význam slova, terminologie, odborné názvosloví, slovo, definice, co znamená, Materiály, význam, terminus technicus, co to je, lexikon, co je to Ekokůže?, názvosloví, formulace, synonymum, význam pojmu, přesný výraz


Pojem Ekokůže je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ekokůže

Hledat videa s názvem Ekokůže na Youtube

Hledat termín Ekokůže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Ekokůže ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Ekokůže ve Wikipedii

Vyhledat slovo Ekokůže ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekokůže ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekokůže například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ekokůže? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Psychopat? Znáte a víte kdo je Harant? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.