Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je to Ekokůže? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ekokůže?

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.


Co je to Ekokůže? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Ekokůže? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ekokůže je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co to je, co znamená, informace, terminologie, odborné názvosloví, Materiály, přesný výraz, synonymum, wiki, odborný výraz, přesný význam, lexikon, pojem, definice, slovník, heslo, terminus technicus, co je to Ekokůže?


Pojem Ekokůže je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Ekokůže ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Ekokůže ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekokůže ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Ekokůže ve Wikipedii

Hledat pojem Ekokůže ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekokůže ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekokůže například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Ekokůže? resp. co vlastně znamená slovo Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Centrista? Znáte a víte kdo je Moula? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.