Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekokůže. Co znamená odborný pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je to Ekokůže? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ekokůže?

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.


Co je to Ekokůže? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekokůže. Co znamená odborný pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Ekokůže sdílejte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Ekokůže je v kategorii materiály

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminologie, lexikon, slovo, co je to Ekokůže?, odborný výraz, termín, Ekokůže, wiki, formulace, význam pojmu, přesný význam, terminus technicus, materiály, názvosloví, materiály, vysvětlení, synonymum


Pojem Ekokůže je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekokůže ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Ekokůže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Ekokůže ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Ekokůže na Youtube

Vyhledat heslo Ekokůže ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Ekokůže na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekokůže například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě nyní již víte co je to Ekokůže? resp. co je to Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Idiot? Znáte a víte kdo je Nohsled? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je materiály. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.