Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekokůže. Co znamená odborný pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je to Ekokůže? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ekokůže?

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.


Co je to Ekokůže? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekokůže. Co znamená odborný pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ekokůže doporučujeme sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Ekokůže se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: definice, odborné názvosloví, co znamená, formulace, slovo, co to je, popis, wiki, odborný výraz, terminus technicus, informace, význam pojmu, materiály, vysvětlení, heslo, definice pojmu, přesný význam, termín


Pojem Ekokůže je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Ekokůže ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekokůže ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Ekokůže ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Ekokůže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ekokůže na Youtube

Zkusit najít slovo Ekokůže na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekokůže například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ekokůže? resp. co přesně označuje termín Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Jaroslav Seifert? Znáte a víte kdo je Ječmínek? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.