Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krevní obraz. Co znamená pojem Krevní obraz z kategorie Lékařství?

Co je to Krevní obraz? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Krevní obraz?

Krevní obraz je název celkového vyšetření krve. Při něm se zkoumají všechny složky kromě krevní plazmy, tedy bílé krvinky, červené krvinky a krevní destičky. Jde o získání údajů, které se pak porovnávají s parametry normálního zdravotního stavu.
Jedná se o běžné screeningové vyšetření, které se provádí při podezření na infekční či hematologické onemocnění nebo při příjmu do zdravotnického zařízení.


Co je to Krevní obraz? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Krevní obraz. Co znamená pojem Krevní obraz z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Krevní obraz? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Krevní obraz je v sekci Lékařství

Klíčová slova: popis, slovník, přesný výraz, heslo, Lékařství, termín, význam pojmu, wiki, lexikon, definice, informace, co to je, význam, formulace, odborný výraz, přesný význam, terminus technicus, pojem


Pojem Krevní obraz je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Krevní obraz ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Krevní obraz ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Krevní obraz ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Krevní obraz na Youtube

Zkusit najít výraz Krevní obraz ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Krevní obraz na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Krevní obraz například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Krevní obraz? resp. jaký je význam slova Krevní obraz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krevní obraz, odpověď na dotaz co je to Krevní obraz?. Víte např. kdo to je Ivan Langer? Znáte a víte kdo je Otčím? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..