Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krevní obraz. Co znamená pojem Krevní obraz z kategorie Lékařství?

Co je to Krevní obraz? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Krevní obraz?

Krevní obraz je název celkového vyšetření krve. Při něm se zkoumají všechny složky kromě krevní plazmy, tedy bílé krvinky, červené krvinky a krevní destičky. Jde o získání údajů, které se pak porovnávají s parametry normálního zdravotního stavu.
Jedná se o běžné screeningové vyšetření, které se provádí při podezření na infekční či hematologické onemocnění nebo při příjmu do zdravotnického zařízení.


Co je to Krevní obraz? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Krevní obraz. Co znamená pojem Krevní obraz z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Krevní obraz patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: význam, terminologie, co je to Krevní obraz?, vysvětlení, wiki, přesný význam, Lékařství, co to je, odborné názvosloví, přesný výraz, formulace, termín, slovo, terminus technicus, synonymum, popis, Krevní obraz, názvosloví


Pojem Krevní obraz je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Krevní obraz

Vyhledat slovo Krevní obraz ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Krevní obraz ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krevní obraz ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Krevní obraz na Youtube

Zkusit najít pojem Krevní obraz na Google.cz

Najít heslo Krevní obraz ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Krevní obraz například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Krevní obraz? resp. co označuje slovo Krevní obraz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krevní obraz, odpověď na dotaz co je to Krevní obraz?. Víte např. kdo to je Egoista? Znáte a víte kdo je Otčím? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..