Co je to?
Výraz, termín, definice slova Belvedér. Co znamená odborný pojem Belvedér z kategorie Stavebnictví?

Co je to Belvedér? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Belvedér?

Belvedér je pojem pocházející z italštiny a překládá se jako krásná vyhlídka. Architekti tímto názvem označují pavilon nebo část domu, ze které je krásný výhled do vzdálené krajiny.
Pokud stojí belvedér samostatně, bývá většinou na vyvýšenině nebo v zahradě. V budově se nachází v nejvyšší části a může být koncipován jako věžička.


Co je to Belvedér? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Belvedér. Co znamená odborný pojem Belvedér z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Belvedér s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Belvedér patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: termín, wiki, odborné názvosloví, význam pojmu, Stavebnictví, heslo, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, popis, synonymum, definice, slovo, formulace, lexikon, názvosloví, co je to Belvedér?, Stavebnictví


Pojem Belvedér je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Belvedér

Vyhledat výraz Belvedér ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Belvedér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Belvedér ve Wikimedia Commons

Najít termín Belvedér ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Belvedér ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Belvedér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Belvedér například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Belvedér? resp. co vlastně znamená slovo Belvedér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Belvedér, odpověď na dotaz co je to Belvedér?. Víte např. kdo to je Ivo Valenta? Znáte a víte kdo je Artemis? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?