Co je to?
Výraz, termín, definice slova Belvedér. Co znamená odborný pojem Belvedér z kategorie Stavebnictví?

Co je to Belvedér? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Belvedér

Belvedér je pojem pocházející z italštiny a překládá se jako krásná vyhlídka. Architekti tímto názvem označují pavilon nebo část domu, ze které je krásný výhled do vzdálené krajiny.
Pokud stojí belvedér samostatně, bývá většinou na vyvýšenině nebo v zahradě. V budově se nachází v nejvyšší části a může být koncipován jako věžička.


Co je to Belvedér? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Belvedér. Co znamená odborný pojem Belvedér z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Belvedér je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, názvosloví, význam slova, význam pojmu, termín, terminologie, informace, přesný výraz, pojem, Belvedér, lexikon, wiki, synonymum, definice pojmu, Stavebnictví, co to je, vysvětlení, odborný výraz


Pojem Belvedér je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Belvedér ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Belvedér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Belvedér ve Wikislovníku

Najít termín Belvedér na Google.cz

Hledat výraz Belvedér ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Belvedér na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Belvedér například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Belvedér? resp. jaký je přesný význam slova Belvedér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Belvedér, odpověď na dotaz co je to Belvedér?. Víte např. kdo to je Patriot? Znáte a víte kdo je Artemis? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Belvedér hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?