Co je to?
Výraz, termín, definice slova Belvedér. Co znamená odborný pojem Belvedér z kategorie Stavebnictví?

Co je to Belvedér? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Belvedér?

Belvedér je pojem pocházející z italštiny a překládá se jako krásná vyhlídka. Architekti tímto názvem označují pavilon nebo část domu, ze které je krásný výhled do vzdálené krajiny.
Pokud stojí belvedér samostatně, bývá většinou na vyvýšenině nebo v zahradě. V budově se nachází v nejvyšší části a může být koncipován jako věžička.


Co je to Belvedér? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Belvedér. Co znamená odborný pojem Belvedér z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Belvedér s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Belvedér se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: termín, co to je, přesný výraz, slovník, wiki, formulace, definice pojmu, synonymum, terminus technicus, význam pojmu, Stavebnictví, definice, informace, přesný význam, názvosloví, Belvedér, slovo, co znamená


Pojem Belvedér je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Belvedér zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Belvedér ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Belvedér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Belvedér ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Belvedér na Youtube

Vyhledat výraz Belvedér ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Belvedér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Belvedér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Belvedér? resp. co znamená slovo Belvedér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Belvedér, odpověď na dotaz co je to Belvedér?. Víte např. kdo to je Slizoun? Znáte a víte kdo je Artemis? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?