Co je to?
Definice výrazu, termínu Štěpkovač. Co znamená odborný pojem Štěpkovač z kategorie Nástroje?

Co je to Štěpkovač? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Štěpkovač

Štěpkovač je stroj, který pomáhá buď řezat menší části stromů a keřů, jako jsou kmen či větve, nebo zpracovat dřevní odpad. Vyrábí také štěpku. Štěpkovače mohou mít vlastní pohon nebo jsou poháněny přes hydraulický obvod či kardan.
Tyto stroje mohou být bubnové a diskové. Jiné dělení je podle způsobu vkládání materiálu, jde o štěpkovače gravitační nebo s nuceným vkládáním materiálu určeného k štěpkování.


Co je to Štěpkovač? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Štěpkovač. Co znamená odborný pojem Štěpkovač z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Štěpkovač) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Štěpkovač patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: definice, informace, slovo, Nástroje, synonymum, termín, Štěpkovač, přesný význam, přesný výraz, slovník, pojem, význam slova, lexikon, wiki, terminus technicus, Nástroje, co je to Štěpkovač?, co znamená


Pojem Štěpkovač je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Štěpkovač?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Štěpkovač je zařízení nebo stroj určený k rozřezání dřevních částí stromů (větve, kmen) nebo zbytků z dřevovýroby a k výrobě štěpky. Štěpkovače se rozlišují na bubnové, diskové a na s gravitačním nebo s nuceným vkládáním štěpkovaného materiálu. Může se jednat o stroje s vlastním pohonem nebo stroje poháněné nosičem přes kardan nebo hydraulický obvod.

Pro další informace o termínu Štěpkovač zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Štěpkovač ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Štěpkovač ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Štěpkovač ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Štěpkovač ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Štěpkovač na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štěpkovač ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpkovač například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Štěpkovač? resp. co znamená Štěpkovač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štěpkovač, odpověď na dotaz co je to Štěpkovač?. Víte např. kdo to je Steve Yzerman? Znáte a víte kdo je Janek Kroupa? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Štěpkovač hledat i v jiných kategoriích (než Nástroje) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.