Co je to?
Definice odborného termínu, slova Touchpad. Co znamená pojem Touchpad z kategorie Hardware?

Co je to Touchpad? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Touchpad?

Touchpad je typ vstupního zařízení, které se většinou využívá u notebooků. Funguje prostřednictvím snímání elektrické kapacity prstu. Slouží k ovládání kurzoru a pohybu s ním po obrazovce. Kurzor se pohybuje podle pohybu prstu uživatele.
Součástí touchpadu bývají tlačítka podobná těm na počítačové myši. Velikosti tohoto zařízení jsou různé, tvar je nejčastěji obdélníkový.


Co je to Touchpad? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Touchpad. Co znamená pojem Touchpad z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Touchpad se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Touchpad se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: synonymum, lexikon, odborné názvosloví, co znamená, co to je, popis, Hardware, význam, pojem, Touchpad, přesný význam, definice, wiki, formulace, slovo, Hardware, informace, heslo


Pojem Touchpad je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Touchpad ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Touchpad na Google.cz

Zkusit najít výraz Touchpad ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Touchpad ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Touchpad na Youtube

Najít pojem Touchpad ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Touchpad například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Touchpad? resp. jaký je význam slova Touchpad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Touchpad, odpověď na dotaz co je to Touchpad?. Víte např. kdo to je Šmelinář? Znáte a víte kdo je Neptun? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.