Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Co je to Ad hoc? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ad hoc?

V různých oborech se můžete setkat s latinským termínem ad hoc. Doslova se to dá přeložit jako "k tomuto", ale většinou se používá překlad za "určitým účelem". Výraz ad hoc se může využívat v ekonomii, politice, počítačových technologiích nebo filozofii.
Ad hoc smlouvy se sjednávají za jediným účelem a ve většině případů se jedná o provizorní dohody. V počítačovém světě se o ad hoc mluví jako o spojení dvou rovnocenných prvků.


Co je to Ad hoc? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Ad hoc je v kategorii latina

Klíčová slova: latina, wiki, vysvětlení, terminus technicus, Ad hoc, slovník, pojem, informace, definice, synonymum, přesný význam, slovo, latina, význam, definice pojmu, co znamená, termín, odborné názvosloví


Pojem Ad hoc je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ad hoc? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ad hoc [ad hok] (někdy psáno ad-hoc) je latinský obrat, znamenající doslova „k tomuto“, překládaný jako „za určitým účelem“ nebo „pro tento jednotlivý (konkrétní) případ“.

Pro více informací o heslu Ad hoc zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Ad hoc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Ad hoc ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Ad hoc na Google.cz

Zkusit najít heslo Ad hoc ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Ad hoc ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ad hoc ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ad hoc například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Ad hoc? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ad hoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ad hoc, odpověď na dotaz co je to Ad hoc?. Víte např. kdo to je Endomorf? Znáte a víte kdo je Vladimir Putin? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než latina). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.