Co je to?
Definice výrazu, termínu Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Co je to Ad hoc? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ad hoc?

V různých oborech se můžete setkat s latinským termínem ad hoc. Doslova se to dá přeložit jako "k tomuto", ale většinou se používá překlad za "určitým účelem". Výraz ad hoc se může využívat v ekonomii, politice, počítačových technologiích nebo filozofii.
Ad hoc smlouvy se sjednávají za jediným účelem a ve většině případů se jedná o provizorní dohody. V počítačovém světě se o ad hoc mluví jako o spojení dvou rovnocenných prvků.


Co je to Ad hoc? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Ad hoc můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Ad hoc je v sekci latina

Klíčová slova: význam pojmu, odborné názvosloví, definice pojmu, odborný výraz, slovo, popis, přesný výraz, Ad hoc, význam, formulace, wiki, heslo, terminologie, názvosloví, lexikon, význam slova, vysvětlení, latina


Pojem Ad hoc je v kategorii latina, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Ad hoc dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ad hoc [ad hok] (někdy psáno ad-hoc) je latinský obrat, znamenající doslova „k tomuto“, překládaný jako „za určitým účelem“ nebo „pro tento jednotlivý (konkrétní) případ“.

Další možné informační zdroje

Najít pojem Ad hoc na Google.cz

Vyhledat heslo Ad hoc ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ad hoc na Youtube

Zkusit najít termín Ad hoc ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Ad hoc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Ad hoc ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ad hoc například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Ad hoc? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ad hoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ad hoc, odpověď na dotaz co je to Ad hoc?. Víte např. kdo to je Bernard Arnault? Znáte a víte kdo je Spotřebitel? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Ad hoc i v jiné části webu než je kategorie latina. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.