Co je to?
Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Deflektor

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Deflektor se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: pojem, definice, názvosloví, wiki, co je to Deflektor?, co znamená, odborný výraz, Technika, slovník, význam, definice pojmu, informace, heslo, přesný význam, slovo, odborné názvosloví, popis, terminologie


Pojem Deflektor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deflektor ve Wikimedia Commons

Najít heslo Deflektor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Deflektor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Deflektor na Youtube

Hledat termín Deflektor ve Wikislovníku

Hledat výraz Deflektor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Deflektor? resp. co se skrývá pod slovem Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Mentor? Znáte a víte kdo je Kurva? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.