Co je to?
Výraz, termín, definice slova Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Deflektor?

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Deflektor s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Deflektor je v kategorii technika

Klíčová slova: odborný výraz, definice, termín, slovník, význam, informace, význam slova, terminus technicus, synonymum, popis, názvosloví, pojem, odborné názvosloví, definice pojmu, Deflektor, přesný výraz, význam pojmu, technika


Pojem Deflektor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Deflektor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Deflektor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Deflektor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Deflektor ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Deflektor na Youtube

Vyhledat termín Deflektor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Deflektor? resp. co se přesně ukrývá za slovem Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Kryptobaron? Znáte a víte kdo je Moliere? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než technika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.