Co je to?
Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Deflektor

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Deflektor s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Deflektor se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: slovo, co to je, význam slova, Technika, slovník, termín, synonymum, vysvětlení, lexikon, terminus technicus, heslo, význam pojmu, význam, terminologie, Technika, Deflektor, informace, přesný výraz


Pojem Deflektor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Deflektor ve Wikipedii

Najít slovo Deflektor na Google.cz

Zkusit najít heslo Deflektor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Deflektor ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Deflektor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Deflektor? resp. co to je Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Jan Železný? Znáte a víte kdo je Švejk? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.