Co je to?
Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je Deflektor? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Deflektor

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Deflektor je v kategorii technika

Klíčová slova: odborný výraz, názvosloví, formulace, pojem, co je to Deflektor?, technika, definice, wiki, co znamená, technika, informace, Deflektor, popis, význam pojmu, vysvětlení, termín, význam slova, slovník


Pojem Deflektor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Deflektor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Deflektor na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Deflektor ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Deflektor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Deflektor na Youtube

Zkusit najít výraz Deflektor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Deflektor? resp. co přesně znamená slovo Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Ben Shapiro? Znáte a víte kdo je Mánička? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než technika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.