Co je to?
Odborný výraz, definice slova Deflektor. Co znamená pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Deflektor?

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Deflektor. Co znamená pojem Deflektor z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Deflektor můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Deflektor je v sekci technika

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, slovník, definice, synonymum, terminus technicus, pojem, formulace, význam slova, přesný význam, význam, slovo, odborný výraz, termín, přesný výraz, co je to Deflektor?, význam pojmu, wiki


Pojem Deflektor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Deflektor

Najít pojem Deflektor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Deflektor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Deflektor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deflektor ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Deflektor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Deflektor? resp. jaký je přesný význam slova Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Natalia Oreiro? Znáte a víte kdo je Baptista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je technika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.