Co je to?
Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Deflektor?

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Deflektor s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Deflektor patří do kategorie Technika

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, termín, heslo, terminologie, Deflektor, synonymum, Technika, přesný význam, terminus technicus, definice, odborné názvosloví, pojem, názvosloví, co znamená, význam pojmu, význam slova, co to je


Pojem Deflektor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Deflektor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deflektor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Deflektor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Deflektor ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Deflektor na Youtube

Zkusit najít slovo Deflektor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Deflektor? resp. co je to Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Miloš Forman? Znáte a víte kdo je Prostitutka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.