Co je to?
Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Deflektor?

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Deflektor s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Deflektor se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: popis, terminologie, co to je, odborné názvosloví, definice, termín, co znamená, přesný výraz, co je to Deflektor?, heslo, pojem, význam, význam slova, slovo, wiki, lexikon, názvosloví, vysvětlení


Pojem Deflektor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Deflektor ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Deflektor na Youtube

Vyhledat výraz Deflektor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Deflektor na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deflektor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Deflektor? resp. jaká je definice termínu Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Veronika Vrecionová? Znáte a víte kdo je Prostitutka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Deflektor i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.