Co je to?
Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Deflektor?

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Deflektor je v sekci Technika

Klíčová slova: význam slova, informace, přesný výraz, slovo, Technika, formulace, vysvětlení, pojem, odborný výraz, synonymum, co znamená, co je to Deflektor?, definice pojmu, termín, co to je, odborné názvosloví, přesný význam, Technika


Pojem Deflektor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Deflektor ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Deflektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Deflektor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Deflektor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Deflektor ve vyhledávači Yandex

Najít termín Deflektor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Deflektor? resp. co se skrývá pod slovem Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Kašér? Znáte a víte kdo je Prostitutka? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.