Co je to?
Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Co znamená termín Deflektor? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.


Co je to Deflektor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Deflektor je v sekci Technika

Klíčová slova: Technika, význam, co to je, terminologie, Technika, vysvětlení, termín, synonymum, slovník, heslo, Deflektor, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, popis, terminus technicus, názvosloví, pojem


Pojem Deflektor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Deflektor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Deflektor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Deflektor na Google.cz

Hledat videa s názvem Deflektor na Youtube

Zkusit najít slovo Deflektor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Deflektor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Deflektor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Deflektor? resp. co je to Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Trotl? Znáte a víte kdo je Kurva? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Deflektor v jiné sekci než Technika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.