Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pískový cukr. Co znamená odborný pojem Pískový cukr z kategorie Jídlo?

Co je Pískový cukr?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Pískový cukr

Pískový cukr je přísada do potravin, která má hrubší zrna než cukr moučka, ale jemnější než cukr krystal. Může být bílý nebo nahnědlý (nerafinovaný).


Co je to Pískový cukr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pískový cukr. Co znamená odborný pojem Pískový cukr z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Definici pojmu Pískový cukr sdílejte s rodinou a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Pískový cukr je v kategorii jídlo

Klíčová slova: popis, co je to Pískový cukr?, informace, lexikon, význam, termín, přesný výraz, formulace, wiki, definice pojmu, co znamená, slovo, vysvětlení, pojem, co to je, slovník, odborný výraz, terminus technicus


Pojem Pískový cukr je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Pískový cukr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Pískový cukr ve Wikislovníku

Najít heslo Pískový cukr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Pískový cukr na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pískový cukr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pískový cukr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pískový cukr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Pískový cukr? resp. jaký je význam slova Pískový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pískový cukr, odpověď na dotaz co je to Pískový cukr?. Víte např. kdo to je George Washington? Znáte a víte kdo je Miluše Horská? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, batáty, pískový cukr, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..