Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pískový cukr. Co znamená odborný pojem Pískový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Pískový cukr? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Pískový cukr?

Pískový cukr je přísada do potravin, která má hrubší zrna než cukr moučka, ale jemnější než cukr krystal. Může být bílý nebo nahnědlý (nerafinovaný).


Co je to Pískový cukr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pískový cukr. Co znamená odborný pojem Pískový cukr z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Pískový cukr můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Pískový cukr je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: formulace, definice, odborné názvosloví, termín, lexikon, Jídlo, názvosloví, slovo, heslo, vysvětlení, význam slova, synonymum, co to je, informace, pojem, význam pojmu, co znamená, wiki


Pojem Pískový cukr je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Pískový cukr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Pískový cukr ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Pískový cukr na Youtube

Najít termín Pískový cukr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Pískový cukr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pískový cukr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pískový cukr například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Pískový cukr? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Pískový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pískový cukr, odpověď na dotaz co je to Pískový cukr?. Víte např. kdo to je Larry Ellison? Znáte a víte kdo je Sandra Nováková? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..