Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pískový cukr. Co znamená odborný pojem Pískový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Pískový cukr? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Pískový cukr?

Pískový cukr je přísada do potravin, která má hrubší zrna než cukr moučka, ale jemnější než cukr krystal. Může být bílý nebo nahnědlý (nerafinovaný).


Co je to Pískový cukr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pískový cukr. Co znamená odborný pojem Pískový cukr z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Pískový cukr s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pískový cukr je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovník, pojem, Jídlo, informace, popis, formulace, wiki, co znamená, význam slova, synonymum, terminus technicus, heslo, definice, Pískový cukr, slovo, co je to Pískový cukr?, význam


Pojem Pískový cukr je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pískový cukr zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Pískový cukr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Pískový cukr ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Pískový cukr ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Pískový cukr ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Pískový cukr ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pískový cukr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pískový cukr například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Pískový cukr? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Pískový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pískový cukr, odpověď na dotaz co je to Pískový cukr?. Víte např. kdo to je Eric Trump? Znáte a víte kdo je Oldřich Bubeníček? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..