Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pískový cukr. Co znamená odborný pojem Pískový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Pískový cukr? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Pískový cukr?

Pískový cukr je přísada do potravin, která má hrubší zrna než cukr moučka, ale jemnější než cukr krystal. Může být bílý nebo nahnědlý (nerafinovaný).


Co je to Pískový cukr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pískový cukr. Co znamená odborný pojem Pískový cukr z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pískový cukr sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Pískový cukr patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam, co to je, terminus technicus, terminologie, informace, význam slova, názvosloví, definice pojmu, Pískový cukr, slovník, přesný význam, vysvětlení, odborné názvosloví, význam pojmu, termín, přesný výraz, definice, formulace


Pojem Pískový cukr je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pískový cukr lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Pískový cukr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Pískový cukr ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Pískový cukr ve Wikipedii

Vyhledat pojem Pískový cukr ve Wikislovníku

Najít výraz Pískový cukr na Google.cz

Hledat videa s názvem Pískový cukr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pískový cukr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Pískový cukr? resp. jaká je definice termínu Pískový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pískový cukr, odpověď na dotaz co je to Pískový cukr?. Víte např. kdo to je Maskér? Znáte a víte kdo je Oldřich Bubeníček? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..