Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kmenový list. Co znamená pojem Kmenový list z kategorie Účetnictví?

Co je Kmenový list?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kmenový list

Kmenový list je cenný papír, který může být vydán pouze jako listina. Kmenový list mohou vydávat společnosti s ručením omezeným, jsou s ním spojena práva a povinnosti společníka. Může být převáděn rubopisem, vydává se pouze k podílu, který je neomezeně a nepodmíněně převoditelný.
S pomocí kmenového listu tak může být převeden podíl ve společnosti s ručením omezeným, aniž by se musely sepisovat smlouvy, svolávat valné hromady nebo provádět zápisy u notáře.


Co je to Kmenový list? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kmenový list. Co znamená pojem Kmenový list z kategorie Účetnictví?

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu.Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Kmenový list se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovo, definice pojmu, heslo, formulace, názvosloví, přesný výraz, popis, slovník, informace, terminologie, co to je, synonymum, přesný význam, Účetnictví, termín, význam slova, co je to Kmenový list?


Pojem Kmenový list je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Kmenový list ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kmenový list na Youtube

Vyhledat výraz Kmenový list ve vyhledávači Yandex

Najít termín Kmenový list ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kmenový list ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Kmenový list ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmenový list například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co je to Kmenový list? resp. co znamená Kmenový list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kmenový list, odpověď na dotaz co je to Kmenový list?. Víte např. kdo to je Ahasver? Znáte a víte kdo je Karel Zich? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Účetnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.