Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kmenový list. Co znamená odborný pojem Kmenový list z kategorie Účetnictví?

Co je to Kmenový list? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kmenový list?

Kmenový list je cenný papír, který může být vydán pouze jako listina. Kmenový list mohou vydávat společnosti s ručením omezeným, jsou s ním spojena práva a povinnosti společníka. Může být převáděn rubopisem, vydává se pouze k podílu, který je neomezeně a nepodmíněně převoditelný.
S pomocí kmenového listu tak může být převeden podíl ve společnosti s ručením omezeným, aniž by se musely sepisovat smlouvy, svolávat valné hromady nebo provádět zápisy u notáře.


Co je to Kmenový list? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kmenový list. Co znamená odborný pojem Kmenový list z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kmenový list? Pak se o ní podělte se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Kmenový list je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: informace, Kmenový list, lexikon, wiki, definice, terminologie, odborné názvosloví, co je to Kmenový list?, význam slova, vysvětlení, Účetnictví, slovník, co znamená, význam, význam pojmu, popis, přesný význam, názvosloví


Pojem Kmenový list je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Kmenový list ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Kmenový list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kmenový list na Youtube

Najít výraz Kmenový list ve Wikislovníku

Hledat výraz Kmenový list ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Kmenový list ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmenový list například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Nyní již víte co znamená slovo Kmenový list? resp. co se skrývá pod slovem Kmenový list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kmenový list, odpověď na dotaz co je to Kmenový list?. Víte např. kdo to je Jan Blahoslav? Znáte a víte kdo je Michal David? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kmenový list v jiné sekci než Účetnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.