Co je to?
Definice výrazu, termínu Kmenový list. Co znamená odborný pojem Kmenový list z kategorie Účetnictví?

Co je to Kmenový list? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kmenový list

Kmenový list je cenný papír, který může být vydán pouze jako listina. Kmenový list mohou vydávat společnosti s ručením omezeným, jsou s ním spojena práva a povinnosti společníka. Může být převáděn rubopisem, vydává se pouze k podílu, který je neomezeně a nepodmíněně převoditelný.
S pomocí kmenového listu tak může být převeden podíl ve společnosti s ručením omezeným, aniž by se musely sepisovat smlouvy, svolávat valné hromady nebo provádět zápisy u notáře.


Co je to Kmenový list? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kmenový list. Co znamená odborný pojem Kmenový list z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kmenový list je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: terminus technicus, význam, synonymum, slovo, Účetnictví, přesný význam, termín, terminologie, wiki, formulace, význam pojmu, popis, co je to Kmenový list?, vysvětlení, definice pojmu, heslo, informace, co to je


Pojem Kmenový list je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kmenový list v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kmenový list ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Kmenový list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Kmenový list ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Kmenový list ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Kmenový list ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kmenový list na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kmenový list například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kmenový list? resp. co je to Kmenový list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kmenový list, odpověď na dotaz co je to Kmenový list?. Víte např. kdo to je Snowden? Znáte a víte kdo je Leona Machálková? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.