Co je to?
Výraz, termín, definice slova Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Co je to Webinář? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Webinář?

Webinář je druh školení, která probíhají formou živých přednášek, prováděných pomocí internetu. Účastníci se mohou chovat jako na obvyklém školení, ovšem přednášející i jednotliví účastníci se nacházejí na rozdílných místech.
Obě skupiny se mohou do školení zapojovat a účastníci s přednášejícím i mezi sebou komunikují videopřenosem, chatem nebo hlasově. Webináře bývají kratší a často i bezplatné. Výhodou je také možnost vysokého počtu zúčastněných.


Co je to Webinář? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Webinář můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Webinář je v sekci internet

Klíčová slova: přesný význam, slovo, popis, význam pojmu, co to je, přesný výraz, význam, heslo, internet, Webinář, terminologie, vysvětlení, definice, formulace, informace, termín, lexikon, wiki


Pojem Webinář je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Webinář? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Webinář je živá forma online komunikace, která probíhá prostřednictvím Internetu pouze přes webový prohlížeč. Pojem „webinář“ pochází ze spojení slov webový seminář a poprvé se začal používat začátkem 21. století společně s rozšířením technologií pro videokonference. Účastník webináře nepotřebuje extra hardware ani software a možnosti jeho využití jsou velice široké. V největší míře se webináře používají pro předání přínosných informací nebo představení a školení na určitý produkt či službu.

Jiné zdroje informací o pojmu Webinář

Zkusit najít slovo Webinář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Webinář na Google.cz

Vyhledat termín Webinář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Webinář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Webinář ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Webinář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Webinář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Webinář? resp. jaká je definice termínu Webinář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webinář, odpověď na dotaz co je to Webinář?. Víte např. kdo to je Broker? Znáte a víte kdo je Michal Krčmář? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.