Co je to?
Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Co to je Webinář? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Webinář?

Webinář je druh školení, která probíhají formou živých přednášek, prováděných pomocí internetu. Účastníci se mohou chovat jako na obvyklém školení, ovšem přednášející i jednotliví účastníci se nacházejí na rozdílných místech.
Obě skupiny se mohou do školení zapojovat a účastníci s přednášejícím i mezi sebou komunikují videopřenosem, chatem nebo hlasově. Webináře bývají kratší a často i bezplatné. Výhodou je také možnost vysokého počtu zúčastněných.


Co je to Webinář? Význam slova, termín, Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Webinář se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: co to je, názvosloví, slovník, Webinář, co znamená, Internet, wiki, heslo, popis, definice pojmu, význam pojmu, pojem, slovo, terminologie, co je to Webinář?, vysvětlení, definice, lexikon


Pojem Webinář je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Webinář?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Webinář je živá forma online komunikace, která probíhá prostřednictvím Internetu pouze přes webový prohlížeč. Pojem „webinář“ pochází ze spojení slov webový seminář a poprvé se začal používat začátkem 21. století společně s rozšířením technologií pro videokonference. Účastník webináře nepotřebuje extra hardware ani software a možnosti jeho využití jsou velice široké. V největší míře se webináře používají pro předání přínosných informací nebo představení a školení na určitý produkt či službu.

Jiné informační zdroje o pojmu Webinář

Hledat videa s názvem Webinář na Youtube

Zkusit najít heslo Webinář ve Wikizdrojích

Hledat termín Webinář na Google.cz

Najít slovo Webinář ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Webinář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Webinář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Webinář například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Webinář? resp. jaký je význam slova Webinář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webinář, odpověď na dotaz co je to Webinář?. Víte např. kdo to je Ewan McGregor? Znáte a víte kdo je Lavrentij Pavlovič Berija? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.