Co je to?
Definice výrazu Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Co je Cardio Barre?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cardio Barre?

Cardio Barre je v současné době velmi oblíbeným druhem cvičení, zvláště v Americe. Cardio barre pracuje s vlastní váhou těla, jedná se o cvičení prováděné u taneční tyče. Spojuje v sobě prvky různých pohybových aktivit, jako je balet, tanec, posilování, strečink, cardio a další.
Rychlé cvičení prospívá jak zpevňování a vyrýsování svalů a stejně tak napomáhá rychlému spalování tuků. Začínat s cardio barre je možno ve fitness pod vedením trenéra nebo s pomocí instruktážních videí.


Co je to Cardio Barre? Význam slova, termín, Definice výrazu Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Text vytvořen pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Cardio Barre můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Cardio Barre je v sekci sport

Klíčová slova: názvosloví, terminus technicus, sport, definice, synonymum, odborné názvosloví, heslo, slovo, význam slova, terminologie, odborný výraz, lexikon, co je to Cardio Barre?, popis, význam pojmu, sport, co to je, přesný výraz


Pojem Cardio Barre je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cardio Barre ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Cardio Barre ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Cardio Barre ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Cardio Barre na Google.cz

Vyhledat výraz Cardio Barre ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Cardio Barre ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cardio Barre například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Cardio Barre? resp. co se skrývá pod slovem Cardio Barre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cardio Barre, odpověď na dotaz co je to Cardio Barre?. Víte např. kdo to je Lucie Žáčková? Znáte a víte kdo je Onkolog? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Cardio Barre i v jiné kategorii než v sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.