Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cardio Barre. Co znamená pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Co je Cardio Barre? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cardio Barre

Cardio Barre je v současné době velmi oblíbeným druhem cvičení, zvláště v Americe. Cardio barre pracuje s vlastní váhou těla, jedná se o cvičení prováděné u taneční tyče. Spojuje v sobě prvky různých pohybových aktivit, jako je balet, tanec, posilování, strečink, cardio a další.
Rychlé cvičení prospívá jak zpevňování a vyrýsování svalů a stejně tak napomáhá rychlému spalování tuků. Začínat s cardio barre je možno ve fitness pod vedením trenéra nebo s pomocí instruktážních videí.


Co je to Cardio Barre? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cardio Barre. Co znamená pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cardio Barre s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Cardio Barre se nachází v sekci sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, Cardio Barre, sport, slovo, přesný výraz, informace, názvosloví, co to je, formulace, terminus technicus, přesný význam, co znamená, odborný výraz, definice pojmu, synonymum, lexikon, terminologie, význam pojmu


Pojem Cardio Barre je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Cardio Barre

Vyhledat heslo Cardio Barre ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Cardio Barre ve Wikislovníku

Najít pojem Cardio Barre ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Cardio Barre ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Cardio Barre ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Cardio Barre ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cardio Barre například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Cardio Barre? resp. co se skrývá pod slovem Cardio Barre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cardio Barre, odpověď na dotaz co je to Cardio Barre?. Víte např. kdo to je Kat? Znáte a víte kdo je Historik? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Cardio Barre i jinde než v sekci než v sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.