Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Co je to Cardio Barre? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Cardio Barre

Cardio Barre je v současné době velmi oblíbeným druhem cvičení, zvláště v Americe. Cardio barre pracuje s vlastní váhou těla, jedná se o cvičení prováděné u taneční tyče. Spojuje v sobě prvky různých pohybových aktivit, jako je balet, tanec, posilování, strečink, cardio a další.
Rychlé cvičení prospívá jak zpevňování a vyrýsování svalů a stejně tak napomáhá rychlému spalování tuků. Začínat s cardio barre je možno ve fitness pod vedením trenéra nebo s pomocí instruktážních videí.


Co je to Cardio Barre? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Cardio Barre je v sekci sport

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, terminologie, wiki, slovo, synonymum, co znamená, odborné názvosloví, význam, vysvětlení, termín, heslo, lexikon, Cardio Barre, sport, co to je, formulace, popis


Pojem Cardio Barre je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cardio Barre zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Cardio Barre ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Cardio Barre ve Wikipedii

Vyhledat heslo Cardio Barre ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Cardio Barre na Youtube

Hledat výraz Cardio Barre ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cardio Barre ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cardio Barre například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Cardio Barre? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Cardio Barre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cardio Barre, odpověď na dotaz co je to Cardio Barre?. Víte např. kdo to je David Vávra? Znáte a víte kdo je Hydrolog? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.