Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Co je to Cardio Barre? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Cardio Barre?

Cardio Barre je v současné době velmi oblíbeným druhem cvičení, zvláště v Americe. Cardio barre pracuje s vlastní váhou těla, jedná se o cvičení prováděné u taneční tyče. Spojuje v sobě prvky různých pohybových aktivit, jako je balet, tanec, posilování, strečink, cardio a další.
Rychlé cvičení prospívá jak zpevňování a vyrýsování svalů a stejně tak napomáhá rychlému spalování tuků. Začínat s cardio barre je možno ve fitness pod vedením trenéra nebo s pomocí instruktážních videí.


Co je to Cardio Barre? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Cardio Barre můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cardio Barre je v kategorii Sport

Klíčová slova: wiki, Sport, Sport, definice pojmu, odborné názvosloví, informace, popis, formulace, význam pojmu, co znamená, přesný význam, přesný výraz, pojem, slovo, terminus technicus, význam slova, synonymum, lexikon


Pojem Cardio Barre je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Cardio Barre doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Cardio Barre ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Cardio Barre ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Cardio Barre ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Cardio Barre na Youtube

Zkusit najít heslo Cardio Barre ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Cardio Barre na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cardio Barre například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Cardio Barre? resp. jaká je definice termínu Cardio Barre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cardio Barre, odpověď na dotaz co je to Cardio Barre?. Víte např. kdo to je Animátor? Znáte a víte kdo je Recepční? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.