Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Co je to Cardio Barre? Význam slova

Co znamená termín Cardio Barre? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cardio Barre je v současné době velmi oblíbeným druhem cvičení, zvláště v Americe. Cardio barre pracuje s vlastní váhou těla, jedná se o cvičení prováděné u taneční tyče. Spojuje v sobě prvky různých pohybových aktivit, jako je balet, tanec, posilování, strečink, cardio a další.
Rychlé cvičení prospívá jak zpevňování a vyrýsování svalů a stejně tak napomáhá rychlému spalování tuků. Začínat s cardio barre je možno ve fitness pod vedením trenéra nebo s pomocí instruktážních videí.


Co je to Cardio Barre? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Cardio Barre) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cardio Barre patří do kategorie Sport

Klíčová slova: co je to Cardio Barre?, slovník, co to je, Sport, popis, přesný význam, odborné názvosloví, wiki, význam, přesný výraz, lexikon, formulace, termín, informace, terminus technicus, terminologie, Cardio Barre, co znamená


Pojem Cardio Barre je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Cardio Barre na Google.cz

Najít výraz Cardio Barre ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Cardio Barre ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Cardio Barre ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Cardio Barre ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Cardio Barre na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cardio Barre například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Cardio Barre? resp. co vlastně znamená slovo Cardio Barre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cardio Barre, odpověď na dotaz co je to Cardio Barre?. Víte např. kdo to je Kovář? Znáte a víte kdo je Šárka Fialová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cardio Barre v jiné sekci než Sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.