Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Co je to Cardio Barre? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Cardio Barre

Cardio Barre je v současné době velmi oblíbeným druhem cvičení, zvláště v Americe. Cardio barre pracuje s vlastní váhou těla, jedná se o cvičení prováděné u taneční tyče. Spojuje v sobě prvky různých pohybových aktivit, jako je balet, tanec, posilování, strečink, cardio a další.
Rychlé cvičení prospívá jak zpevňování a vyrýsování svalů a stejně tak napomáhá rychlému spalování tuků. Začínat s cardio barre je možno ve fitness pod vedením trenéra nebo s pomocí instruktážních videí.


Co je to Cardio Barre? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Cardio Barre doporučujeme sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Cardio Barre se nachází v sekci sport

Klíčová slova: informace, Cardio Barre, význam slova, slovo, formulace, co je to Cardio Barre?, definice, termín, terminologie, terminus technicus, odborný výraz, sport, sport, co to je, lexikon, wiki, popis, význam


Pojem Cardio Barre je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Cardio Barre lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Cardio Barre ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Cardio Barre na Youtube

Hledat heslo Cardio Barre ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Cardio Barre ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Cardio Barre ve Wikislovníku

Najít slovo Cardio Barre ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cardio Barre například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Cardio Barre? resp. co znamená Cardio Barre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cardio Barre, odpověď na dotaz co je to Cardio Barre?. Víte např. kdo to je Deviant? Znáte a víte kdo je Kněžka? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Cardio Barre hledat i v jiných kategoriích (než sport) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.