Co je to?
Definice výrazu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Co to je Mlíčí? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Mlíčí?

Mlíčí je samčí pohlavní žláza u ryb. Např. mlíčí z vánočního kapra se používá jako přísada do rybí polévky nebo ho lze osmažit jako řízek, stejně jako maso. Samice mají v těle jikry, které se také dají použít do polévky.


Co je to Mlíčí? Význam slova, termín, Definice výrazu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Mlíčí můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mlíčí je v sekci Jídlo

Klíčová slova: formulace, termín, význam pojmu, slovo, slovník, popis, Jídlo, Jídlo, co znamená, přesný výraz, odborný výraz, názvosloví, přesný význam, terminus technicus, odborné názvosloví, co to je, wiki, pojem


Pojem Mlíčí je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Mlíčí? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Mlíčí je samčí pohlavní žláza a samčí pohlavní sekret ryb. 1 cm3 tohoto sekretu obsahuje až 20 mld. spermií. Jikry a mlíčí jako jídlo jsou na celém světě používány k přípravě mnohých pokrmů teplé i studené kuchyně. Celosvětově nejznámější pochoutka z jiker je tzv. kaviár, zpracované solené neoplozené jikry z jeseterovitých ryb. Velmi oblíbené jsou jikry k jídlu například v Japonsku, Koreji, Turecku, Řecku a mnoha dalších zemích. Stejně tak mlíčí je připravováno v ruské, sicilské nebo japonské kuchyni.

Hledejte pojem Mlíčí v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Mlíčí ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Mlíčí na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mlíčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Mlíčí ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Mlíčí ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Mlíčí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mlíčí například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Mlíčí? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Mlíčí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mlíčí, odpověď na dotaz co je to Mlíčí?. Víte např. kdo to je Oportunista? Znáte a víte kdo je Hater? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.