Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Co je Mlíčí? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mlíčí?

Mlíčí je samčí pohlavní žláza u ryb. Např. mlíčí z vánočního kapra se používá jako přísada do rybí polévky nebo ho lze osmažit jako řízek, stejně jako maso. Samice mají v těle jikry, které se také dají použít do polévky.


Co je to Mlíčí? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Mlíčí můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Mlíčí je v kategorii jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, definice, vysvětlení, Mlíčí, jídlo, přesný výraz, jídlo, přesný význam, popis, heslo, odborný výraz, slovo, synonymum, co znamená, slovník, význam slova, wiki, význam pojmu


Pojem Mlíčí je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Mlíčí? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Mlíčí je samčí pohlavní žláza a samčí pohlavní sekret ryb. 1 cm3 tohoto sekretu obsahuje až 20 mld. spermií. Jikry a mlíčí jako jídlo jsou na celém světě používány k přípravě mnohých pokrmů teplé i studené kuchyně. Celosvětově nejznámější pochoutka z jiker je tzv. kaviár, zpracované solené neoplozené jikry z jeseterovitých ryb. Velmi oblíbené jsou jikry k jídlu například v Japonsku, Koreji, Turecku, Řecku a mnoha dalších zemích. Stejně tak mlíčí je připravováno v ruské, sicilské nebo japonské kuchyni.

Více informací o pojmu Mlíčí lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mlíčí ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Mlíčí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mlíčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mlíčí na Youtube

Vyhledat pojem Mlíčí na Google.cz

Hledat výraz Mlíčí ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mlíčí například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Mlíčí? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Mlíčí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mlíčí, odpověď na dotaz co je to Mlíčí?. Víte např. kdo to je Charles Ponzi? Znáte a víte kdo je Michael Kocáb? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Mlíčí i v jiné kategorii než je sekce jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.