Co je to?
Definice výrazu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Co to je Mlíčí? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Mlíčí?

Mlíčí je samčí pohlavní žláza u ryb. Např. mlíčí z vánočního kapra se používá jako přísada do rybí polévky nebo ho lze osmažit jako řízek, stejně jako maso. Samice mají v těle jikry, které se také dají použít do polévky.


Co je to Mlíčí? Význam slova, termín, Definice výrazu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Mlíčí sdílejte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mlíčí je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam, vysvětlení, formulace, terminologie, význam pojmu, popis, odborné názvosloví, pojem, termín, Jídlo, význam slova, synonymum, terminus technicus, Jídlo, lexikon, přesný výraz, slovo, co znamená


Pojem Mlíčí je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Mlíčí dozvíte následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Mlíčí je samčí pohlavní žláza a samčí pohlavní sekret ryb. 1 cm3 tohoto sekretu obsahuje až 20 mld. spermií. Jikry a mlíčí jako jídlo jsou na celém světě používány k přípravě mnohých pokrmů teplé i studené kuchyně. Celosvětově nejznámější pochoutka z jiker je tzv. kaviár, zpracované solené neoplozené jikry z jeseterovitých ryb. Velmi oblíbené jsou jikry k jídlu například v Japonsku, Koreji, Turecku, Řecku a mnoha dalších zemích. Stejně tak mlíčí je připravováno v ruské, sicilské nebo japonské kuchyni.

Více informací o slovu Mlíčí doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Mlíčí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Mlíčí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mlíčí ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Mlíčí ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mlíčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Mlíčí ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mlíčí například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Mlíčí? resp. co přesně označuje termín Mlíčí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mlíčí, odpověď na dotaz co je to Mlíčí?. Víte např. kdo to je Adamita? Znáte a víte kdo je David Bowie? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Mlíčí i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.