Co je to?
Definice výrazu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Co to je Mlíčí? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Mlíčí

Mlíčí je samčí pohlavní žláza u ryb. Např. mlíčí z vánočního kapra se používá jako přísada do rybí polévky nebo ho lze osmažit jako řízek, stejně jako maso. Samice mají v těle jikry, které se také dají použít do polévky.


Co je to Mlíčí? Význam slova, termín, Definice výrazu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Mlíčí? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Mlíčí je v sekci Jídlo

Klíčová slova: pojem, význam, co je to Mlíčí?, odborné názvosloví, vysvětlení, význam slova, Mlíčí, význam pojmu, terminologie, synonymum, informace, co to je, termín, popis, co znamená, definice pojmu, přesný význam, formulace


Pojem Mlíčí je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Mlíčí dozvíte následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mlíčí je samčí pohlavní žláza a samčí pohlavní sekret ryb. 1 cm3 tohoto sekretu obsahuje až 20 mld. spermií. Jikry a mlíčí jako jídlo jsou na celém světě používány k přípravě mnohých pokrmů teplé i studené kuchyně. Celosvětově nejznámější pochoutka z jiker je tzv. kaviár, zpracované solené neoplozené jikry z jeseterovitých ryb. Velmi oblíbené jsou jikry k jídlu například v Japonsku, Koreji, Turecku, Řecku a mnoha dalších zemích. Stejně tak mlíčí je připravováno v ruské, sicilské nebo japonské kuchyni.

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mlíčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Mlíčí na Google.cz

Vyhledat termín Mlíčí ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Mlíčí ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Mlíčí na Youtube

Hledat výraz Mlíčí ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Mlíčí například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Mlíčí? resp. co označuje slovo Mlíčí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mlíčí, odpověď na dotaz co je to Mlíčí?. Víte např. kdo to je Anežka Česká? Znáte a víte kdo je David Bowie? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.