Co je to?
Definice výrazu, termínu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Co je Mlíčí?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Mlíčí?

Mlíčí je samčí pohlavní žláza u ryb. Např. mlíčí z vánočního kapra se používá jako přísada do rybí polévky nebo ho lze osmažit jako řízek, stejně jako maso. Samice mají v těle jikry, které se také dají použít do polévky.


Co je to Mlíčí? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mlíčí. Co znamená odborný pojem Mlíčí z kategorie Jídlo?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Mlíčí se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Mlíčí je v kategorii jídlo

Klíčová slova: slovník, wiki, definice pojmu, co znamená, Mlíčí, lexikon, význam pojmu, odborné názvosloví, popis, přesný význam, jídlo, co je to Mlíčí?, význam slova, definice, informace, jídlo, pojem, co to je


Pojem Mlíčí je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Mlíčí? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mlíčí je samčí pohlavní žláza a samčí pohlavní sekret ryb. 1 cm3 tohoto sekretu obsahuje až 20 mld. spermií. Jikry a mlíčí jako jídlo jsou na celém světě používány k přípravě mnohých pokrmů teplé i studené kuchyně. Celosvětově nejznámější pochoutka z jiker je tzv. kaviár, zpracované solené neoplozené jikry z jeseterovitých ryb. Velmi oblíbené jsou jikry k jídlu například v Japonsku, Koreji, Turecku, Řecku a mnoha dalších zemích. Stejně tak mlíčí je připravováno v ruské, sicilské nebo japonské kuchyni.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Mlíčí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Mlíčí ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Mlíčí ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Mlíčí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Mlíčí ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Mlíčí ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Mlíčí například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Mlíčí? resp. jaký je význam slova Mlíčí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mlíčí, odpověď na dotaz co je to Mlíčí?. Víte např. kdo to je Snoop Dogg? Znáte a víte kdo je Michael Kocáb? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, stůl se zeleninou, mlíčí, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.