Co je to?
Odborný výraz, definice slova Wellness. Co znamená pojem Wellness z kategorie Různé?

Co je to Wellness? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Wellness

Celkový pohled na zdraví a spokojenost člověka, který se sám snaží o zachování své dobré mysli, neustále rozvíjí svoje tělesné a duševní schopnosti a umí odpočívat. Mezi wellness programy zahrnujeme vše, co nám dělá dobře a je prospěšné našemu zdraví (masáže, koupele, solné jeskyně, zdravá výživa a životní styl apod.).


Co je to Wellness? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Wellness. Co znamená pojem Wellness z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Wellness) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Wellness patří do kategorie Různé

Klíčová slova: formulace, slovo, termín, význam slova, přesný výraz, wiki, terminologie, význam pojmu, co znamená, heslo, význam, co to je, terminus technicus, přesný význam, definice, slovník, lexikon, odborný výraz


Pojem Wellness je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Wellness zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Wellness ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Wellness ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Wellness ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wellness ve Wikimedia Commons

Najít výraz Wellness ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Wellness ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Wellness například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Wellness? resp. co znamená Wellness? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wellness, odpověď na dotaz co je to Wellness?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Oftalmolog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.