Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fandom. Co znamená pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je Fandom?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fandom

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.


Co je to Fandom? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fandom. Co znamená pojem Fandom z kategorie Literatura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Fandom? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Fandom se nachází v kategorii literatura

Klíčová slova: slovník, význam slova, definice pojmu, názvosloví, wiki, slovo, co znamená, význam, literatura, vysvětlení, definice, heslo, terminus technicus, co je to Fandom?, terminologie, lexikon, termín, Fandom


Pojem Fandom je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Fandom?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fandom (z angličtiny hnutí příznivců) je sdružení fanoušků sci-fi, fantasy, horroru a příbuzných žánrů. Tento pojem lze aplikovat na skupinu lidí se společným zájmem, i když se netýká výše uvedených žánrů.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Fandom na Google.cz

Hledat videa s názvem Fandom na Youtube

Hledat heslo Fandom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Fandom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Fandom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Fandom ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Fandom? resp. co je to Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Pitbull? Znáte a víte kdo je Vladimír Zoubek? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Fandom hledat i v jiných kategoriích (než literatura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie literatura, Domácí knihovna, fandom, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.