Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je to Fandom? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fandom

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.


Co je to Fandom? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Fandom patří do kategorie literatura

Klíčová slova: popis, význam, synonymum, význam slova, přesný výraz, pojem, slovník, slovo, přesný význam, co to je, informace, termín, co je to Fandom?, odborné názvosloví, lexikon, definice pojmu, význam pojmu, odborný výraz


Pojem Fandom je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Fandom?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fandom (z angličtiny hnutí příznivců) je sdružení fanoušků sci-fi, fantasy, horroru a příbuzných žánrů. Tento pojem lze aplikovat na skupinu lidí se společným zájmem, i když se netýká výše uvedených žánrů.

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fandom ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Fandom ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Fandom ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Fandom ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Fandom ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Fandom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fandom? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Aleksander Barkov? Znáte a víte kdo je Julius Tomin? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Fandom i v jiných kategoriích (než literatura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.