Co je to?
Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je to Fandom? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Fandom

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.


Co je to Fandom? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fandom patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, odborný výraz, heslo, Literatura, názvosloví, terminologie, slovník, popis, přesný výraz, co znamená, formulace, definice, lexikon, Literatura, synonymum, přesný význam, termín


Pojem Fandom je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fandom ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Fandom ve Wikipedii

Najít pojem Fandom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Fandom ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Fandom na Google.cz

Najít termín Fandom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Fandom? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Řiťopich? Znáte a víte kdo je Ježíš Kristus? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Literatura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.