Co je to?
Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je to Fandom? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fandom

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.


Co je to Fandom? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fandom se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: formulace, Fandom, co je to Fandom?, popis, co znamená, přesný výraz, význam slova, lexikon, pojem, přesný význam, Literatura, význam pojmu, wiki, význam, terminus technicus, synonymum, odborné názvosloví, slovo


Pojem Fandom je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Fandom? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fandom (z angličtiny hnutí příznivců) je sdružení fanoušků sci-fi, fantasy, horroru a příbuzných žánrů. Tento pojem lze aplikovat na skupinu lidí se společným zájmem, i když se netýká výše uvedených žánrů.

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fandom ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Fandom na Google.cz

Zkusit najít pojem Fandom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Fandom ve Wikizdrojích

Hledat výraz Fandom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Fandom ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fandom? resp. jaká je definice slova Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Průvodce? Znáte a víte kdo je Ježíš Kristus? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Fandom hledat i v jiných kategoriích (než Literatura) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.