Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fandom. Co znamená pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je Fandom? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fandom

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.


Co je to Fandom? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Fandom. Co znamená pojem Fandom z kategorie Literatura?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fandom sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Fandom patří do sekce literatura

Klíčová slova: Fandom, termín, terminologie, formulace, vysvětlení, definice pojmu, synonymum, co znamená, lexikon, literatura, definice, informace, slovo, význam slova, odborné názvosloví, heslo, přesný výraz, slovník


Pojem Fandom je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Fandom? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fandom (z angličtiny hnutí příznivců) je sdružení fanoušků sci-fi, fantasy, horroru a příbuzných žánrů. Tento pojem lze aplikovat na skupinu lidí se společným zájmem, i když se netýká výše uvedených žánrů.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Fandom ve vyhledávači Qwant

Najít termín Fandom ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fandom ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Fandom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Fandom ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Fandom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili co znamená Fandom? resp. jaký je význam slova Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Jitka Sedláčková? Znáte a víte kdo je Josef Jungmann? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.