Co je to?
Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je to Fandom? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fandom?

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.


Co je to Fandom? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Fandom? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fandom patří do sekce Literatura

Klíčová slova: význam slova, co je to Fandom?, synonymum, Literatura, vysvětlení, terminus technicus, slovo, Literatura, význam, heslo, přesný význam, odborné názvosloví, co znamená, názvosloví, co to je, odborný výraz, Fandom, přesný výraz


Pojem Fandom je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Fandom?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Fandom (z angličtiny hnutí příznivců) je sdružení fanoušků sci-fi, fantasy, horroru a příbuzných žánrů. Tento pojem lze aplikovat na skupinu lidí se společným zájmem, i když se netýká výše uvedených žánrů.

Jiné informační zdroje o pojmu Fandom

Najít termín Fandom ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Fandom ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fandom ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Fandom na Google.cz

Hledat výraz Fandom ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Fandom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Fandom? resp. jaký je přesný význam slova Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Michael Moore? Znáte a víte kdo je Matka samoživitelka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.