Co je to?
Definice výrazu Workshop. Co znamená odborný pojem Workshop z kategorie Školství?

Co to je Workshop? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Workshop?

Forma vzdělávání, kdy se účastníci s určitými teoretickými vědomostmi aktivně na společném setkání dozvídají nové informace z daného oboru. Přednášející nebo moderátor není učitelem, který diktuje, co mají studenti dělat, ale formou praktických příkladů a ukázek je pobízí, aby se sami zapojili do výuky a získali tak co nejvíc osobních praktických zkušeností.


Co je to Workshop? Význam slova, termín, Definice výrazu Workshop. Co znamená odborný pojem Workshop z kategorie Školství?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Workshop můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Workshop je v kategorii Školství

Klíčová slova: heslo, terminologie, slovo, význam slova, slovník, Workshop, Školství, termín, wiki, pojem, definice, odborný výraz, co to je, informace, co je to Workshop?, význam, lexikon, vysvětlení


Pojem Workshop je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Workshop píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Anglické slovo Workshop (čti vorkšop, v češtině dílna či pracovní seminář) znamená formu vzdělávací aktivity, při které lektor připraví program tak, aby prostřednictvím různých technik (brainstorming, priorizace, mentální mapy, zpětná vazba, aj.) účastníci pomocí vlastních zkušeností a znalostí došli k výstupu, který je pro ně užitečný a využitelný v jejich další práci, praxi. Lektor je při tom většinou v roli moderátora, facilitátora. Výstup workshopu se formuluje díky předem danému tématu a cíli workshopu.

Více informací o slovu Workshop doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Workshop ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Workshop na Google.cz

Vyhledat termín Workshop ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Workshop ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Workshop ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Workshop ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Workshop například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Workshop? resp. jaký je přesný význam slova Workshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workshop, odpověď na dotaz co je to Workshop?. Víte např. kdo to je Anděl? Znáte a víte kdo je Jan Lucemburský? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Školství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.