Co je to?
Definice odborného termínu, slova Workshop. Co znamená pojem Workshop z kategorie Školství?

Co je to Workshop? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Workshop?

Forma vzdělávání, kdy se účastníci s určitými teoretickými vědomostmi aktivně na společném setkání dozvídají nové informace z daného oboru. Přednášející nebo moderátor není učitelem, který diktuje, co mají studenti dělat, ale formou praktických příkladů a ukázek je pobízí, aby se sami zapojili do výuky a získali tak co nejvíc osobních praktických zkušeností.


Co je to Workshop? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Workshop. Co znamená pojem Workshop z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Workshop s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Workshop je v kategorii Školství

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, terminus technicus, názvosloví, Školství, Workshop, přesný výraz, odborné názvosloví, slovo, co znamená, co je to Workshop?, terminologie, význam slova, Školství, pojem, význam, slovník, informace


Pojem Workshop je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Workshop? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Anglické slovo Workshop (čti vorkšop, v češtině dílna či pracovní seminář) znamená formu vzdělávací aktivity, při které lektor připraví program tak, aby prostřednictvím různých technik (brainstorming, priorizace, mentální mapy, zpětná vazba, aj.) účastníci pomocí vlastních zkušeností a znalostí došli k výstupu, který je pro ně užitečný a využitelný v jejich další práci, praxi. Lektor je při tom většinou v roli moderátora, facilitátora. Výstup workshopu se formuluje díky předem danému tématu a cíli workshopu.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Workshop ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Workshop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Workshop na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Workshop ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Workshop ve Wikislovníku

Hledat heslo Workshop ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Workshop například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Workshop? resp. co vlastně znamená slovo Workshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workshop, odpověď na dotaz co je to Workshop?. Víte např. kdo to je Lewis Hamilton? Znáte a víte kdo je Jan Lucemburský? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.