Co je to?
Definice odborného termínu, slova Workshop. Co znamená pojem Workshop z kategorie Školství?

Co je to Workshop? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Workshop?

Forma vzdělávání, kdy se účastníci s určitými teoretickými vědomostmi aktivně na společném setkání dozvídají nové informace z daného oboru. Přednášející nebo moderátor není učitelem, který diktuje, co mají studenti dělat, ale formou praktických příkladů a ukázek je pobízí, aby se sami zapojili do výuky a získali tak co nejvíc osobních praktických zkušeností.


Co je to Workshop? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Workshop. Co znamená pojem Workshop z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Workshop s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Workshop se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: slovo, názvosloví, pojem, definice, terminus technicus, vysvětlení, termín, význam slova, slovník, definice pojmu, Školství, přesný význam, Školství, popis, Workshop, heslo, wiki, formulace


Pojem Workshop je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Workshop? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Anglické slovo Workshop (čti vorkšop, v češtině dílna či pracovní seminář) znamená formu vzdělávací aktivity, při které lektor připraví program tak, aby prostřednictvím různých technik (brainstorming, priorizace, mentální mapy, zpětná vazba, aj.) účastníci pomocí vlastních zkušeností a znalostí došli k výstupu, který je pro ně užitečný a využitelný v jejich další práci, praxi. Lektor je při tom většinou v roli moderátora, facilitátora. Výstup workshopu se formuluje díky předem danému tématu a cíli workshopu.

Pro více informací o heslu Workshop zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Workshop ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Workshop ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Workshop ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Workshop ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Workshop na Google.cz

Vyhledat výraz Workshop ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Workshop například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Workshop? resp. co se skrývá pod slovem Workshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workshop, odpověď na dotaz co je to Workshop?. Víte např. kdo to je Jiřina Jirásková? Znáte a víte kdo je Tomáš Garrigue Masaryk? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.