Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kaverna. Co znamená slovo Kaverna z kategorie Různé?

Co je Kaverna? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kaverna?

Kaverna je označení pro dutinu. Často se toto pojmenování používá pro jeskyně, tedy podzemní dutiny, které vznikly přirozenou cestou. K tomu dochází nejčastěji tak, že horninu vymílají podzemní prameny.
Většina podzemních kaveren je vápencového původu, díky tomu mají také dokonalou výzdobu z krápníků a dalších útvarů. Kromě toho existují také ledové a podmořské jeskyně. Výzkumem těchto dutin se zabývá speleologie.

Co je to Kaverna? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kaverna. Co znamená slovo Kaverna z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kaverna s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Kaverna patří do kategorie různé

Klíčová slova: formulace, význam slova, definice, heslo, wiki, terminus technicus, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, terminologie, co znamená, různé, vysvětlení, definice pojmu, přesný význam, co je to Kaverna?, slovník, pojem


Pojem Kaverna je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kaverna v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Kaverna na Youtube

Hledat termín Kaverna ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Kaverna ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Kaverna na Google.cz

Vyhledat pojem Kaverna ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kaverna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaverna například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Kaverna? resp. co znamená Kaverna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kaverna, odpověď na dotaz co je to Kaverna?. Víte např. kdo to je Skladník? Znáte a víte kdo je Ivan Roubal? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?