Co je to?
Definice výrazu Kachní zobák. Co znamená odborný pojem Kachní zobák z kategorie Nástroje?

Co to je Kachní zobák? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kachní zobák?

Kachní zobák, jinak také přesazovací vidlice, je druh jeřábového závěsu. Ten je upravený pro lehčí vytažení stolového bednění, které se nachází pod hotovým železobetonovým stropem. Samotné vytažení provádí jeřáb. Kachní zobák podebere díl bednění a vytáhne ho ven.
Výhodou je, že stolové bednění tak může být vytaženo i přes překážky jako jsou parapety, zídky a podobně. Tento jeřábový závěs se využívá většinou v zahraničí, u nás využíván není.


Co je to Kachní zobák? Význam slova, termín, Definice výrazu Kachní zobák. Co znamená odborný pojem Kachní zobák z kategorie Nástroje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kachní zobák? Potom se o definici podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kachní zobák se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: význam, formulace, co znamená, význam pojmu, definice pojmu, význam slova, odborné názvosloví, termín, názvosloví, wiki, synonymum, popis, Nástroje, odborný výraz, pojem, slovo, definice, heslo


Pojem Kachní zobák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Kachní zobák píše následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kachní zobák neboli přesazovací vidlice je upravený jeřábový závěs, usnadňující vytažení stolového bednění zpod hotového železobetonového stropu jeřábem.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Kachní zobák ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Kachní zobák ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Kachní zobák ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kachní zobák na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kachní zobák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Kachní zobák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kachní zobák například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kachní zobák? resp. co přesně označuje termín Kachní zobák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kachní zobák, odpověď na dotaz co je to Kachní zobák?. Víte např. kdo to je Hana Zagorová? Znáte a víte kdo je Jiří Macháček? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.