Co je to?
Definice výrazu Kachní zobák. Co znamená odborný pojem Kachní zobák z kategorie Nástroje?

Co to je Kachní zobák? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kachní zobák

Kachní zobák, jinak také přesazovací vidlice, je druh jeřábového závěsu. Ten je upravený pro lehčí vytažení stolového bednění, které se nachází pod hotovým železobetonovým stropem. Samotné vytažení provádí jeřáb. Kachní zobák podebere díl bednění a vytáhne ho ven.
Výhodou je, že stolové bednění tak může být vytaženo i přes překážky jako jsou parapety, zídky a podobně. Tento jeřábový závěs se využívá většinou v zahraničí, u nás využíván není.


Co je to Kachní zobák? Význam slova, termín, Definice výrazu Kachní zobák. Co znamená odborný pojem Kachní zobák z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kachní zobák? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kachní zobák se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: synonymum, co je to Kachní zobák?, wiki, odborné názvosloví, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, slovo, Nástroje, popis, definice, lexikon, co to je, termín, Kachní zobák, přesný význam, pojem


Pojem Kachní zobák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kachní zobák? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Kachní zobák neboli přesazovací vidlice je upravený jeřábový závěs, usnadňující vytažení stolového bednění zpod hotového železobetonového stropu jeřábem.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Kachní zobák ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Kachní zobák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Kachní zobák ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kachní zobák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Kachní zobák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Kachní zobák ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kachní zobák například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kachní zobák? resp. jaký je význam slova Kachní zobák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kachní zobák, odpověď na dotaz co je to Kachní zobák?. Víte např. kdo to je Vitarián? Znáte a víte kdo je Pavel Fischer? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.