Co je to?
Definice výrazu Kachní zobák. Co znamená odborný pojem Kachní zobák z kategorie Nástroje?

Co to je Kachní zobák? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kachní zobák

Kachní zobák, jinak také přesazovací vidlice, je druh jeřábového závěsu. Ten je upravený pro lehčí vytažení stolového bednění, které se nachází pod hotovým železobetonovým stropem. Samotné vytažení provádí jeřáb. Kachní zobák podebere díl bednění a vytáhne ho ven.
Výhodou je, že stolové bednění tak může být vytaženo i přes překážky jako jsou parapety, zídky a podobně. Tento jeřábový závěs se využívá většinou v zahraničí, u nás využíván není.


Co je to Kachní zobák? Význam slova, termín, Definice výrazu Kachní zobák. Co znamená odborný pojem Kachní zobák z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kachní zobák doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kachní zobák se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, definice pojmu, lexikon, heslo, informace, popis, definice, vysvětlení, slovník, odborný výraz, význam, přesný význam, termín, názvosloví, pojem, terminologie, wiki


Pojem Kachní zobák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Kachní zobák ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kachní zobák ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Kachní zobák ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kachní zobák ve Wikislovníku

Najít pojem Kachní zobák ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Kachní zobák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kachní zobák například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kachní zobák? resp. jaká je definice slova Kachní zobák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kachní zobák, odpověď na dotaz co je to Kachní zobák?. Víte např. kdo to je Chůva? Znáte a víte kdo je Si Ťin-pching? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nástroje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.