Co je to?
Definice výrazu Kachní zobák. Co znamená odborný pojem Kachní zobák z kategorie Nástroje?

Co to je Kachní zobák? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kachní zobák?

Kachní zobák, jinak také přesazovací vidlice, je druh jeřábového závěsu. Ten je upravený pro lehčí vytažení stolového bednění, které se nachází pod hotovým železobetonovým stropem. Samotné vytažení provádí jeřáb. Kachní zobák podebere díl bednění a vytáhne ho ven.
Výhodou je, že stolové bednění tak může být vytaženo i přes překážky jako jsou parapety, zídky a podobně. Tento jeřábový závěs se využívá většinou v zahraničí, u nás využíván není.


Co je to Kachní zobák? Význam slova, termín, Definice výrazu Kachní zobák. Co znamená odborný pojem Kachní zobák z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kachní zobák s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kachní zobák je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: definice pojmu, heslo, slovo, význam slova, odborné názvosloví, Nástroje, přesný význam, terminus technicus, vysvětlení, názvosloví, termín, přesný výraz, Nástroje, popis, co je to Kachní zobák?, co znamená, Kachní zobák, význam pojmu


Pojem Kachní zobák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kachní zobák? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kachní zobák neboli přesazovací vidlice je upravený jeřábový závěs, usnadňující vytažení stolového bednění zpod hotového železobetonového stropu jeřábem.

Pro další informace o termínu Kachní zobák zkuste tyto odkazy

Najít pojem Kachní zobák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Kachní zobák ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kachní zobák na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kachní zobák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kachní zobák na Google.cz

Hledat termín Kachní zobák ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kachní zobák například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kachní zobák? resp. co to je Kachní zobák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kachní zobák, odpověď na dotaz co je to Kachní zobák?. Víte např. kdo to je Michaela Šojdrová? Znáte a víte kdo je Jiří Macháček? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nástroje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.